Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה MR-2 = רכב שלא ניתן להשיג בארץ

nadavbitton_86
שימו לב! השרשור הזה בן 5967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רודסטר להנות ממנה כמה שיותר חבל לבזבז זמן, אני חייב לי אחת כזאת בשביל ההרגשה האישית.

לסיבובים נחזור בגדול בעוד כמה שנים

צר לי לאכזב אותך, אבל MR2 ובעיקר מיאטה, מתנהגות הרבה יותר טוב בסיבובים מ GTI... :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבתי לך תגובה ארוכה בפרטי, נראה לי בחיים לא כתבתי כל כך הרבה, יצא ספר :lol:

לגבי GTI, הכמות השקעה ברכב הזה היא אינסופית במיוחד בנאדם כמוני שלא מתפשר והפכתי אותה בוא נגיד לקארטינג הכי טוב שיכול לצאת מהרכב הזה כרגע, ביום-יום אני ממלא רק דלק ונוסע 2 טנקים בחודש בקושי, אין תקלות אין כלום, נפלתי על אקזמפלר מעולה, מה שכן ההשקעה בחיים לא נגמרת, ותאמין או לא כבר הכפלתי בהשקעה את הסכום שכתוב במחירון של לוי יצחק, ועם כל הכבוד זה דפוק!

אני עכשיו בראש של החיים הטובים, רודסטר להנות ממנה כמה שיותר חבל לבזבז זמן, אני חייב לי אחת כזאת בשביל ההרגשה האישית.

לסיבובים נחזור בגדול בעוד כמה שנים, ואולי אפילו עם GTI כרכב שני נוסף, כרגע זה דבילי בגילי להחזיק 2 רכבים!

נאבדתי לגמריי.

למה באמת לא להשאיר את ה GTI?

אתה רושם שאין תקלות, נפלת על אקזמפלר מעולה, ממלא רק דלק. מעולה, אין השקעה.

מצד שני אתה רושם שההשקעה לא נגמרת והכפלת את הסכום של המחירון. איזה השקעה? (בולמים-קפיצים וכו' זה שיפור. אם זה יקר לך תפסיק לשפר ותיסע על האוטו כמו שהוא. אם הוא אמין כמו שאתה אומר אז עלות התחזוקה אמורה להיות זולה מאוד!).

לגבי עניין של "לחזור לסיבובים" - בתור אחד שהיה לו את שניהם - אתה לא תתאכזב מה NB.

אני לא אהיה קיצוני כמו קונדסון ואצהיר שהמיאטה מתנהגת טוב יותר, זה באמת קשה להגיד וארוך לפרט - אבל בקיצור אני ארשום לך שהיא עולם אחר, אבל לא פחות טוב.

(זה כמו סקס עם צרפתייה או שוודית. אין יותר טוב או פחות טוב. שתיהן מעולות, פשוט שונות).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עניין של "לחזור לסיבובים" - בתור אחד שהיה לו את שניהם - אתה לא תתאכזב מה NB.

אני לא אהיה קיצוני כמו קונדסון ואצהיר שהמיאטה מתנהגת טוב יותר, זה באמת קשה להגיד וארוך לפרט - אבל בקיצור אני ארשום לך שהיא עולם אחר, אבל לא פחות טוב.

(זה כמו סקס עם צרפתייה או שוודית. אין יותר טוב או פחות טוב. שתיהן מעולות, פשוט שונות).

מצויין בן.

נדב, תשאר איתה ותחפש לך MR על אש קטנה ובלי לחץ, בסוף תימצא האחת.

עכשיו אתה עם רכב נפלא גם כן, אז לא צריך כל כך לבעור לך מעבר דחוף.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה לזה שאני מחפש MR-2 והופך את כל העולם בשביל להשיג, כי יש מצב שיש קונה ל106 GTI.

במידה ואכן אני אמכור אני רוצה רכב חדש מקסימום שבועיים שלוש אחרי.

~TB~,

אכן אקזמפר מעולה ללא שום תקלות, זה פשוט תוספות שלי, כמו : בולמים, מערכת בלימה של ספארקו, סטארטים עליון ותחתון, ג'אנטים 15" OZ WRC לבנים, צמיגי TOYO T1R 195/45/15, ראם-אייר מיוחד ל-106 של חברת "רייס-לנד" בהזמנה מיוחדת מאנגליה.

ומה יגיע עוד בתכנון במידה ואני לא מוכר : אנג'ל אייז וקסנון, צנרת ודוד בבנייה אישית, ואולי גם כסאות (מישהו אמר STI :lol:)

אבל מה שכן, החלטתי שמספיק להשקיע והגיע הזמן לעבור להגשמת חלום אישי רודסטר כגון MR-2 :shock:

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל MR2 ובעיקר מיאטה, מתנהגות הרבה יותר טוב בסיבובים מ GTI... :roll:

הוצאת לי את המילים מהפה.

מדהים ההשפעה הגדולה שאנשים מסויימים מצליחים ליצור למותג PSA.

בברכת אם זה לא פיג'ו\סיטרואן, זה לא מסתובב. :roll:

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני קופר, מהשנתונים הנכונים.

