Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי פיאט אונו - כמה שאלות....

barlevd
שימו לב! השרשור הזה בן 6143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי פיאט אונו שנת 93, נפח 1372, 70 כ"ס (דגם S70), ק"מ 71,000, שנראית מצויין.

לקחתי את הרכב לבדיקה והטסטר העלה מספר בעיות, מנסיוני רובן אינן קריטיות, אך שתיים מהן הדאיגו אותי:

תושבות המנוע - תושבת הגיר שחוקה - כמה עולה תיקון כזה?

החיבור של החימום במזגן מנותק - כמה עולה התיקון ואיםה כדאי? במוסך רגיל או במתמחה במיזוג?

אשמח לתשובות מהירות -

ד"א בבעלותי פיאט פונטו ספייס 2001 - ואני מרוצה מאוד, בניגוד לאחרים שהביעו דעתם בפורום בנושאים אחרים, אך בעיה מעצבנת בהגה כן מפריעה לי. האם מישהו מכיר מקום טוב לחלקי חילוף לפונטו- אני מעוניין במנוע חשמלי של ההגה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן אתה בארץ?.

בפיאט אונו נתקו, כנראה, את צנורות החימום כי רדיאטור החימום דולף ולצורכי החלפתו ניתן לבצע זאת מצד ימין מתח לדשבורד כשבמזגן מקורי צריך לפרק את ברגי הדשבורד ולהרימו קצת בצד ימין מבלי להסירו לחלוטין וזאת לצורכי הגעה.

בחלק מהאונו שבהם יש מזגן ישראלי לא צריך לפרק הדשבורד חלקית אלא רק קצת חלקי מזגן מתחת לדשבורד, בצד ימין.

מה הבעיה במנוע חשמלי של הגה הכוח ב"ספייס" ומהיכן אתה יודע שבו התקלה?.

בברכת חג שמח - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב וברוך בואך לפורום !

אני אתיחס בתגובתי לתושבות בלבד, למערכת החימום התיחס כבר חברי רפי לין.

תושבות מנוע שחוקות הם בלאי טבעי, אם כי מוקדם מדי בקילומטר שציינת שעבר הרכב( בספק מאד אם הוא אמיתי),

עלות תושבת גיר לא גבוה, אם כי אינני יודע מהו, והוע נובע מהתיבשות יציקת הגומי שלו, וזה לא אמור להדאיג אותך כלל,

כפי שציינתי התיבשות ועיפות הגומי.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה - אומנם מדובר ברכב שעבר ק"מ מועטים מאוד (במידה ואכן מדובר בקילומטראז' אמיתי) אבל אל תשכח שהרכב יוצר בשנת 93. לכן, מכיוון שבגומי עסקינן, הגיוני מאוד שהתושבת תהיה קרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר שלום רב.

לכן ציינתי תושבות מגומי מתיבשות, ושחיקתם הם בלאי טבעי, וכתוצאה רבה, מהזמן שעבר הרכב, 14 שנה ומעלה.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאזור הדרום - אשקלון ודרומה לכיוון ב"ש.

בין זיקים לאשל הנשיא - הקו אני וההורים.

הפונטו - ההגה עם סימון אדום בלוח מכוונים וכן ההגה לא כח- הוא עובד כמו לפני שלושים שנה שלא היה הגה כח.

את העניין שזה המנוע החשמלי נאמר לי במוסך שבו אני מטפל דרך קבע, שעליו אני סמוך - א.נ.שרותי רכב בב"ש.

החלק עצמו יקר מאוד ולכן אני מנסה למצוא חלופות או מפירוק.

ולגבי האונו, חבר טוב מכונאי אמר לי כי העניין של החימום במזגן הוא כי ניתקו את הצינור שנמצא מתחת למכסה מנוע, מהקיר ולכיוון המזגן ולא בדשבורד - האם זה ייתכן? או שלא יהיה מנוס מלפרק את הדשבורד?

תודה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שצינור החימום נותק בתא המנוע כדי למנוע מזרימת מיים לרדיאטור החימום הנמצא מתחת לדשבורד.

כפי שכתבתי אין צורך בפרוק כל הדשבורד בפיאט אונו. בכל מקרה פרוק הדשבורד בפיאט אונו הנו מהיר וקל יחסית.

1

בהצלחה ובברכת חג שמח - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...