Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה זה סבבה לא לכתוב על המודעה, אבל לספר לקונה הפוטנציאלי שהתקשר.

אבל להגיד לו רק במקום אחרי שהוא הגיע זה מראה על חוסר כנות ויושר עמוקים לדעתי.

אני לא הייתי קונה רכב מאדם כזה.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל לשלול (ולא כולם שוללים) רכב משומש שהוחלף לו חלק שמחובר עם ברגים בלבד. ממליץ למקרה של מכירה פשוט לשמור תמונות ופירוט מודפס של העבודות שנעשו ברכב. כך למשל התענייני באודי A3 לה הוחלף כנף קדמית ופנס קדמי. בעלים של הרכב ציין זאת בשיחת טלפון ושלח לי תמונות של הרכב ששנפגע בחניה . נזק זניח לא עוצר קונה במיוחד אם מדובר ברכב מבוקש עם נתונים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לשלול (ולא כולם שוללים) רכב משומש שהוחלף לו חלק שמחובר עם ברגים בלבד. ממליץ למקרה של מכירה פשוט לשמור תמונות ופירוט מודפס של העבודות שנעשו ברכב. כך למשל התענייני באודי A3 לה הוחלף כנף קדמית ופנס קדמי. בעלים של הרכב ציין זאת בשיחת טלפון ושלח לי תמונות של הרכב ששנפגע בחניה . נזק זניח לא עוצר קונה במיוחד אם מדובר ברכב מבוקש עם נתונים טובים.

מסכים. אני אישית מכרתי את הרכב שלי לפני כחודש - מדובר המיצובישי ספייס סטאר 2016 שנקנתה חדשה 0 ק״מ מחברת אלבר. ממש אחרי חודש מישהי (תימנייה חסרת כל רגש לרכוש) נכנסה בי מאחור כי הייתה בפלאפון וכמובן שלא התרגשה יותר מדי (כי הרי למי אכפת מעוד עיקום בבאמפר של מאזדה לאנטיס עם קסנון וחלונות שחורים). הנזק היה מינורי, אך בגלל שאני פדנט החלפתי קומפלט את הטמבון כולל צביעה.

בעת המכירה במודעה לא ציינתי את התאונה, אך כששאלו אותי לגבי תאונות ציינתי שהחלק הוחלף לחדש כולל צביעה וללא פגיעה בשילדה (גם מי שלא שאל - הוספתי את זה בעצמי).

השקיפות חשובה ועם כמה שזה קשה לקנות רכב עם תאונה, לפעמים יש מציאות וחבל לפספס (הרכב שלי היה 15,000 ק״מ, ממש כחדש ופרט לבאמפר לא הייתה שריטה אחת).

לי כרגע ברכב שהחלפתי אליו יש שפשוף מאחור שאני מתכוון לתקן שיידרש בצביעה. בעת המכירה בע״ה בעתיד, אציג לקונה הפוטנציאלי את המצב לפני ואחרי ואני בטוח שהוא לא יתנגד לזה ששילמתי 3,000 שקל על צביעת הפאנל להסתיר את הפגע המכוער הזה.

אגב, טיפ שאבא שלי נתן לי: לעולם לא ״להתחייב בבדיקה״. אני תמיד משחק אותה אידיוט במכירות, כי אני לא רוצה להסתבך. מבחינתי שהקונה יקח לאיזה מכון שהוא רוצה ויבדוק על חשבונו. מעדיף ראש שקט מאשר להיתפס על משהו שלא ידעתי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מפרסם גם פה את הסיפור (המתומצת והחופר פחות) שלי שפרסמתי במקור בתוך פוסט על התייעצות לגבי רכישת הרכב:

הגעתי לסוכנות באדג'ט נתניה לאחר שהזמנתי מהם יונדאי I10 שעבר בעברו החלפת מנוע, בדקנו את הרכב, עברנו על מספר ליקויים קוסמטיים שהמוכר אמר שיתקן ועברנו למשרד לאחר שדרשתי ניירת. ראיתי את היסטורית הטיפולים השוטפים והיסטורית החלפת המנוע.

