Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה MR-2 = רכב שלא ניתן להשיג בארץ

nadavbitton_86
שימו לב! השרשור הזה בן 5972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבי,

מיאטה NB אני ממש ממש לא אוהב או מתחבר, למרות שכל פעם שאני רואה את תום במסלול זה עושה לי רגש וגם אני רוצה קארטינג כזה :lol:

כרגע האפשרויות לפי איך שאני רואה אותן לפחות זה או GT שנת 99 או 00 מהדגם עם ה-ABS, או MR-2.

יאללה לעבודה, יש לי הרבה זמן למציאת אחת :wink:

לגבי הכמות שנמכרה אז כמו שאמרתי 70 ב-2001 ו-25 ב-2002 (זה הכמות שיצאה מהחברה, ללא חלוקה של כמות ידניות וכמות טיפטרוניק)

דרך אגב,

לגבי טיפולים של MR-2 אין לי ממש ידע בנושא, אז אשמח אם מישהו יתן מידע בנושא.

אני רק יודע מנוע מרכזי = טיפולים יקרים.

אבל מה, הביטוח מצחיק איזה 5 אלף כולל הכל :shock:

כמה הביטוחים היום של GT 6-7 אלף שקל לא??

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיף לקחת את הGT, היא יותר נפוצה בארץ כך שבעית החלפים נעלמה לך.

אבל אם תרצה להמשיך עם ה MR אז שיהיה בהצלחה (אם אמצא משהו אני אפנה אליך בהקדם האפשרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יום מוזר עבר עליי, התגלו שלושה MR-2 ידניות למכירה :lol:

בכל מקרה, כששאלתי על הרכב הנ"ל בפורום STI אמרו לי כך :

ציטוט:
הכותב המקורי ohad_87
ציטוט:
הכותב המקורי benmos
לדעתי עליך לרדת מנושא הMR2

לפני כשנתיים לחבר שלי הייתה אחת צהובה משופרת,מכנית וקוסמטית רבות.

למרות שממש כיף לנהוג בו...זהו רכב בעייתי מאד..כן כן טויטה ובעייתי! באותו משפט!

במשך השנה הראשונה שהרכב היה אצלו הוא החליף שני מנועים!!!ולאחר בדיקה במספר פורומים

של רודסטרים(והיה אחד ספיציפי של MR2 שאני לא זוכר את שמו)שגם אני ראיתי במו עיני להרבה מאד

אנשים יש בעיות עם הרכב הזה בעיקר במנוע~! חוצמזה שלמיטיב ידעתי טויוטה כבר זמן רב לא מייצירים אותו,וזה בטוח אומר משהו..

לדעתי תבדוק טוב טוב לפני שאתה קונה כזה רכב

בהצלחה

+1

מסכים איתו בכל מילה, מקרה דומה ברכב של חבר.

אז תבדוק היטב אחת, לפני שאתה קונה.

אין ספק שזה רכב מדהים.

מישהו יכול לאמת את הדברים הללו
:?:

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מה יש לך נגד ה NB.

שתידע שהיא לא נופלת מה NC מבחינה ספורטיבית, בטח כסטנדרטיות.

אני זוכר שהמבחנים לגבי ה MR2 היו לא חד משמעיים (חלק אמרו שהטויוטה נוטה להיגוי יתר מבהיל ולא לינארי כמו במיאטה, חלק אמרו שהיא יותר כיפית) - תבדוק בעצמך. אל תשלול סתם, זה לא שיש לך יותר מדיי אופציות.

עריכה: רשמתי שה NB לא נופלת מה NC?

תיקון. היא טובה יותר (כסטנדרטית).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים שטויוטה הצליחה לעשות רכב מדהים (גם אם הפרונט מכוער) כשבאמת רצתה

מי אמר סופרה ?

לא ברור לי כ''כ הקשר בין רודסטאר לנינג'ה על 4

GT קונים עם מטרה או לא קונים בכלל :roll:

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[/right]

מי אמר סופרה ?

