Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסר אחיזת כביש - סובארו לאגסי

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 5892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום . ברשותי לאגסי 1.8 שנת 90 אוטומט בזמן האחרון אני חש בחוסר אחיזת כביש במיוחד בסיבובים חדים האוטו לא יציב וליפעמים זה מאד מפחיד יש לציין שמצב הצמיגים שלי טוב יש אוויר שווה בכולם בנוסף בכל בור שאני עולה בכביש יש רעש חזק מהגלגלים הקידמיים כאילו הבולמים גמורים רציתי לדעת האים יש קשר אחד לשני כלומר לחוסר אחיזת כביש איך אפשר לדעת האים זה מהבולמים אולי משהו אחר הרכב עשה 294000 קילומטר תודה על העזרה ושבת שלום לכולם.

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד איך יש קשר. בולמים לא תקינים משפעים על אחיזה, מרחק בלימה ונוחות.

בולמים בודקים ע"י לחיצה חזקה על הרכב למטה ולעזוב מייד. בולם תקין אמור לעלות את הרכב וזהו. עם בולם לא תקין הרכב ימשיך להתנדנד קצת כמו ספינה. בנוסך אפשר לזהות נזילה על הבולם שמראה שמצבו לא תקין.

בכל מקרה אם ברכב עם הקילומטראז' לא הוחלפו מעולם בולמי זעזועים אז הגיע הזמן כבר מזמן :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד איך יש קשר. בולמים לא תקינים משפעים על אחיזה, מרחק בלימה ונוחות.

בולמים בודקים ע"י לחיצה חזקה על הרכב למטה ולעזוב מייד. בולם תקין אמור לעלות את הרכב וזהו. עם בולם לא תקין הרכב ימשיך להתנדנד קצת כמו ספינה. בנוסך אפשר לזהות נזילה על הבולם שמראה שמצבו לא תקין.

בכל מקרה אם ברכב עם הקילומטראז' לא הוחלפו מעולם בולמי זעזועים אז הגיע הזמן כבר מזמן :idea:

אין לי מושג אים החליפו בולמים הרכב אצלי 3 שנים ולא החלפתי אף פעם בדקתי את הבולמים אין נזילה ובזמן שאני מוריד את הבולם הרכב ממשיך לנוע כמו שאמרתה למישהו יש מושג כמה עולים בולמים ללגאסי

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהוא התאריך המוטבע על הצמיגים?

באיזה רוחב הם?

מתי החלפת בולמים אם בכלל...?

לא החלפתי בולמים מאז שהרכב אצלי 3 שנים מידת הצמיגים 175 70 על 14

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת מאיזו שנה הצמיגים,תן לי לנחש...מעולם לא החלפת אותם.

באם כך המצב:

אם אתה מתכוון להחליף צמיגים,אתה יכול לשים גם 185 רוחב(מומלץ ביותר),ובטסט השנתי להחליף ברישום,זה שטויות במקום עושים לך החלפה ברשיון מ 175 ל 185,ההבדל באחיזה הוא עצום במיוחד ברכב הזה שהוא לא אוחז בכלל.

שנית,תחליף 4 בולמים ויותר חשוב,מקדימה יש כריות בולמים,החלפתם קריטית והשפעתם על האחיזה הכללית של הרכב ועל ההגה\יציבות, גבוהה יותר מהחלפת כל ה 4 בולמים.

ההבדל הוא עולם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב!

השרשור לא רלבנטי כלל, הרכב נמכר ונקנה במקומו איימפרזה 1600 ידני, שנת 95, מהמידע שקבלתי מחגי הרכב

מצדיק בהחלט את כל התשבוחות שהוא מקבל, חגי מאד מרוצה מהרכב.

פרטים נוספים בקרוב.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...