ביקשתי רישיון רכב ולא היה להם רישיון מקורי להראות לי. רק צילום של הרישיון הכי עדכני. ושם הייתה חוסר התאמה בידיים בין היד שדווחה לי כשהזמנתי את הרכב לבין היד שבפועל כתובה ברישיון. קיבלתי תשובות מגומגמות על זה. רציתי לקחת את את האוטו לבדיקה ונשאלתי לאיזה מכון ארצה-עניתי שאני לוקח אותו למוסך "אלדר" של שמעון ביסמוט, ומכאן התחילה מסכת של וויכוחים קשים עם המוכר כאילו היה אחרון סוחרי הרכב סוג ג' במגרשים(מזכיר לכם שמדובר בחברת באדג'ט כן?)-אנחנו לא עובדים עם המכון הזה("נכון, אתם לא עובדים איתו אבל אני עובד איתו ואני משלם לו ולכן אקח אותו לאן שאני רוצה לבדיקה")-הוא מבזבז לנו שעות בבדיקה ובודק כל בורג("מעולה זה בדיוק מה שאני מחפש. אם יש לכם בעיה עם השעות של הבדיקה אני אשאיר פיקדון ואסע לבד")-אין מצב! שנבוא איתך למכון הזה! אני אומר לך חד וחלק! סע מבחינתי למבדק בהרצליה, מה הם לא טובים? סע מבחינתי לבאר שבע! רק לא ל"אלדר" של שמעון ביסמוט! אני מסביר לך שאנחנו לא עובדים איתו ואני לא נותן לך ללכת אליו לא משנה מה!

אז אמרתי להם שאני מבטל את העיסקה מבחינתי כי אסור להם להגיד לי לאן ללכת לבדוק את הרכב והם מתנהגים כמו מגרש של רמאים שבטוח יש להם מה להסתיר, הם אמרו לי שיקנסו אותי ב-500 ש"ח דמי העברה ואמרתי להם שהם מוזמנים לעשות את זה בשמחה כי אחר כך בבית משפט הם ישלמו לי הרבה יותר.

בשלב מסוים הם כבר התרצו ואמרו לי שהם מוכנים "באופן חריג" שאלך לבדוק אצלו, רק כדי שאראה שהם לא מפחדים מהבדיקה שלו, ומתחייבים לתקן כל ליקוי שהוא ימצא "אבל רק אם אתה חוזר תוך שעתיים, שעתיים ודקה ואנחנו מורידים את האוטו מהליפט באמצע הבדיקה" , אמרתי להם תודה ושמהם אני לא אקנה יותר לא משנה מה, איתם "אני לא עובד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרסם גם פה את הסיפור (המתומצת והחופר פחות) שלי שפרסמתי במקור בתוך פוסט על התייעצות לגבי רכישת הרכב:

הגעתי לסוכנות באדג'ט נתניה לאחר שהזמנתי מהם יונדאי I10 שעבר בעברו החלפת מנוע, בדקנו את הרכב, עברנו על מספר ליקויים קוסמטיים שהמוכר אמר שיתקן ועברנו למשרד לאחר שדרשתי ניירת. ראיתי את היסטורית הטיפולים השוטפים והיסטורית החלפת המנוע.

