Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא בהכרח רמאויות,הסתכלות שונה.

יש אנשים פה שממש קפדנים ומבחינתם רכב שצבעו לו את הטמבון זה רכב שעבר תאונה.

זה לא המצב,שפשפו אותו בחניה והוא החליט לתקן ואפילו לא רואה את זה בתור תאונה.

אותו דבר על שריטה בדלת או בכנף.

המון פעמים פערים בגישה גורמים לאי נעימות.

לא בהכרח שכולם סוחרים ונוכלים.

אני לא ארשום שהרכב עבר תאונה אם שפשפתי עמוד וצבעתי את הטמבון,ואם מי שלוקח אותו לבדיקה רואה זאת כך שיהיה לו לבריאות,הוא משלם עליה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בס"ד

כאשר מכרתי את ה - 205, דאגתי לצלם מכל הכיוונים, פירוט של כל הבעיות שאני מכיר כולל נזילת מים מהמשאבה, דבר שלא מנע מכל מיני ליצנים להתקשר "1000 ש"ח אני מגיע מוריד אותך מהאוטו?" :shock:.

בסוף האוטו נמכר במחיר יחסית סבבה למה שבקשתי.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי שנוא עלי, אני: אתה יד ראשונה נכון?

הוא: כן כמובן.

אני:אתה הוצאת את הרכב מהסוכנות, הורדת ניילונים וכו?

הוא: בטח.

מגיע, 01 ברשיון.

שואל מה נסגר? אהה 01 זה לא יד ראשונה?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

אני יד 01 והורדתי את הניילונים :) ליסינג 0 ק"מ נכנס חזק בשנים האחרונות, אל תשכח.

זה שהוא אומר לך כן על זה שהוריד את הניילונים אבל בפועל קנה מיד ראשונה פרטית, זה כבר מראה על בן אדם זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יד 01 והורדתי את הניילונים :) ליסינג 0 ק"מ נכנס חזק בשנים האחרונות, אל תשכח.

זה שהוא אומר לך כן על זה שהוריד את הניילונים אבל בפועל קנה מיד ראשונה פרטית, זה כבר מראה על בן אדם זבל.

כל 00 01 והידיים יכול לבלבל, מין פטנט מטופש.

לא יותר פשוט היה שהאדם שמוציא את הרכב מהסוכנוות יהיה 01 במקום ה 00, זה היה מונע כל כך הרבה בלבול.

תעבור על מודעות אתה תראה אנשים כותבים ברישיון 02\03 ויצא לי להתקשר לאחד שאומר לי אני לא יודע אבל ברישיון כתוב 03.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה בעיה עם בחור שהראה לי מרצדס עם ק"מ סביר רק שהוא לא ידע שהשעון מראה במיילים .השעון נותן אפשרות להראות גם וגם

הוא טען שככה קנה ותמיד חשב שזה הק"מ .שיחפש

המייל שהיה רשום 260000 מייל שזה 418000 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מוכר רכב אני מודיע לקונה שאת הטיפולים אני עושה לבד לרכב או במוסך בלי קבלות. היות וגם המכונית שאני מוכר היא יד שנייה והלאה .אני אומר לקונה שאני קניתי את הרכב לא בדקתי אותו. לא יודע לגבי תאונות או הסטוריה של הרכב. שיקח אותו לבדיקה ויחליט. אחרי שלקח לבדיקה ואם רוצה את הרכב עושה זיכרון דברים ושיחפש אותי בסיבוב אחר כך.

הייתה לי רכב ובא אחד לקנות אותה שיחק אותה מכונאי "הוריד" לי 1000 ₪ מהמחירון(אוטו שלא שווה שליש מהמחירון שלו) החתמתי אותו על זיכרון דברים שהוא עשה בדיקה עצמית לרכב והרכב נמצא לטעמו תקין והוא קונה אותו. אחרי שבוע אני מקבל טלפון "מעוכר דין" שעבדתי על בן אדם שלא מבין כלום והלך המנוע לרכב. מזל ששמרתי את הזיכרון דברים שלחתי בפקס ומאז לא שמעתי מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמור את זכרון הדברים למשך שבוע זה לא מזל, זו פרקטיקה הגיונית ומועילה. אני שומר את מסמכי זכרון הדברים בקלסר לפחות לשבע שנים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כל העדויות כאן, אני לא מתפלא מדוע אנשים מעדיפים לרכוש רכב חדש בד"כ קטן יותר מאשר משומש גדול יותר וכו'.

חבר רצה לרכוש גולף דור7 שנת 2015 ולאחר מכן התחרט ורכש את האיביזה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי במודעה הזו:

01.jpg

צלצלתי, קבענו.

פוגש בחור צעיר העונה לשם "אבי",

אני עושה 1+1 אברהם הדתי במודעה הופך לאבי החילוני מבת ים,

שאלתי אותו אם הוא סוחר.. ענה כן.

כשהגענו לביתו ביקשתי לראות רישיון רכב,

אמר שבוצעה צביעה בגג מקדימה עקב דהייה (הרכב מודל 2014)

בזמן שהוא עלה לדירה להביא מפתח ורישיון, עשיתי סיבוב מסביב לרכב ושמתי לב שהוחלפה שמשה קדמית.

הוא חזר עם הרישיון,

גיליתי שהוא עדיין רשום על זוג מבוגרים מהקריות. וגם הק"מ לא עדכני (במציאות בערך 44K)

אמרתי לו שהרכב הזה עבר תאונה, הוא הכחיש ונפרדנו לשלום.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר שבוצעה צביעה בגג מקדימה עקב דהייה (הרכב מודל 2014)

חזק! מעניין אם קונה (שלא קורא Carsforum) ממוצע יאמין לשטות הזאת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לראות ששמשה לא מקורית או מקורית אבל תאריך יצור שלה יותר טרי מתאריך יצור של הרכב.

לפי תווית זיהוי בפינה. 00000X -> כאשר X זהו שנת יצור. שמשה מקורית של יונדאי על מסומנת עם סמל , AS2 לא מושחר, AS3 מושחר.

לדוגמה:

markirovka-stekol-hyundai.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי במודעה הזו:

[ATTACH=CONFIG]498715[/ATTACH]

צלצלתי, קבענו.

פוגש בחור צעיר העונה לשם "אבי",

"לא בשבת" זה לא כי הוא דתי, אלא כי הוא לא רוצה לעבוד בשבת :wink:.

בכל אופן, שווה לחלוק את החוויה בקבוצה הזאת

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...