Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערד, דריפט + גימקנה (נוסף סרטון בעמוד 4)

senda
שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכוונה עשיתם את הכיכר לצד ההפוך?

ולמה ביטלתם את 180 בסוף המסלול?

עשינו את הכיכר הפוך כי ככה התחשק :-D.

פניית ה-180 בסוף מונעת הזנקה מיד כשהרכב הקודם סיים את המקצה (בצד השני של המסלול) ולא ממש תורמת להנאה.

מוטי, החול בצידי המסלול מאוד קשה (כמו כורכר). אי אפשר להתחפר בו. כמובן, מקדם החיכוך שלו עדיין נמוך משל האספלט (אם אפשר לקרוא למשטח שם אספלט :-() ויכול ליצור בעיה אם יורדים אליו מהר עם שני גלגלים בלבד.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סרטון!

אבל מי נתן לך רשות לערוך את הכותרת??

לעשות את הכיכר הפוך לדעתי הרבה יותר כיף! הכניסה החדה ימינה והתוספת שיקיין הצמוד שיש שם.. פשוט נהדר.

המיאטה שלי באמת נראית טוב עכשיו! :-D

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שמתכנני המסלול יידעו שע"פ תקנות הבטיחות של ה-SCCA מירוצי אוטוקרוס (ג'ימקאנה) המהירות המירבית שאליה יגיעו רכבים לא אמורה לעבור את ה-65 מייל לשעה שהם 104 קמ"ש.

זה אגב כולל רכבים הרבה יותר חזקים ומותאמים לג'ימקאנה מכל מה שנראה בסרט.

מוטי

מוט'קה, אני חושב שהמסלול הזה הוא יותר מסלול מאשר ג'ימקאנה. בהרבה מהפניות יש מספיק מקום לאיבודי שליטה, וגם כשאין יש את העפר בצדדים שאני בספק אם יכול לגרום להתהפכות.

בכל מקרה, אל תפרגן, זה בסדר :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול נראה רוב הזמן די ישר וארוך

אל תשכח שהסרטון כולל שני 'מסלולים' שונים לגמרי (זה עם הטנדר זה היותר איטי (למרות שפתאום גיליתי שרוני הצליח למצוא מולו טנדר נוסף גם במהיר, מה שלא נראה שריגש אותו במיוחד:loco:)).

אחלה סרט,

הדואט שלך עם הבדואי בטנדר סובארו קרע אותי גם בפעם השניה.

היה גם מרענן לראות סרט עם פסקול שלא כולל נעימות האוס זולות מלפני 6 שנים

:mm_yeah: מחזק, גם הסרט וגם הפסקול באופן חלקי...OC ?!?!? רוני ? תשאר עם הבחירות הראשונות שלך.

כן, עם המגאן הצהובה, לאחר מכן לקחתי את יוני ואחיו לתחנה המרכזית ואז לאימון כדורסל :roll:

ניר, אחלה ביצועים אגב.

לא הבנתי באמת מאיפה הוא ארגן לעצמו טרמפ פתאום.

תודה :-).

הוא אכן מאוד מהיר ויכול להיות מסוכן לנהגים לא מיומנים, למרות שהוא מוקף שטחי חול רחבים ואין כ"כ סכנה אם יוצאים מהמסלול.

מסכים עם ההתחלה, לא בטוח לגבי ההמשך.

מוט'קה, אני חושב שהמסלול הזה הוא יותר מסלול מאשר ג'ימקאנה. בהרבה מהפניות יש מספיק מקום לאיבודי שליטה, וגם כשאין יש את העפר בצדדים שאני בספק אם יכול לגרום להתהפכות.

זה בלי ספק יותר מסלול מג'ימקאנה וכדי להוציא תוצאות טובות צריך ביצים וכדאי שגם ניסיון/מיומנות כי אני לגמרי לא בטוח מה קורה ביציאה על המגבלות (ולא מדובר על קו ישר) במהירויות האלה אל הכורכר הזה.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה מאוד לא בריא לרדת מהמסלול. נכון, כבר היו אנשים שירדו מהמסלול בלי להתהפך (צוקרמן, קונדס ועוד רבים וטובים). אבל השיפוע השלילי והקרקע הקשה עם אבנים בהחלט יכולים להיות מסוכנים לרכב.

בפועל, אני מעדיף את המסלול הראשון, קצר יותר ופעיל הרבה יותר, אין ישורות ארוכות מאוד ויש הרבה אפקטים חביבים.

