Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להגיש תביעה ייצוגית נגד הקורולה החדשה...

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני במקומך הייתי מעדיף להגיע איתם להסכם להוסיף כסף ולשדרג לקאמרי-בלי הגיר הרובוטי שאתה צריך להתאים את עצמך אליו במקום ללחוץ גז ולחייך עם גיר אוטומטי רגיל.

הגיר הרובוטי הוא מציק וגורם לך להתרכז יותר מידיי בהעברת הילוכים.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם עצמי הכרזתי בתוך החדר שלי בפני עצמי מרד צרכנים נגד טויוטה.

עד שהם לא יביאו מכוניות עם ESP ו6 כריות אוויר כמינימום גם בקורולה, כמו רוב המכוניות כיום, אין סיבה שאני אקנה טויוטה במיוחד קורולה.

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזהו סיפור אבוד, מכיוון שתזכור הינך גר במדינת ישראל, כל אחד מחפש איך לדפוק לרמות ולגנוב (הכוונה לא אלייך אלה לאלו שתתבע אותם)

נגיד ותתבע, יהיו להם מסמכים חתומים שלך של נסיעת מבחן, עדות של אנשים, כמו כן הם חברה גדולה לכן השופט ממש ממש יתקשה להאמין לך, הרי חתמת, נסעת ורק אחריי זה התחרטת? אני חושב שזה בזבוז של זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם עצמי הכרזתי בתוך החדר שלי בפני עצמי מרד צרכנים נגד טויוטה.

עד שהם לא יביאו מכוניות עם ESP ו6 כריות אוויר כמינימום גם בקורולה, כמו רוב המכוניות כיום, אין סיבה שאני אקנה טויוטה במיוחד קורולה.

אחלה,עכשיו נותר לך רק לשכנע בערך עוד 20 מליון איש ברחבי העולם,ועוד איזה 10 חברות ליסינג והשכרת רכב בארץ, ואתה מסודר, העם איתך !!!!

על מה בדיוק אתה רוצה למרוד ?....

היבואן מביא מכוניות לפי הדרישה של השוק,לא לפי מה שבא לך שהוא יביא,זה נחמד ויפה שאתה רוצה שיבואן יביא סטנדרט מסויים של בטיחות,אבל מה לעשות שמה שאתה רוצה לא מסתדר עם מה ש-90% מהשוק רוצה,וזה רכב יפני אמין וזול,ואם אפשר להוזיל את המחיר על ידי הפחתת כריות אויר ומערכות עזר,אז אדרבא........

מבחינת הצרכן הישראלי,אם היה ניתן להוריד גם את החגורות בטיחות תמורת הוזלה של 1500 שקל,הם היו מבקשים לקבל את הרכב ללא חגורות בטיחות.....

זה הצרכן הישראלי הממוצע,עצוב ואמיתי.

אז תגיד לי שאנשים כן מוסיפים כסף כדי לקחת גרסאות "מאובזרות בטיחותית" ?

אני אגיד לך שנכון,אבל הם לא מוסיפים כסף בגלל שהם כל כך רוצים כריות אויר,אלא בגלל שהיבואנים לעיתים מפתים את הצרכנים ע"י הוספת אבזור כזה או אחר,וכך יוצא שהגירסה הבטיחותית יותר גם מפנקת יותר,ואת זה הצרכן הישראלי כן אוהב....

תבדוק כמה פעמים יצא לך לראות זקנים נוהגים ברכבים ספורטיביים,עד כדי כך שאמרת "ראבק,איזה בזבוז של רכב"....? יצא לך, נכון ?

ברוב המקרים אותו זקן לא קנה את הרכב בגלל שהוא מת לקרוע את הכביש על 180 קמ"ש,או להתגרזן בעיקולים בנס הרים, הוא קנה את הגירסה הספורטיבית כי לרוב הגרסאות הספורטיביות יותר מפנקות (גג נפתח,ריפודי קטיפה\עור ועוד שלל קישוטים).

אז עזוב אותך משטויות ואל תבוא בתלונות למי שלא צריך,לא היצרן ולא היבואן אשם,הלקוח אשם,במיוחד בישראל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזהו סיפור אבוד, מכיוון שתזכור הינך גר במדינת ישראל, כל אחד מחפש איך לדפוק לרמות ולגנוב (הכוונה לא אלייך אלה לאלו שתתבע אותם)

בחייאת...

זה בגלל שהוא גר בישראל?

למה, במדינה מערבית מתוקנת כן ניתן לתבוע תביעה "ייצוגית" אחרי שקנית מוצר ולא אהבת אותו?

אם כך יש לי תביעה ייצוגית נגד כמה וכמה חברות הפקה לגבי סרטים שהיו ממש לא משהו...:roll:

לפני שאתה כותב הבלים רצוי להבין מה זה "תביעה ייצוגית" בפרט ומה זה "חוק" בכלל. אבל ככה זה במדינת ישראל, כל אחד צריך על כל עניין, גם אם הוא לא מבין בו כלום, לקטר על איך זה באותו עניין במדינת ישראל...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק כמה פעמים יצא לך לראות זקנים נוהגים ברכבים ספורטיביים,עד כדי כך שאמרת "ראבק,איזה בזבוז של רכב"....? יצא לך, נכון ?

פששש... אני יודע מה את רוצה. אתה רוצה שהזקנים ייתפגרו וייתנו לך את המכוניות שלהם, כי אתה, בניגוד אליהם, כן יודע ומבין מה לעשות עם הרכב בזכות הנעורים. במחשבה שנייה, שייתנו לך לפני שייתפגרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פששש... אני יודע מה את רוצה. אתה רוצה שהזקנים ייתפגרו וייתנו לך את המכוניות שלהם, כי אתה, בניגוד אליהם, כן יודע ומבין מה לעשות עם הרכב בזכות הנעורים. במחשבה שנייה, שייתנו לך לפני שייתפגרו.

תגיד,אתה מחובר לעצמך ?.....

באיזה שלב ראית שכתבתי את השטויות שאתה הוספת ?

אם לא הבנת את הכוונה,אז שמור את הדעות הלא חכמות שלך לעצמך,כי אתה רק חושב שאתה "יודע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, ניתן לשרשור הזה ניסיון נוסף. אולי יצא ממנו משהו.

אז זהו שלא....! השירשור ההזוי של השבוע.

לא תביעה יצוגית ולא תביעה נזיקית הכי הרבה טביעה בחוף של עכו ולא לפני שאכלת חומוס אצל סעיד.

אין עילה לכלום.

נועלים? נעול!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת עדיף לנעול רוני, אחרת מישהו פה עוד יצא בתביעה ייצוגית או חרם נגד הפורום.........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד,אתה מחובר לעצמך ?.....

באיזה שלב ראית שכתבתי את השטויות שאתה הוספת ?

אם לא הבנת את הכוונה,אז שמור את הדעות הלא חכמות שלך לעצמך,כי אתה רק חושב שאתה "יודע".

למה אתה עצבני?

אמא שלי (65) דפקה לך חיתוך מימין עם אגזוז לבנים הבוקר?

זה לא נורא, זה רק לרגע קט, עד שהיא נעלמה מעבר לאופק...

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...