ביקשתי רישיון רכב ולא היה להם רישיון מקורי להראות לי. רק צילום של הרישיון הכי עדכני. ושם הייתה חוסר התאמה בידיים בין היד שדווחה לי כשהזמנתי את הרכב לבין היד שבפועל כתובה ברישיון. קיבלתי תשובות מגומגמות על זה. רציתי לקחת את את האוטו לבדיקה ונשאלתי לאיזה מכון ארצה-עניתי שאני לוקח אותו למוסך "אלדר" של שמעון ביסמוט, ומכאן התחילה מסכת של וויכוחים קשים עם המוכר כאילו היה אחרון סוחרי הרכב סוג ג' במגרשים(מזכיר לכם שמדובר בחברת באדג'ט כן?)-אנחנו לא עובדים עם המכון הזה("נכון, אתם לא עובדים איתו אבל אני עובד איתו ואני משלם לו ולכן אקח אותו לאן שאני רוצה לבדיקה")-הוא מבזבז לנו שעות בבדיקה ובודק כל בורג("מעולה זה בדיוק מה שאני מחפש. אם יש לכם בעיה עם השעות של הבדיקה אני אשאיר פיקדון ואסע לבד")-אין מצב! שנבוא איתך למכון הזה! אני אומר לך חד וחלק! סע מבחינתי למבדק בהרצליה, מה הם לא טובים? סע מבחינתי לבאר שבע! רק לא ל"אלדר" של שמעון ביסמוט! אני מסביר לך שאנחנו לא עובדים איתו ואני לא נותן לך ללכת אליו לא משנה מה!

אז אמרתי להם שאני מבטל את העיסקה מבחינתי כי אסור להם להגיד לי לאן ללכת לבדוק את הרכב והם מתנהגים כמו מגרש של רמאים שבטוח יש להם מה להסתיר, הם אמרו לי שיקנסו אותי ב-500 ש"ח דמי העברה ואמרתי להם שהם מוזמנים לעשות את זה בשמחה כי אחר כך בבית משפט הם ישלמו לי הרבה יותר.

בשלב מסוים הם כבר התרצו ואמרו לי שהם מוכנים "באופן חריג" שאלך לבדוק אצלו, רק כדי שאראה שהם לא מפחדים מהבדיקה שלו, ומתחייבים לתקן כל ליקוי שהוא ימצא "אבל רק אם אתה חוזר תוך שעתיים, שעתיים ודקה ואנחנו מורידים את האוטו מהליפט באמצע הבדיקה" , אמרתי להם תודה ושמהם אני לא אקנה יותר לא משנה מה, איתם "אני לא עובד".

גם אני עברתי חוויה דומה בבאדג'ט ראשל"צ כשחיפשנו I10.

הוצג לנו רכב מליסינג, במחיר טוב מאוד של 37,000, יד ראשונה עם 70 אלף ק"מ.

היה יום גשום ובדקתי את הרכב כמה שאפשר. הרכב היה די נקי, הוצג מסמך הבדיקה שלהם לכאורה הכל היה בסדר חוץ מצביעה פה ושם (כמובן שלא מאמין לאף מסמך שמציגים לי עד שאני לא בודק בעצמי).

הובטח ע"י הנציג שיותקנו ברכב חיישני רוורס ומולטימדיה ושריינו את הרכב כאשר בהצעה הנציג לא הסכים לכלול את החיישנים והמולטימדיה, רק בכתב יד.

לא לדאוג אין בעיה זה עליי בלה בלה.

בכל אופן התקדמנו, יום לאחר מכן באנו והנציג אמר שלא אישרו לו להתקין מולטימדיה.

אוקיי, שוב בדקתי את הרכב מא עד ת' כי הפסיק הגשם, פתחתי מכסה מנוע, פתחתי את פקק השמן וחשכו עיני.

בוצה.

כל המנוע היה מלא בבוצה שאפשר היה לגרד אותה עם האבצע בחלק של פקק השמן.

ישר הראתי לנציג ואמר שלא מעניין אותו כלום התחייבנו על הרכב ושנשלם קנס העולה על 500 ש"ח.

אמר שאם ניקח את הרכב לבדיקה אז יסכימו לבטל את הקנס.

כמובן שזה הרתיח אותנו, הרי אני כבר לא רוצה את הרכב וזה רק כסת"ח על מנת שלא נשלם סכום יותר גבוה מסכום הבדיקה.

