Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום

חייב לשתף אותכם בחווית חיפש רכב... אני וחבר מחפשים כבר מספר חודשים רכב (הרכב בשביל החבר) לא משהו אקזוטי אבל החיפוש הצמצם ל 2 דגמים. למדנו בעל פה את לוח "יד 2" כמו קונה שמחפש את ה רכב שהוא מעוניין לקנות, נקי בלי תאונות וקמ נמוך יחסית. לאורך כל הזמן הופיעו מכוניות רלוונטיות אך בגלל עבודה לא הצלחנו ללכת לבדוק וכמובן הרכב נעלם אחרי יום. אתמול מצאנו רכב רלוונטי והיום מצאנו זמן לנסוע. לפני הנסיעה שואלים המוכר "הרכב בלי תאונות?" התשובה היתה שהרכב נקי, ובאמת בתמונות הרכב ניראה סבבה. נסענו... גרים בדרום נוסעים למרכז. שמגיעים עושים סיבוב רואים צבע מתקלף טמבון אחורי, ניראה שהוא נצבע. שואלים מה? מספר כי הבעלים הקודם עשה תאונה והכל עכשו בסדר. ממשיכים להסתובב פותחים מכסה מנוע 2 כנפיים צבועות. כמובן "מעדכנים" את המוכר כי הרכב עשה ת.ד מקדימה... והוא "לא יודע לא מכיר", עד כאן! אמרנו תודה יפה ועזבנו.

חברים בתור אולי מוכרים בפוטנציאל תגידו האמת! מספיק שהשוק הפרטי מת אבל עדין יש כאלו שמעונינים לקנות רכב בפרטי ולא בליסינג / השכרה. עזבו את הנסיעה המיותרת בצד. אותי יותר מכעיס אנשים רמאים! שהורסים דברים טובים.

זהו... מצטער שחפרתי אבל היתי חייב.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרוק זה תמיד כיף, אבל ממה שאתה מתאר + השרשור במקביל תקופה נשמע ששוק יד2 ממש לא מת, אלא ההפך. רכבים טובים נמכרים בקלות, מהירות וגם במחיר טוב. אני אישית בדעה שאם רכב שגרתי לא נמכר תקופה ארוכה, כנראה שהמחיר שלו לא משקף את השווי האמיתי שלו.

לגבי מוכרים רמאים, זה לא באמת יגמר. אתם שמתם לב לתאונות, מישהו אחר לא ידע לראות את הסימנים הנ"ל, מקסימום יתמקח קצת ויקנה. גם לא מן הנמנע שביקרתם סוחר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חייב לשתף אותכם בחווית חיפש רכב... אני וחבר מחפשים כבר מספר חודשים רכב (הרכב בשביל החבר) לא משהו אקזוטי אבל החיפוש הצמצם ל 2 דגמים. למדנו בעל פה את לוח "יד 2" כמו קונה שמחפש את ה רכב שהוא מעוניין לקנות, נקי בלי תאונות וקמ נמוך יחסית. לאורך כל הזמן הופיעו מכוניות רלוונטיות אך בגלל עבודה לא הצלחנו ללכת לבדוק וכמובן הרכב נעלם אחרי יום. אתמול מצאנו רכב רלוונטי והיום מצאנו זמן לנסוע. לפני הנסיעה שואלים המוכר "הרכב בלי תאונות?" התשובה היתה שהרכב נקי, ובאמת בתמונות הרכב ניראה סבבה. נסענו... גרים בדרום נוסעים למרכז. שמגיעים עושים סיבוב רואים צבע מתקלף טמבון אחורי, ניראה שהוא נצבע. שואלים מה? מספר כי הבעלים הקודם עשה תאונה והכל עכשו בסדר. ממשיכים להסתובב פותחים מכסה מנוע 2 כנפיים צבועות. כמובן "מעדכנים" את המוכר כי הרכב עשה ת.ד מקדימה... והוא "לא יודע לא מכיר", עד כאן! אמרנו תודה יפה ועזבנו.

