Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S-2000 , או משהו אחר?

Moonlight Theory
שימו לב! השרשור הזה בן 5488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כבר משהו אחר. אני מניח שעל המיאטה או שלא היה לך העדר תביעות או שהיית מתחת לגיל 24 (או אפילו 21). עכשיו ברר הצעת מחיר לביטוח ה-S2000 עבור אותם מאפיינים ואז תשווה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל המחירים שנתתי לביטוח מקיף על ה-S-2000 , הם באותם המאפיינים שבהם ביטחתי את המיאטה בשנה השלישית (לא שזה כזה משנה שנה שלישית או השנים שקדמו לה , כשהגעתי לגיל 21 לא הייתה הנחה) .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך אז לא נותר אלא להניח שהיית יכול למצוא מחיר טוב משמעותית עבור המיאטה, כי זה לא הגיוני שתשלם סכום דומה לביטוח עבור רכב שעולה חצי, נניח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שזה לא הגיוני , אבל זה עם אותה הסוכנת ואותה חברת הביטוח .

כמו כן , הפכתי הרבה עולמות כדי להשיג ביטוח בכלל (מגדל זרקו אותי בלי סיבה אחריי שנת ביטוח אצלם) , בטח שבמחירים הללו .

בכל מקרה , עזוב את זה , זה עצב חשוף ורגיש :oops:

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, רגע, מה? לא הבנתי.

מה?!:shock2:

כמה?!

אני על הפאביה משלמת לחובה ומקיף, 5 וחצי והייתי בטוחה שדפקו אותי! (עם עבר של תאונה 1)

בזמנו על האאודי A6 כשהייתה חדשה שילמו על הכל 6-7 אלף.

מאיפה הסכומים הפסיכים האלה של 30+? ומה זה כולל? למה?

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי, על האיביזה (נהג חדש + עבר של 2 תאונות [אבא. לא אני]) שילמנו מעל 9K.

יודעת למה?

כי זה רכב "ספורט" - לטענת הביטוח :roll:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לשחד את מנהלי הפורום להעביר חוק שאוסר לדבר על מקרי ביטוח רגישים? :lol:

נהג צעיר + מכונית ספורט + מכונית עם גג נפתח (לא בגלל ונדליזם אגב , אלא כי כך המכונית יותר גניבה כביכול , אני מצטער , אני לא חושב שמכונית שיש ממנה קצת יותר מ-40 יחידות על הכביש תהיה כל כך מבוקשת , זה מבלי להתייחס לרשימת מיגונים שהעלות שלה לבד מתחילה לכאוב בכיס) + שיטת מצליח , וזה הצליח להם מאוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסו להצמיד גם לפאביה את התוית :"ספורט" בגלל שם הדגם. - הם קיבלו בתמורה מספר שאגות, ואז צחוק מתגלגל ואז קריאת חחחח הלואי ואז אני בתמורה קיבלתי מחיר שפוי.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי, על האיביזה (נהג חדש + עבר של 2 תאונות [אבא. לא אני]) שילמנו מעל 9K.

יודעת למה?

כי זה רכב "ספורט" - לטענת הביטוח :roll:

ואתה הסכמת לשלם את המחיר המופקע הזה?

אני משלם כמעט 6K כולל ביטוח חובה, מקיף, שמשות, גרירה, ר"ד, ומגנזיום, ואני נהג צעיר והיתה תביעה גדולה יחסית של תאונה שאמא שלי עשתה (נכנסה בהונדה חדשה ו- 2 דלתות צד הלכו לעולם טוב יותר- 7K נזק!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6K ש"ח זה מה שחברה שלי משלמת על הפאביה שלה (נהגת חדשה, ללא עבר ביטוחי, המקרה הכי גרוע שיש מבחינת ביטוח). נראה לי שגם אתה משלם קצת יותר מדיי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי חברים , הקפצה חצי רלוונטית לעניין :

אם למישהו יש את מספרי הטלפון של הבעלים של ה-S2000 שנת 2006 בצבע כחול כהה (STI Style) , ה-S2000 שנת 2007 בצבע שחור מאזור נתניה וה-S2000 השחורה שמסתובבת באזור הרצליה עם שלט למכירה - אני אשמח להודעה פרטית עם הפרטים , תודה!

אגב , בנוגע ל-EVO , מסתבר שה-EVO 8 ששמתי עלייה עין שייכת לחבר טוב מאוד , הוא גר רחוק ולא ידעתי שהוא קנה אותה .

כמו כן , עשיתי סיבוב שטחי ב-8 של חבר נוסף , ואני חייב להגיד שאני מתעניין בלהמשיך לצאת עם המכונית עד שנכיר :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור עם כחולה שמו "חי".

והוא מהרצליה.

יש אתר ש-"מצלם" אתרי אינטרנט ואתה יכול לראות בו איך אהאתר היה נראה לפני X זמן - אולי הוא יעזור לך.

לא וזכר את שמו - אבל אני זוכר שבחנתי איך היה נראה אמאזון לפני כ-15 שנה - וזה היה נראה די מזעזע.......

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיזהר לא למות בתאונה :wink: (סליחה, סליחה, בדיחה שחורה. עם ציבור הכושונים סליחה (שיט, שוב עשיתי את זה))

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...