Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות וחוות דעת על צמיגים ספורטיביים

שימו לב! השרשור הזה בן 6025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הרבה. בערך 8 אלף ק"מ. טוב, האמת וזה לא ממש מדגם ;-)

אתה גמרת אותם אחרי 8K? או שהם נמכרו?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

74 הודעות ?

תגידו , לא מיציתם ?

אני רוצה GOODYEAR EAGLE F1

טוב, קניתי אליאנס TW900 עם חריצי ניקוז ברוחב של תעלת לה-מאנש ואני מה-זה-מרוצה :)

רון.

-בהומור, כמובן-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשהוא יש ניסיון עם הK104 בחורף?

הT1R מול הפרוקסס מול הK104.

מה הייתם לוקחים?

שיהיה טוב גם בחורף. ומצויין בקייץ. וחשוב!! שקט על הכביש.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שתארתי לך, אין טוב בחורף ומצוין בקיץ - זה תמיד פשרה

בישראל, עם ממוצע של 16 ימי גשם בשנה קונים צמיגי קיץ בלבד !!! (ונזהרים מעט יותר בחורף)

כל הצמיגים מקטגוריית UHP או MP של יצרנים מכובדים יספקו אותן

(T1R ולא פרוקסס4 נחות, F1D3, דנלופ ספורטמקס, Z212)

קנה וסע לשלום, ראה התגובה מעלי :roll:

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם שכבר מתלבטים פה 98 הודעות, השאלה היא אחרת, השרשור הזה נפתח לפני 5 חודשים (!) :shock:

אתה עדיין מתלבט? גש כבר לפנצריה ותקנה רביעיית צמיגים ב 150 ש"ח לצמיג כי אם אתה נוהג כבר 5 חודשים על צמיגים בלויים שהגיע זמנם להחלפה, כנראה שהסינים יהיו שידרוג רציני.

הרגע ראיתי שאייל כבר קנה צמיגים אז על מה כל הדיון הארוך פה? דיון אקדמי על הבדלי החירוצים בצמיגי חורף לעומת קיץ?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קניתי את הצמיגים לפני כ5 חודשים , אני חושב שאני אחליף עוד רביעייה לפני שהחבר'ה כאן יגיעו להחלטה :)

כמו שתארתי לך, אין טוב בחורף ומצוין בקיץ - זה תמיד פשרה

בישראל, עם ממוצע של 16 ימי גשם בשנה קונים צמיגי קיץ בלבד !!! (ונזהרים מעט יותר בחורף)

כל הצמיגים מקטגוריית UHP או MP של יצרנים מכובדים יספקו אותן

(T1R ולא פרוקסס4 נחות, F1D3, דנלופ ספורטמקס, Z212)

קנה וסע לשלום, ראה התגובה מעלי :roll:

ליאור

תגיד, ניסית את הפרוקסס4 שאתה אומר שהוא נחות?

אם הוא מתאים לפרובוקציות שלי עם ה GTI, הוא יתאים לבורה דיזל שבעתיים...!

אני רוצה לומר לך שבהחלפת הצמיגים הבאה תהיה שוב התלבטות בין T1R לפרוקסס4, ואני יודע מה אני אבחר גם אז.

בלי קשר לכך יש לך נטייה להמליץ על צמיגים שהם OVERKILL לעומת צרכי המשתמש. לא צריך על רכב משפחתי את ה F1 GSD3 , הצמיג הזה יקר מאוד ולא יתן ערך מוסף משמעותי. כנ"ל לגבי דנלופ ספורטמקס ששמעתי שרבים התאכזבו מהם.

ההתלבטות היחידה היא מול ה Z212 שעומד במחיר מול הTOYOים , והדיעות לגביו חלוקות.

חוצמזה, הרסו לי את הכותרת המקורית של השרשור :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למבררים השונים - מה עם פאלקן? הם עדיין מיובאים? אני זוכר שהיו להם כמה דגמים לא רעים בכלל והמחירים שלהם ממש ממש זולים [יחסית]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיובאים ע"י אותו יבואן שמייבא את הTOYO והHANKOOK.

לדעתי אין להם שום יתרון על הצמיגים שהוזכרו בשרשור זה. הדגם הנפוץ ZE512 (אם אני לא טועה) אוחז זוועה ברטוב ולכן יוצא מהמשוואה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם המדובר דווקא אוחז לא רע על רטוב, הבעייה איתו היא המעבר הראשוני מיבש לרטוב.

במעבר זה (מדובר בכמה מטרים הראשונים) הוא מאבד אחיזה באופן לא ממש ברור,

יש לצפות זאת מראש אחרת עלול להיווצר מצב "לא נעים"...

יחסית למחירו, ולעובדה שהוא בערך הצמיג ה"ספורטיבי" היחיד במידות מסויימות,

הוא אוחז די טוב על יבש ולא רע בכלל על רטוב, למעט אותו מעבר ראשוני, כאמור.

אם האופצייה הם צמיגים "רגילים" או פאלקן 512 - לדעתי, פאלקן.

אגב, על מידה זהה, העברתי את אחד הרכבים בבית לטויו פרוקסס TPT והתאכזבתי, בגדול.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , ה TPT הוא הצמיג הזול שלהם.

התקנתי רביעייה כזאת על הפולו של אחותי לא מזמן. (בעלות מצחיקה)

ביחס לאליאנס / קלבר / צמיגים פשוטים של יצרנים מוכרים / צמיגי זבל סיניים , מדובר בצמיג טוב.

ביחס לאחיו הגדולים למשפחת הפרוקסס, הוא פחות טוב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש גומי במידה של 185.60.14 (וזה כבר אחרי הרחבה של שתי מידות) - זה מה יש (ועם זה ננצח)...

די מדהים שמה שפעם הייתה המידה המקורית של 205GTI 1.6 היום כבר לא מאכלסת שום צמיג ראוי... :?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...