לא ברור לי כ''כ הקשר בין רודסטאר לנינג'ה על 4

GT קונים עם מטרה או לא קונים בכלל :roll:

אין קשר, זה יהיה פשוט רכב מעבר עד ל-NC, וימנז ממני להינות מרודסטר עוד שנה-שנתיים במקום כבר עכשיו :wink:

לגבי ה-NB, משהו אצלה לא מתחבר לי ואני אשכרה לא מבין מה ההתלהבות ממנה לפחות מבחינת יופי אני מדבר, מבחינת התנהגות וכו' עדיין לא זכיתי לנהוג באחת רק ב-NC נהגתי.

ושלא נכנס לגבי הקטע של האוצר שכל אחד חושב שיש לו ביד כי היא ידנית ומוכר אותם ב-20 מעל בלי לשקול שום דבר!

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מראה לא התחברת עליה? מראה?!

אתה קונה רכב ספורט בשביל ההתנהגות שלו (אני מנחש), מה לעזעזל אתה מייחס כ"כ הרבה חשיבות למראה?!

תלמד,

כשאתה תיהיה בהיגוי יתר בכניסה לדרך נמיר על 3 נתיבים, לא יהיה לך איכפת מה צבע האוטו מבחוץ :).

לגבי הקטע של האוצר - בשוק ה MR2 זה לא שונה.

בקיצור, תבדוק שוב. ה NB אולי פחות יפה מה NC, בטח שמבחינת איבזור פנים, אבל היא כשלעצמה לא מכוערת ואני לא מאמין שזו סיבה מספקת בשביל לפסול אותה.

בהצלחה בחיפוש המייגע.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי רכב מסוג טויוטה MR2 מגיע לארץ הקודש אך ורק עם תיבת הילוכים ידנית.

טעות בידך, יש לא מעט אוטומטיות (תיבה רובוטית או משהו בסגנון).

לפותח השרשור:

אכן הייתה בעייה במנועים של הדגמים של שנת 2001 - 2002 שגרמה לחלק מהם להחזיר את נשמתם לבורא.

אם תרצה, אני יכול להפנות אותך לאנשים שהיה בבעלותם MR2 ע"מ לקבל מידע נוסף (כולל הבחור עם הצהובה המדוברת).

הדבר אכן נכון בחלקו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך, יש לא מעט אוטומטיות (תיבה רובוטית או משהו בסגנון).

לפותח השרשור:

אכן הייתה בעייה במנועים של הדגמים של שנת 2001 - 2002 שגרמה לחלק מהם להחזיר את נשמתם לבורא.

אם תרצה, אני יכול להפנות אותך לאנשים שהיה בבעלותם MR2 ע"מ לקבל מידע נוסף (כולל הבחור עם הצהובה המדוברת).

הדבר אכן נכון בחלקו.

תעלול, אשמח אם תתן לי קצת יותר פרטים בה"פ :wink:

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעת כמו אופציה מעניינת מאוד לטעמי.

אטרקטיבית יותר מהמיאטה, שדרך אגב, גם על ה NB רוצים מחירים פלצניים להפליא שלא מביישים את המחירים שמבקשים על הטויוטה.

אם אתה אוהב אותן קטנות, לדעתי הרכב הבא בתור אחרי 106GTI צריך להיות מיני קופר S.

* מחירון כל הרכבים שהזכרתי סובב את ה80 ונדרשים עליהם סכומים אסטרונומיים מעל המחירון.

לפני שקניתי את הGTI התעניינתי במיני קופר שנדרש עליה 107 אלף ש"ח (מחירון היה 70 ומשהו!)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, סתם לשם העניין, נהגת מתישהו על מיאטה (או על MR2) ?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

אישית אני לא רואה כל כך מה נחשק בקופר S, שלא נדבר על עלויות אחזקה טיפולים (BMW) וכו'.

רוב מי שעולה מ-106GTI עובר לקליאו ספורט, רק שאני עשיתי בדיוק אותו הדבר אבל הפוך בגלל חוסר תקציב לפני קצת יותר מחצי שנה.

על מיאטה NB בחיים לא נסעתי או נהגתי, צריך לארגן מתישהוא, וגם לא על MR-2 גיר רובוטי (הבנתי שחובה לנסות לפני קניית הידני).

כרגע אני בראש של רודסטר בלבד, ומכוון שהמחירים שדורשים על מיאטה NB ועל MR-2 הם זהים, ואני מתחבר יותר ל-MR-2

מה שגם מנוע מרכזי הנעה אחורית, יותר נחשק ואי התחברות כללית ל-NB אני מעדיף MR-2.

