Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוב צריך את עזרתכם. יעוץ בקנית מאזדה 3 ספורט ספיריט

CTS
שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה תודה. THE-ONE - אנחנו מדברים על גרסת הספורט ספיריט, רק הערה אם אולי לא שמת לב. יש לה מראה צעיר יותר לטעמי [האצ'..]

אשמח לשמוע עוד תגובות ותודה לכולם.

הבנתי שזה אוטו טוב, לא סתם חצי מדינה קנתה אותו.

לגי הפוזה וכ'ו הדעות כאן שנויות..

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשמח לשמוע עוד תגובות.

ועוד שאלה - אאודי A3 שנתון 2002-2003 זו גם אפשרות. השאלה עד כמה ההוצאות יקרות?

אשמח לקבל נתונים מדוייקים, וגם אם לא אז בערך למעשה כל פיסת מידע תעזור.

- לא לשכוח שמדובר בביטוח לנהג צעיר...

תודה רבה!!!

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא כאן תגובות של אנשים ואני פשוט לא מבין אתכם.

אנו לא מדברים כאן על פוזה, אלא על פוזה של ילד בן 17 !

בשביל ילד בן 17 חבילת ספורט היא אוטו ספורט. הוא עדיין לא יודע מה זו הנעה אחורית, הוא עדיין לא יודע מה זו סחיטת הילוך.

כל מה שחשוב לו זה המראה, ז"א שההגדרה של רכב ספורט בשבילו היא גירסאת ספורט עם חבילת איבזור מפוארת.

כשהילד יתבגר הוא יבין שמיאטה זה פוזה :roll::oops::-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A3 תהיה יקרה מבחינת אחזקה, כל פעם שתכנסו איתה למוסך ותהיה החלפת חלקים, המחיר יהיה יקר מאוד.

מה גם הביטוח יהיה יקר משמעותית בגלל שזה האודי, ועוד לנהג חדש.

למה שלא תלכו על סיאט לאון החדשה? מכונית פוזה לגמרי, נראת ספורט (גם הדגם הפשוט), וקיים גם בדגמי ספורט.

כזה אוטו בשחור הרבה יותר יפה מאוטו משפחתי שיש לחצי מדינה.

זה נראה כאילו אתה כבר סגור על מזדה 3 ספיריט, וסתם מחפש פה חיזוקים לגבי האוטו. אז בבקשה, קיבלת הרבה חיזוקים, והבעיה היחידה שנשארה לך זה האם הוא מספיק פוזה, ופה זה באמת עניין של טעם. מה עוד, שגם הרבה חברי פורום אומרים לך שזה סה"כ רכב משפחתי שנראה טוב.

לדעתי חפשו לו משהו קטן יותר- גם פוזה, גם מראה ספורטיבי, וגם נוחה יותר. (אני מתכוון לכל המכוניות הקטנות יותר עם ה3\5 דלתות)

סם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, תודה... נסתכל על על האיביזה.

זה שהעלויות של אאודי יותר יקרות אני יודע, השאלה עד כמה? אם מישהו יוכל לפרט אשמח!

ובכלל עוד תגובות... תודה רבה

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, תודה... נסתכל על על האיביזה.

זה שהעלויות של אאודי יותר יקרות אני יודע, השאלה עד כמה? אם מישהו יוכל לפרט אשמח!

ובכלל עוד תגובות... תודה רבה

כל מה שקשור להאודי יהיה יותר יקר בהרבה מהמאזדה.

מאזדה 3 האץ' שאתם רוצים ועם חבילת 'ספורט' תהיה אידיאלית לדרישות שלכם.

בעיקרון אתם לא תמצאו רכב כמו המאזדה שאתם רוצים(האץ',ספורט בקיצר פוזה) במחיר שלה(מבחינת הביטוח,חלפים וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...