Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני קניה רנו סניק 2001

mtt125
שימו לב! השרשור הזה בן 5620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, אני מחפש חוות דעת לפני קניה לרנו סניק שנת 2001 מנוע 1.6 בנזין אוטומט 177000 ק"מ יד שניה.

הלכתי היום למכון בדיקה, וקיבלתי אבחנה לגבי המצב של הרכב, נמצאו מספר תקלות, אשמח לשמוע מה דעתכם על זה,

האבחנות:

מנוע,מערכת קירור, מערכת דלק, מערכת הצתה :

בלאי פנימי, דליפות לחץ בינוניות בצילנדרים, עודף שמן במנוע, נזילות שמן, שאיבות שמן לחלל השריפה, חסר צינור מבוא אוויר, לנקות מערכת קירור+רדיאטור, נזילה ממשאבת מים, רצועה פגומה, הרכב הגיע למכון עם חוסר מים, לטפל במערכת קירור מייד.

מערכת פליטה:

דוד מרכזי סדוק.

סרן קדמי ומערכת היגוי:

רכידות בגלגלים + בהגה, חופש במערכת היגוי, נקישות במתלה, תותבים לזרועות מתלה פגומים.

קפיצים:

בולמי זעזוים חלשים.

מערכת בלמים(ללא פירוק גלגלים):

צלחות שחוקות, לפרק גלגלים ולבדוק רפידות.

מערכת תאורה:

לתקן תושבת מצבר, אלטרנטור פולי לא מקורי, לתקן מערכת איוורור פנימית רועשת, לתקן מערכת מתזים, לתקן הפעלת מראות חשמל.

העברת כח:

נזילת שמן תיבת הילוכים + בין מנוע לגיר.

הבוחן הדגיש את התקלות החמורות נזילה ממשאבת מים, חופש מערכת היגוי, נזילת שמן תיבת הילוכים.

האם שווה להתעסק עם הרכב הזה ועד כמה חמורות התקלות, וכמה להוריד מחיר בהתאם לתקלות האלה.

כמה בערך יעלה תיקון של התקלות החמורות האלה..תודה רבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתמש בפונקציית החיפוש שבאתר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתמש בפונקציית החיפוש שבאתר.

ומה תתן לי פונקצית חיפוש באתר? אני שאלתי שאלה ספציפית לאחר שקיבלתי תוצאות בדיקה של הרכב הזה.

אולי לא הבנתי למה התכוונת, אז אנא תקן אותי ואמור לי למה התכוונת כשהפנת אותי לחיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונקציית החיפוש באתר תסייע לך להבין לאיזה רכב אתה מכניס את עצמך.

רמז, ה 450 שקלים של הבדיקה בטלים לעומת יתר ההוצאות שיהיו לך.

מאידך, במחשבה שניה, יכול להיות שכבר החלטת ואתה מבקש רק חוו"ד לתוצאות הבדיקה שהבאת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונקציית החיפוש באתר תסייע לך להבין לאיזה רכב אתה מכניס את עצמך.

רמז, ה 450 שקלים של הבדיקה בטלים לעומת יתר ההוצאות שיהיו לך.

מאידך, במחשבה שניה, יכול להיות שכבר החלטת ואתה מבקש רק חוו"ד לתוצאות הבדיקה שהבאת.

לא נמאס לך ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...