Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות וחוות דעת על צמיגים ספורטיביים

שימו לב! השרשור הזה בן 6011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היו לי VENTUS K102 (או K105 -כבר לא זוכר) . בוא ננסח את זה ככה : ל1.6 הם מעל ומעבר, ל GTI זה כבר סיפור אחר. (הם גם נגמרים מהר מדי)

הציעו לי את ה Z212 אבל אני לא בעניין.

קונדס, לא לחסוך, אבל גם לא להוציא 800 שקל ליחידה.

בכל מקרה , הקומהו נאמר כהלצה.

אבל אם כבר דיברנו על הקומו אקסטה - היו לי גם כאלה על הגולף הקודמת . צמיג סבבה לגמרי. לא מהטופ של הסקאלה אבל גם לא גרוע כמו שמתארים אותו. קיבל דירוגים לא רעים ב Tiretrack. לטעמי תמורה טובה למחיר אבל מהווה פשרה.

עוד כמה הצעות שקיבלתי בינתיים:

דנלופ ספורטמקס בערך 650 ליחידה

גודייר אקסלנס כ600 ליחידה.

(מחירים לפני מיקוח)

החיפוש נמשך.... :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בזמנו אני רכשתי שת ה-Dunlop SportMaxx במידה הנ"ל במחיר של 2,100 ש"ח לרביעייה כולל התקנה ואיזון,

אז זה אומר שיש מה להתווכח. צר לי, אך לא אוכל להשיג לך את המחיר הזה היום.

ה-GOODYEAR שציינת הוא ברמה נמוכה יותר מהדגם טוב יותר שלהם, ה-F1, ונחות גם

מדגמי ה-Dunlop - ה-SP9000 וה-SportMaxx והוא עדיין יקר.

לדעתי חפש Dunlop SP9000 או Michelin PILOT EXALTO במידה שלך (205/55R16) עם תאריך ייצור קרוב

ותהנה מהם יותר ממה שאתה חושב!

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזדמן לי לקרוא אתמול בעיתון הגה את הכתבה בה נבחנו 2 הליאון, 2 הקליאו הWRX המיאטה והאיביזה טורבו,

והיה פירוט צמיגים של כל אחת מהן.

שמתי לב שהקליאו של ברשד נועלת קומהו "אקסטרה" (הטעות במקור) KH11,

שאלתי היא במה נבדל הדגם הנ"ל מהדגם ה"רגיל" שקרוי ECSTA SUPRA 712 ,(מלבד היותו אנטי-סימטרי)

והאם הוא בכלל מומלץ?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לקומהו ולזמני המסלול האיטיים משמעותית מהצפוי של הקליאו MK2 של ברשד - הצמיגים הם הגורם היחיד.

יש לציין שגם אורך החיים שלהם לא ארוך, במיוחד ברכב הספציפי :lol: ש"עובד" קשה.

במקביל, שים לב שצמד הלאונים (אחת שלי) שהיו נעולים בגומי משובח, הציגו זמנים מעולים.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לא הבנתי למה אתה הולך 'סחור-סחור' ולא בוחר בצמיג שיענה על כל הדרישות שלך (אחיזה, אורך חיים ומחיר) ?

ה-DUNLOP SP9000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? כי אני לא משוכנע עדיין שהם משמעותית יותר טובים מצמיגים אחרים שעולים 200 שקל פחות ליחידה

(למשל Ventus Z212 , Yokohama S.Drive ואחרים)

למה? כי לא הצלחתי למצוא אף דנלופ מאף סוג מאחרי השבוע ה31 של שנת 2006.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי באנטון יפו ועוד מישהו מצא בפ"ת (אמנם לא במידות שלך) תאריכי ייצור 0107.

אייל, תמשיך לחפש- בסוף אתה תמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר פירפרתי ברוב המקומות המוכרים באזור המרכז (כולל פ"ת), וכולל אנטון שזה המקום הראשון שהייתי בו.