בזבוז זמן לחלוטין, ניגשנו כמובן לבדיקה בקומפיוטסט מערב ראשון, אמרתי לבוחן לבדוק טוב טוב את הרכב, לא עבר יותר מדקה אחת והחליט שיש לעשות ראש מנוע.

לאחר ויכוחים עם הסניף של באדג'ט, לא הסכימו להחזיר לנו את עלות הבדיקה, רק לבטל את הקנס שביטלנו עסקה.

הכל היה טוב ויפה עד שגיליתי את הפגם עוד בפקק השמן, לאחר מכן התנהלות הנציג והסניף היתה כמו שאתה מתאר כמו אחרון הסוחרים במגרש סוג ז'.

כמובן שלבאדג'ט לא אחזור לעולם, וה 500 שקל שהלכו כפרה.

מרגיז אותי שידעתי שיש בעיה עוד לפני שלקחתי לבדיקה, אך מכיוון שחתמנו על שריון הרכב נקלענו למצב הזה.

עריכה אחרונה על ידי chesh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עברתי חוויה דומה בבאדג'ט ראשל"צ כשחיפשנו I10.

הוצג לנו רכב מליסינג, במחיר טוב מאוד של 37,000, יד ראשונה עם 70 אלף ק"מ.

היה יום גשום ובדקתי את הרכב כמה שאפשר. הרכב היה די נקי, הוצג מסמך הבדיקה שלהם לכאורה הכל היה בסדר חוץ מצביעה פה ושם (כמובן שלא מאמין לאף מסמך שמציגים לי עד שאני לא בודק בעצמי).

הובטח ע"י הנציג שיותקנו ברכב חיישני רוורס ומולטימדיה ושריינו את הרכב כאשר בהצעה הנציג לא הסכים לכלול את החיישנים והמולטימדיה, רק בכתב יד.

לא לדאוג אין בעיה זה עליי בלה בלה.

בכל אופן התקדמנו, יום לאחר מכן באנו והנציג אמר שלא אישרו לו להתקין מולטימדיה.

אוקיי, שוב בדקתי את הרכב מא עד ת' כי הפסיק הגשם, פתחתי מכסה מנוע, פתחתי את פקק השמן וחשכו עיני.

בוצה.

כל המנוע היה מלא בבוצה שאפשר היה לגרד אותה עם האבצע בחלק של פקק השמן.

ישר הראתי לנציג ואמר שלא מעניין אותו כלום התחייבנו על הרכב ושנשלם קנס העולה על 500 ש"ח.

אמר שאם ניקח את הרכב לבדיקה אז יסכימו לבטל את הקנס.

כמובן שזה הרתיח אותנו, הרי אני כבר לא רוצה את הרכב וזה רק כסת"ח על מנת שלא נשלם סכום יותר גבוה מסכום הבדיקה.

בזבוז זמן לחלוטין, ניגשנו כמובן לבדיקה בקומפיוטסט מערב ראשון, אמרתי לבוחן לבדוק טוב טוב את הרכב, לא עבר יותר מדקה אחת והחליט שיש לעשות ראש מנוע.

לאחר ויכוחים עם הסניף של באדג'ט, לא הסכימו להחזיר לנו את עלות הבדיקה, רק לבטל את הקנס שביטלנו עסקה.

הכל היה טוב ויפה עד שגיליתי את הפגם עוד בפקק השמן, לאחר מכן התנהלות הנציג והסניף היתה כמו שאתה מתאר כמו אחרון הסוחרים במגרש סוג ז'.

כמובן שלבאדג'ט לא אחזור לעולם, וה 500 שקל שהלכו כפרה.

מרגיז אותי שידעתי שיש בעיה עוד לפני שלקחתי לבדיקה, אך מכיוון שחתמנו על שריון הרכב נקלענו למצב הזה.

