Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופה\האצ'בק, סאנרוף, ספורטיבית כ-65k יש הצעות מעניינות?

אלי_לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 5575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ד"א איך נעלמו 40 רנו קליאו ספורט מהכביש?:shock:

הן לא נעלמו- ניתן למצוא כמות נכבדה שלהן בתעלה הקרובה לביתך. יותר מדי "שומאכרים" לא הקשיבו כאשר אמרו להם:"תזהר ממנה, היא כמו דבורה מיד עוקצת"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקשר להצעה שהועלתה פה על הפולו ג'י טי איי

לפי דעתי זאת ההצעה הטובה ביותר שמישהו אמר פה

לא תצטרך לקחת הלוואה ואם כן לא רצינית אני אמנם לא יודע את התקציב אבל המחיר באמת זול יותר וישאר לך עודף מהתקציב וזה אחלה רכב אתה לא תתאכזב ממנו.

בהצלחה מקווה שעזרו לך פה ושהצלחת לגבש דעה לגבי רכב מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר lior b או שאני מנחש לא טוב?

בן

הרכב של ליאור משופר בעדינות.

מה גם שכשליאור ימכור אפשר להרגע כי המשיח יגיע בערך דקה אח"כ.

ולפותח השירשור:

לגבי מבחן הספורטיביות, אם ההחלטה ללכת על הקליאו היא בעקבות התוצאות הסופיות של המבחן, צריך לחדד כמה נקודות:

א. הלאון 2x4 נתנה את הזמן המהיר ביותר על המסלול הספציפי הזה מכל המכוניות במבחן.

ב. הקליאו MK2 והמיאטה NA שתיהן הגיעו למקום הראשון.

מאוד יכול להיות שהקליאו זה הרכב בשבילך, במיוחד בעקבות התקציב הדל, אבל אתה צריך לקרוא את כל המבחן ולהבין אותו ולא לקרוא את השורה התחתונה ולהסיק ממנה את המסקנות שלך.

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו ג'י טי איי שנתון 01-02 לדעתי עונה על הדרישות וגם ישאר לך עודף מהתקציב .

פוזה יש עליו ללא ספק. בנוסף סנרוף , קסנון וג'נטים מקוריים מגיעים כסטנדרט (אם איני טועה...)

פולו GTI יש רק בשנת 2000 . 01-02 יש רק את ה100 כ'ס המאובזר , עם הסנרוף מגנזיום וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו GTI יש רק בשנת 2000 . 01-02 יש רק את ה100 כ'ס המאובזר , עם הסנרוף מגנזיום וכו'

בעיקרון הקליאו היא בעדיפות ראשונה עד שאני ימצא פרטים לגבי הרכבים הבאים:

206xs ופולו gti ששניהם נראים כמו אופציות מעולות, שיהיה גם יותר קל למצוא ולתחזק אני מאמין שהם יהיו פחות "מתאכזרות" לנהג לא מיומן (כמוני:roll:).

אני די מאמין שהם לא ברמה של הקליאו והלאון מבחינת הספורטיביות, אבל אני מקווה שהם גם לא גרועות, איפה הם עומדות מבחינת נתונים ספורטיביים, מישהו נהג ברכבים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שישמע מה עשיתם מהלאון והקליאו, כאילו הן מתעללות בנהג הלא מיומן ומסוכנות לנסיעה :evil:

לפותח השירשור, אין לך מה לפחד מהן יותר מאשר מהאיפרזה שלך ביום יום וכנ"ל גם על המגבלות.

נו באמת, בסך הכל רכבים עם מנוע חלש על הנעה קידמית...

עוד מעט תגידו שבשביל לקנות מיאטה צריך ליהיות מיכאל שומאכר כי אם לא הנהג יעשה ספינים בכל כיכר :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שישמע מה עשיתם מהלאון והקליאו, כאילו הן מתעללות בנהג הלא מיומן ומסוכנות לנסיעה :evil:

אז איך אתה מסביר ש-40 קליאו ספורט פתאום "נעלמו" מכבישי ישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון הקליאו היא בעדיפות ראשונה עד שאני ימצא פרטים לגבי הרכבים הבאים:

206xs ופולו gti ששניהם נראים כמו אופציות מעולות, שיהיה גם יותר קל למצוא ולתחזק אני מאמין שהם יהיו פחות "מתאכזרות" לנהג לא מיומן (כמוני:roll:).