עוד צמיג שאני מעוניין בו ובאופן פלאי אף אחד לא מחזיק או יכול להביא בדירוג 91V הוא הקונטי ספורט 2 , שכולם מחזיקים רק 91H.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד צמיג שאני מעוניין בו ובאופן פלאי אף אחד לא מחזיק או יכול להביא בדירוג 91V הוא הקונטי ספורט 2 , שכולם מחזיקים רק 91H.

אז סע יותר לאט 8).

תכל'ס, המידה הזאת קצת בעייתית כי בדרך-כלל לרכבים ספורטיביים יש מידה יותר קרבית ואז הדירוג מהירות מראש גבוה ולא מהווה שום בעיה.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לא הבנתי למה אתה הולך 'סחור-סחור' ולא בוחר בצמיג שיענה על כל הדרישות שלך (אחיזה, אורך חיים ומחיר) ?

ה-DUNLOP SP9000.

אני לא אייל, אבל גם אני מחפש צמיגים באותה המידה.

ה- sp9000 עולים קרוב ל-600 ש"ח ליחידה, וקראתי יותר מדי ביקורות שטוענות שאין להם אחיזה ברטוב.

מישהו יודע לומר משהו על איכויות הנסיעה של הטויו פרוקסס 4 ? אחיזה ברטוב הבנתי שיש להם. הייתי שמח לדעת האם הצמיג הזה נוח לנסיעה, והאם הם מתייבשים מהר מהרגיל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחגיגה... הייתי בפנצ'ריה היום, אני רוצה להחליף את הצמיגים הירוקים בצמיג עם אחיזת כביש טובה יותר.

אין לי בעיה עם TW נמוך - הרכב עושה 12,000 ק"מ בשנה ככה שאם הם יחזיקו 35K-40K ק"מ זה יהיה בסדר.

האם לקחת צמיג עם אחיזה A או להשקיע ב AA ?

כרגע ה S-DRIVE מתאים לי מבחינת המחיר, לא יקר בהיסטריה וטוב. אפשר לקבל לינק לנתוני הצמיג/תמונה?

המידה היא 195/55/15.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחגיגה... הייתי בפנצ'ריה היום, אני רוצה להחליף את הצמיגים הירוקים בצמיג עם אחיזת כביש טובה יותר.

אין לי בעיה עם TW נמוך - הרכב עושה 12,000 ק"מ בשנה ככה שאם הם יחזיקו 35K-40K ק"מ זה יהיה בסדר.

האם לקחת צמיג עם אחיזה A או להשקיע ב AA ?

כרגע ה S-DRIVE מתאים לי מבחינת המחיר, לא יקר בהיסטריה וטוב. אפשר לקבל לינק לנתוני הצמיג/תמונה?

המידה היא 195/55/15.

הנה לינק רלוונטי:

http://www.yokohama.co.nz/s_drive.html

אני מפחד שהם צמיגים לא נוחים - ראה את דירוג ה- comfort מימין למטה, בלינק שמצורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אתם מבלבלים

היוקאהמה S.DRIVE לא קשור

• הוא לא בקטגוריית MP = MAX PERFORMANCE של השאר
  • הוא גם לא בקטגוריית UHP = ULTRA HIGE PERFORMANCE
  • הוא צמיג יחסית קשה, TRED=300 ומקטגוריית HIGH PERFORMANCE השלישית

אייל, עשית פרויקט מצמיגים

תגיד, איזה מידה אתה 205/55-16 ?

אם כן, קח 2400 במזומן, תעשה סיבוב ובחר אחד מהמומלצים שדובר עליהם.

אם תרצה, אני אעשה סבב טלפונים ואמצא לך סט טרי תוך יום

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אם ככה אז מה כן מומלץ ל195/55/15 במחיר שפוי?

יש לציין שאני לא עובר ג'מייקנות כל שני וחמישי אלא מחפש צמיג עם אחיזה טובה, לא בקטגוריית MP- קצת פחות, ונוחות נסיעה טובה ללא רעשים מיותרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...