זה מצער מאד :( מעצבן לדעת שככה הרשת עובדת. אני אגב מחכה לתשובת הרשת לגבי המקרה שלי כדי לשמוע את דעתכם כרשת בעניין. חבל שהם עובדים ככה ומנסים לדפוק את הלקוחות במקום לבנות להם שם של מוניטין ואמינות.

נ.ב-אתה משלם להם 500 ש"ח דמי העברה אם ביטלת את העיסקה בגלל פרט שהיה ידוע לך מראש ובכל זאת בחרת לבטל. במקרה הזה המצב הוא לא ככה כי גילית שהמנוע תקול אחרי שהוצגה לך בדיקה של מנוע תקין מטעמם. לכן יש מצב להתעקש לדרוש גם את ה-500 שקל של הבדיקה שהייתה נחסכת אם הם היו לא מחייבים אותך מראש לפי החוזה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

ראיתי מודעה ביד 2 של קיה פיקנטו 2014,

*ממתין על הקו..*

אני: "שלום מדבר בר בקשר לרכב"

- "איזה רכב?"

אני כמה רכבים אתה מוכר?

"אנחנו סוכנות רכבים"..

אמרתי לעצמי יאללה ניחה נזרום..

מתחיל לשאול שאלות על הרכב, שואל את הסוכן אם יש תיעוד של ההיסטוריית טיפולים

הוא עונה לי "מה פתאום לא מעניין אותי ההיסטוריית טיפולים"

"מה זאת אומרת? כשאתם עושים טרייד אין אתם לא בודקים את הטיפולים שהרכב עבר?" אני שואל

"מה פתאום אחשלי, אני בודק שהרכב נראה טוב, שיש שמן ושהוא נוסע, לא מעניין אותי טיפולים והיסטוריה, היסטוריה היא היסטוריה"

לאחר מכן הוא עשה לי מדריך מקוצר על איך לקנות רכב בצורה מחפפת וקלילה "סתכל שהוא נראה טוב, שיש שמן, שנוסע טוב וזהו, הרכבים בסוכנויות הם רכבים טובים אין צורך לבדוק יותר מדי"

אמרתי לו שתודה רבה על העצות הלא שימושיות ושאנלא צריך ממנו שיעור בקניית רכב וסלאמת

אני כורת לעצמי את האיבר מין אם הוא היה קונה רכב בלי היסטוריית טיפולים.. החתיכת חרטטן הזה

לקח: סוכני ליסינג ומגרשים הם פשוט הנוכלים הכי גדולים שיש. ואסור לסמוך על מילה שהם אומרים - לבדוק הכל כאילו זה רכב מאדם פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי תצחק, אבל רוב האנשים באמת מסתכלים שהרכב נראה טוב ומבחינתם הכל בסדר ולא מעניין אותם היסטוריית הטיפולים, וגם אם עשה תאונה או לא.

סוחרי רכב אולי חרטטנים אבל בשורה התחתונה הם מתפרנסים מזה על חשבון אנשים תמימים שקונים רכבים לא מטופלים ואפילו רכבי השכרה במחיר מחירון רגיל... ככה שטיפשים הם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רכב אבארט 500 שנת 2010 מס' רישוי 14-818-67, 1481867 עבר תאונה שנגמרה על הגג והיום מפורסם למכירה ע"י סוחר מעפולה.

46836761_10156966689893970_5405148017676255232_n.jpg46920206_10156966689763970_2163101699571449856_n.jpg46861945_10156966689333970_2640801435544977408_n.jpg46837486_10156966689283970_7605031821465616384_o.jpg

תמונות עדכניות:

WhatsApp Image 2018-11-29 at 09.26.12 (1).jpegWhatsApp Image 2018-11-29 at 09.26.12.jpeg

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אבארט 500 שנת 2010 מס' רישוי 14-818-67, 1481867 עבר תאונה שנגמרה על הגג והיום מפורסם למכירה ע"י סוחר מעפולה.

תמונות עדכניות:

איך את יודעת,זה היה רכב שלך לשעבר ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...