אני די מאמין שהם לא ברמה של הקליאו והלאון מבחינת הספורטיביות, אבל אני מקווה שהם גם לא גרועות, איפה הם עומדות מבחינת נתונים ספורטיביים, מישהו נהג ברכבים האלו?

הפולו GTI מנוע 1600 125 כ'ס נסעתי על אחת מושכת סל'ד יפה מאוד זריזה זינוק מהיר מהמקום. יש לה יחס משקל \ כ'ס מצוין ככה שהיא מאוד זריזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו gti מגיעה עד שנתון 00' והמחירון הוא כ-40k, ה206xs לעומת זאת תיכנס לתקציב בסביבות מודל 04 אבל תעלה יותר בכ25k.

האם תהיה בעיה של בלאי טבעי לפולו שיגרום העדפה מסוימת ל206?

דרך אגב יש בעיה של מציאת חלפים לרכבים או שהם מבוססים על הגירסא הסטנדרטית?

הפיג'ו מספקת 110 כ"ס לעומת הפולו שמספקת 125 כ"ס, האם יורגש הבדל משמעותי או שהשנים עשו את שלהם בנוגע לפולו?

ועוד משהו שרציתי לדעת זה האם ה206 מודרנית יותר ומשתמשת בטכנולוגיה ומערכות שאין בפולו ואני ירגיש בחסרונם?

דרך אגב כבר התחלנו לדבר על רכבים יותר פרקטיים ופחות ספורטיביים, האם יש מקום בקטגוריה להחזיר רכבים כמו הגולף וה307 והספייס בגירסאות הספורטיביות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התחלת להתפזר. פולו GTI היא מכונית די נדירה. היא מציעה אבזור נדיב יחסית ומראה הולם. היא אינה נופלת מבחינה טכנלוגית מה 206 ובפרמטרים רבים אף עולה עליה. ה 206 הינה פשרה נהדרת (בגרסת ה 110 כ"ס)- היא מציעה אבזור נדיב, שלדה חביבה, הגה מתקשר יחסית וסה"כ חבילה משתלמת ומאוזנת והכי חשוב- היא נמכרה בכמויות יפות לכן ניתן למצוא אקזמפלר ראוי במחיר סביר ביותר.

את הקליאו הייתי מוריד מהרשימה, היא פשוט לא בשבילך.

בין הפולו ל 206 הייתי בוחר ב... פונטו HGT! מאובזרת היטב, זולה לאחזקה, חזקה יותר משתיהן (כן, גם מהפולו) עיצוב מצויין ובעלת מקדם פוזה לא מבוטל.

ערוך חיפוש לכל אחד מן הערכים: פולו GTI, פונטו HGT, פיז'ו 206 XS וקליאו ספורט ותמצא טונות של חומר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפונטו ראיתי שיש דגם hgt ואבראט, הבנתי מחיפוש בפורום שהשינויים בין השניים הוא קוסמטי בלבד, האם זה נכון או שיש שינויים מכניים גם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הליאון הטובות והשמורות נמכרות במחירים גבוהים יותר מ- 65K,

פשוט בגלל שזו חבילה טובה מאוד שהמחירון שלה לא קשור למציאות.

ד"א, בקרוב יוצאת למכירה ליאון 4X4 שמורה וממש לא סטנדרטית, למי שמחפש...

מישהו אמר lior b או שאני מנחש לא טוב?

בן

לא ניחשת טוב (אותך לאחיך!)...

מדובר על הרכב של און יעקובסון, שמפורסם (גם) בפורום.

בהצלחה למי שיילך על זה, לדעתי האישית זו חבילה מדהימה במחיר שכזה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניחשת טוב (אותך לאחיך!)...

מדובר על הרכב של און יעקובסון, שמפורסם (גם) בפורום.

בהצלחה למי שיילך על זה, לדעתי האישית זו חבילה מדהימה במחיר שכזה.

על איזה רכב אתם מדברים בידיוק, ואיפה בידיוק הוא מפורסם בפורום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאון טורבו 4 (הנעה כפולה לא קבועה).

המחיר הנדרש הוא גבוה יותר מ- 65 אש"ח.

הוא מפורסם בפורום "מכירה" בקארז פורום.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...