Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה תיאוריה עברת, כמה שיעורים עשית, ואיזה טסט עברת

Gilz0r
שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תיאוריה פעם ראשונה

טסט למכונית פעם ראשונה

טסט לאופנוע 500 סמ"ק פעם ראשונה

טסט לאופנוע מעל 500... :roll:

כשיהיה לי זמן לגשת אני אחזור לעדכן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריה ראשונה טסט ראשון אחרי 32 שיעורים. ממש נהניתי מתקופת הלימוד(לזה עזר המורה המעולה שהיה לי וגם אוטו נחמד שאני די אוהב-סיאט איביזה חדשה), ועוד יותר מתקופת הליווי(שבה למדתי פשוט המון גם בזכות ההורים שלי שהיו שמחים ללמד ולעזור בכל דבר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית:

תאוריה ראשונה

35 שיעורים

טסט שלישי

בדיוק כמוך! השיעור הראשון היה על אימפרזה, ראיתי שהאוטו הזה ממש לא נוח לגבוהים, חיפשתי אחד עם קורולה כמו שיש לנו, במשפחה ולמדתי אצלו.

הטסט השלישי רק בגלל שהיה לי מורה קומבינה שרצה להרוויח עליי כסף, ובסוף טסטים המציא תירוצים למה הוא לא יכול להביא את הדף של התוצאות שנכשלתי, בטסט השלישי ואיתי עוד בחור עברנו ביחד, אפילו שהיה מלא מלא טעויות.

ואני חושב שאני בין היחידים שגרם לתאונת שרשרת בשיעור נהיגה :lol:

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם השיעורים שאתה עושה זה לחזק את הביטחון העצמי בכבישים וגם להינות קצת

אני ממש לא נהנתי בשיעורים. המורה היה אידיוט והיה לו ריח מהפה באילו שהוא לא אכל יומיים. קשה להתרכז ככה. הוא היה גם מכניס קלאץ' באופן אינסטינקטיבי כשהיינו עוצרים, אז פעם אחת התדרדתי אחורה על משאית וכמעט הלכנו מכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא עברת למורה נהיגה אחר? יש כל כך הרבה מומלצים ומקצועיים, ואפילו אין להם ריח מהפה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריה ראשונה, טסט ראשון ו-21 שיעורים של שעה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...