חברים בתור אולי מוכרים בפוטנציאל תגידו האמת! מספיק שהשוק הפרטי מת אבל עדין יש כאלו שמעונינים לקנות רכב בפרטי ולא בליסינג / השכרה. עזבו את הנסיעה המיותרת בצד. אותי יותר מכעיס אנשים רמאים! שהורסים דברים טובים.

זהו... מצטער שחפרתי אבל היתי חייב.

הכי שנוא עלי, אני: אתה יד ראשונה נכון?

הוא: כן כמובן.

אני:אתה הוצאת את הרכב מהסוכנות, הורדת ניילונים וכו?

הוא: בטח.

מגיע, 01 ברשיון.

שואל מה נסגר? אהה 01 זה לא יד ראשונה?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שמכרנו את האיביזה שלנו, בטלפון אמרתי שהרכב עבר תאונה מקדימה ומאחורה, הצגתי לקונה את התמונות של התאונה שיראה שאכן מדובר בנזק מינורי, ואפילו מכרתי קצת מעל המחירון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל יום נימכר... יש רשימה ארוכה של רכבים שנימצאים שם שבועות עד חודשים. יד גבוה עם קמ גבוה. ממש לא כלציום נימכר רכב.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל יום נימכר... יש רשימה ארוכה של רכבים שנימצאים שם שבועות עד חודשים. יד גבוה עם קמ גבוה. ממש לא כלציום נימכר רכב.

אגב כשחיפשתי בזמנו יאריס ts האקזמפלרים הטובים נעלמו תוך יום יומיים. מה שנשאר בדכ היה או סוחרים או כאלו שהיו חתולים בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק היד שניה מאוד מתסכל, בדיוק מאותה הסיבה שציינת וככל שהרכב ישן יותר עוד יותר קשה.

אולי באמת חלק מהאנשים כבר התייאשו מהחיפוש וקונים מאותם ״אופס לא שמתי לב״.

ככשחיפשתי מסחרית באזור 15 אלף נורא קשה היה למצוא.

אני ואבא שלי נסענו לראות קנגו, בטלפון המוכר אומר שזה הרכב של אישתו ושמור ופשוט בובה.

באים ורואים את הרכב, חיצונית סביר למסחרית ישנה אבל בפנים? פח אשפה, באמצע נסיעת המבחן ידית ההילוכים פשוט נפלה, לכלוך, כתמים פשוט נורא...

אין מה לעשות, לפעמים יש מציאות אבל רוב הפעמים זה קצת רחוק מזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי את הרכב שלי כאשר הראתי לקונה הכל כולל נזילת שמן קטנה שהייתה. הכנסתי את האף שלו למקום שיש בו נזילה . לאחר בדיקה הרכב יצא מצויין כפי שהיה באמת למעט אותה נזילה שציינתי מראש. אבל הוא התעצבן אליי על שלא אמרתי לו. לך תבין אנשים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי שנוא עלי, אני: אתה יד ראשונה נכון?

הוא: כן כמובן.

אני:אתה הוצאת את הרכב מהסוכנות, הורדת ניילונים וכו?

הוא: בטח.

מגיע, 01 ברשיון.

שואל מה נסגר? אהה 01 זה לא יד ראשונה?

לא שאני מצדיק את המוכרים, אבל משרד התחבורה הוא זה שאשם בסיבוך העניין. לא ברור למה רושמים בעלויות קודמות במקום פשוט את המספר של היד הנוכחית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מצדיק את המוכרים, אבל משרד התחבורה הוא זה שאשם בסיבוך העניין. לא ברור למה רושמים בעלויות קודמות במקום פשוט את המספר של היד הנוכחית.
אתה רציני איתי? הוא התבלבל ושכח שהוא לא יד ראשונה? שהוא קנה את הרכב ממישהו אחר ולא מהסוכנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...