במידה ולא אמצע MR-2 יהיו 2 אופציות או רכב פשוט ונוח אוטומט למשך כשנה שנסחר חופשי בשוק ללא ירידת ערך גדולה כדוגמאת :מאזדה 3 2.0 ליטר 5 דלתות או גולף MK4 2.0 ג'נריישן.

או שאני יקח משהו ספורטיבי כגון GT, שזה הרכב היחידי שכרגע עומד על הפרק.

אותי כרגע לפחות מה שמפחיד ב-MR-2 זה כל העניין עם המנוע שלא מוצלח ב-01-02 וכל הקטע של העלויות טיפול במנוע שכזה

(מישהו אמר בוקסטר בשינוי אדרת :wink:)

נדב.

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אני רק לא מבין משהו אחד (כנראה פספסתי משהו שרשמת), מדוע לא להמשיך עם ה-GTI?

רכב מהנה מאוד, עלויות אחזקה (ביטוח וטיפולים) שפויים ואפילו ניתן להוסיף כמה אלפים ולהוסיף כמה סוסונים למי שחושב שהרכב חלש.

אני לא חושב שאחזקה של מאזדה 3 2.0 תהיה יותר זולה מאשר להמשיך עם ה-GTI שלך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אני רק לא מבין משהו אחד (כנראה פספסתי משהו שרשמת), מדוע לא להמשיך עם ה-GTI?

רכב מהנה מאוד, עלויות אחזקה (ביטוח וטיפולים) שפויים ואפילו ניתן להוסיף כמה אלפים ולהוסיף כמה סוסונים למי שחושב שהרכב חלש.

כתבתי לך תגובה ארוכה בפרטי, נראה לי בחיים לא כתבתי כל כך הרבה, יצא ספר :lol:

לגבי GTI, הכמות השקעה ברכב הזה היא אינסופית במיוחד בנאדם כמוני שלא מתפשר והפכתי אותה בוא נגיד לקארטינג הכי טוב שיכול לצאת מהרכב הזה כרגע, ביום-יום אני ממלא רק דלק ונוסע 2 טנקים בחודש בקושי, אין תקלות אין כלום, נפלתי על אקזמפלר מעולה, מה שכן ההשקעה בחיים לא נגמרת, ותאמין או לא כבר הכפלתי בהשקעה את הסכום שכתוב במחירון של לוי יצחק, ועם כל הכבוד זה דפוק!

אני עכשיו בראש של החיים הטובים, רודסטר להנות ממנה כמה שיותר חבל לבזבז זמן, אני חייב לי אחת כזאת בשביל ההרגשה האישית.

לסיבובים נחזור בגדול בעוד כמה שנים, ואולי אפילו עם GTI כרכב שני נוסף, כרגע זה דבילי בגילי להחזיק 2 רכבים!

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

106GTI לא רכב חלש. בטח שלא בשילוב התחושות.

נדב, פשוט תישאר עם הרכב ותפסיק להשקיע, או לעבור ל-GT.

אני לא מבין את ההיגיון בלקנות איזה רכב משפחתי רק לשנה. מה, שנה זה לא זמן ליהנות? במיוחד לאחד כמוך שלא נוסע הרבה - זה הזמן להחזיק רכב ספורטיבי. אנשים שנוסעים המון מחזיקים גם משפחתית מהליסינג וגם רכב ספורטיבי - אני יכול להבין. אבל אתה לא נוסע הרבה! אין שום היגיון בלפזול לרכבים משעממים. (וגולף 2.0 MK4 היא דוג' מצויינת לאחד כזה).

את דעותיי על היצוב של ה-MR2 בכלל, ושל הפרונט בפרט - אמרתי לך במסנג'ר :)

לגבי המיני-קופר S - אין כאלה בכלל. אם כבר עלויות אחזקה גבוהות בקליאו - שיהיה על משהו נדיר ויפה כמו המיני. לגבי מחיר הרכישה הגבוה - אתה תחזיר את זה במכירה. זה לא שאתה מוציא כסף שהולך לאיבוד. (אלא אם כן תבטח את הרכב לפי המחירון).

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...