נ.ב רוני, שמועה אומרת שקיבלת בראש על המסלול הארוך בשתי שניות יומיים לפני המסלול שלנו.

הכצעקת??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah: מחזק, גם הסרט וגם הפסקול באופן חלקי...OC ?!?!? רוני ? תשאר עם הבחירות הראשונות שלך.

OC? שו האדה?

נ.ב רוני, שמועה אומרת שקיבלת בראש על המסלול הארוך בשתי שניות יומיים לפני המסלול שלנו.

הכצעקת??

התחלנו... יומיים לפני המסלול שלנו זו הייתה הפעם הראשונה שלי על המסלול של און בתצורה המקורית שלו (עד אותו הזמן הייתי עושה אותו כמו שאנחנו עשינו). זו גם הייתה הפעם הראשונה שלי על המסלול הקצר (זה בעצם היה חיבור של שני המסלולים). כתוצאה, בפעמיים שעליתי עליו לא בלמתי מספיק בכניסה לכיכר הגדולה (משמאל במקום מימין) ולכן איבדתי בערך שתי שניות (מתוך 2+ דקות). אני חושב שמול הקונקורנציה (שנהגה עליו כבר בעבר) זה היה מרשים למדי בכל מקרה.

אם אתה לא מאמין, ד"א, יש סרטונים גם משם.

ובוא נפסיק את הדיון הזה ונחזור לנושא המקורי (ולא מהסיבה שאתה חושב).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם יש לי זמן לראות טלוויזיה, זו בדיוק הסדרה שאני אראה. לא היה לי מושג שהשיר הזה ממנה (אני מניח שאתה מדבר על קליפורניה), והאמת ששמעתי אותו ברדיו לא מזמן והוא אמנם מטופש למדי אבל נראה לי מתאים וקליט (למרות שבערך בנקודה שהפסקתי אותו בסרטון הוא נעשה סתמי ביותר - היו יכולים לעשות אותו הרבה יותר טוב).

בכל מקרה, הטראק הפותח הוא של STP (שזה בטח עבורכם כמו OC בשבילי) - במילים אחרות stone temple pilots. נקרא down. הטראק השני הוא של ה-arctic monkeys (יענו קופי השלגון, סתם) - the view from the afternoon. האחרון הוא זה שהופיע בחתימה שלי כמה זמן - store bought bones של ה-racontuers.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי משחק אותה קשוח מבחוץ אבל מבפנים כולם יודעים שאתה יושב בבית תחת הפוך

מה זה אומר ? :shock:

רוני, מה אתה משחק אותה תמים, השיר הזה נטחן בכל מקום אפשרי כבר איזה שנתיים והוא מקושר בצורה ברורה ומיידית לסדרת הבנות הזאת.

בכל מקרה STP זה לא שמנים וכאלה ? אל תדאג, מכיר אותם טוב ולכן אמרתי שהפסקול היה טוב באופן חלקי ושתשאר עם הכיוון של הבחירה הראשונה (קיצוני מדי לעבור מ-STP (:mm_yeah:) ל-OC (:mm_nah:)).

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף סיימתי לערוך את הסרטון, והנה הוא לפניכם, באדיבות יוטיוב:

אני מקווה שתהנו!

הצילומים מתוך הרכב, ד"א, נעשו בעזרת התקן מיוחד הנדבק לחלון באמצעות וואקום. המכשיר הוא של חברת manfrotto שמייצרת ציוד מקצועי לצלמים. עלה לי 100 דולר ב-bhphotovideo בניו-יורק, למי שמכיר.

מצורפת תמונה של המכשיר, מודבק לחלון בבית שלי.

רוני

אחל'ה סרט אבל נראה לי שיש לי בחילה. אני רץ להקיא, מיד אשוב...:mm_eek:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...זהו חזרתי.

יופי של ביצועים ויופי של יום. אני מקווה לא להבריז בפעם הבאה.

רוני, אין צורך להפגיז בפס קול של גראנג', האווי מטאל ורד הוט צ'ילי פפרס. הוויז'ואלס, המנועים והצמיגים עושים את העבודה טוב יותר. יאללה, בעצם מה אני מחפש בקטנות. אהבתי כל רגע.:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה מאוד לא בריא לרדת מהמסלול. נכון, כבר היו אנשים שירדו מהמסלול בלי להתהפך (צוקרמן, קונדס ועוד רבים וטובים)...

לא זכור לי שעפתי מהמסלול בערד .. :shock:

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...