בועטת בשלדת ה 106 מבר בהר ועד לכביש הסטף.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לריב!

:)

אביחי, שכחת את פקטור המחיר. אין ספק שיש הרבה דברים כיפיים שהם לא PSI. אפילו אני אעיז ואומר, שאם נשאל את רוב חברי הפורום מה השאיפה המוטורית שלהם - היא לא תהיה צרפתיה. (שאיפה = משהו שאפשר להגשים בזמן הקרוב, גם בלי לזכות בלוטו. אצלי STI. חלום = משהו רחוק מאוד עד בלתי אפשרי. אצלי 911 טורבו).

את הוולקן שלי מכרתי בכמעט 18K שקל, עקב אילוצים כלכליים (עדיף להשקיע את הכסף בלימודים, בתקווה שהם כבר יניבו את ה-GT המיוחלת :)).

עכשיו תגידו, מה אפשר לקנות בכסף הזה, הנעה קדמית, שמתנהג כמו הוולקן? יאללה שוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה חיפוש קצר ומצאתי פה אחד בשבילך:

http://www.zipzup.co.il/post/86022.aspx

תבלה.

היא במצב מכאני לא טוב, וגם נמכרה כבר .

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יום מוזר עבר עליי, התגלו שלושה MR-2 ידניות למכירה :lol:

בכל מקרה, כששאלתי על הרכב הנ"ל בפורום STI אמרו לי כך :

מישהו יכול לאמת את הדברים הללו
:?:

למרות שאני לא מאמין שהבעיה היא דומה, ראוי שאספר לך.

לחבר שלי יש MR-2 עם הגיר רובוטי (לא בטוח שרובוטי הוא השם, אבל מעבירים הילוכים בצורה ידנית בלבד ע"י משיכה למעלה או למטה, וכמובן ללא קלאץ').

גם הוא בדומה לבחור מSTI החליף מנוע, אך הבעיה אצל החבר הייתה, שהוא לא בדק שמן מהזמן שקנה את הרכב, ועד שהלך המנוע (3 חודשים). החבר נוהג "חזק", ושאני אומר "חזק" אני מתכוון לזה.

חוץ מזה, הוא מאוד נהנה מהנהיגה ברכב, למרות שהוא בטוח שהיה נהנה הרבה יותר, אם היה קלאץ' ותיבת הילוכים "פרופר" ידנית.

בהשוואה שנעשתה בעבר בטופ גיר, בין הNB לMR-2, נאמר שהרכב מרגיש חזק יותר, וקיצוני יותר. (אם אני לא טועה)

מה שדיי סתר את היותו "רודסטר" אמיתי, ובסופו של דבר הם העדיפו את המיאטה.

אני מציע, לך עם מה שאתה באמת רוצה, מכוניות בוחרים גם עם הלב, ולא רק עם הראש.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מבין מה כל המהומה פה אחר המיני קופר ??

אני רואה אותה לפחות כמו החיפושית, רכב יפה עם עבר שמיועד למפונקים עשירים:wink:

אבל מה לו ולהתנהגות וכו', אפשר לקבל הסבר??

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני קופר עולה כמו 3 פגו ראלי (ביום טוב) ככה שלדעתי אין כאן מקום להשוואה

ננסון התיבה של הטויוטה היא לא אוטומטית אלא רובוטית ואני לא רואה סיבה להעדיף את הגיר הידני על הרובוטי

נדב כמו שכבר אמרתי לך אני ממליץ לך (בחום) לבדוק גם גיר רובוטי

אגב גם אני מעדיף (בהרבה ) את הMRית על המיאטה (ולא רק בגלל העיצוב הנשי של המיאטה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לו ולהתנהגות וכו', אפשר לקבל הסבר??

נדב, המיני נחשבת לאחת ממכוניות ההנעה הקדמית הטובות ביותר.

אלדר, כאחד שנהג גם על ראלי וגם על המיני תתפלא לדעת כמה ההתנהגות של השתיים דומה.

שתיהן מרגישות מאוד מאוד חדות ובלי תחרות בהנעה קדמית כלל בפאן הזה.(וכן שתיהן חדות ממיאטה)

המיני מרגישה יציבה יותר ובעלת חיבה פחותה למשחקים במהירויות נמוכות יחסית בגלל בסיס גלגלים ארוך יותר.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, המיני נחשבת לאחת ממכוניות ההנעה הקדמית הטובות ביותר.

אלדר, כאחד שנהג גם על ראלי וגם על המיני תתפלא לדעת כמה ההתנהגות של השתיים דומה.

שתיהן מרגישות מאוד מאוד חדות ובלי תחרות בהנעה קדמית כלל בפאן הזה.(וכן שתיהן חדות ממיאטה)

המיני מרגישה יציבה יותר ובעלת חיבה פחותה למשחקים במהירויות נמוכות יחסית בגלל בסיס גלגלים ארוך יותר.

כולכם מדברים על המיני קופר S או גם על הגרסה הרגילה של המיני קופר, דרך אגב מה הנתונים של הקופר S אם כבר מדברים עליה, חשבתי שהיא דיי טרנטה ללא שום אחיזה וסתם ליופי :roll:

נדב - [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...