Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על אור אדום

Iron Horse
שימו לב! השרשור הזה בן 6304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל כך הרבה תמימות אני קורא פה. אני סך הכל בן 18, ללא שום עבר פלילי, אבל כנראה נראה מאד חשוד ועוכבתי עשרות פעמים, ואפילו נעצרתי פעם אחת. על אותו "חשד סביר" שאתם מדברים עליו. למרות שאני בטוח שאני נראה ילד טוב ירושלים, ואם אני אצא עם ילדים בכיתה י' לפאב ממני יבקשו תעודת זהות ומהם לא, לשוטרים כנראה זה לא מזיז. ולא תגידו שוטרים באיזור מסויים בארץ, למרות שרוב העיכובים היו בנתניה, עוכבתי בדרך לטבריה (ולשני חברים יש על זה עכשיו תיק פלילי, על סכין שנשכחה באוטו בטיול קודם. מסתבר שזה לא חוקי? מי לעזאזל יוצא לקאמפינג בלי סכין?), ובהרצליה, כשחבר עבר באור אדום. סיפור מצחיק לכשעצמו. הוא יצא ללא קנס בכלל, כשעבר באור אדום יחד עם ניידת משטרה. ניידת התחילה לנסוע, הוא הסתכל עליה, היה בטוח שיש ירוק, והמשיך יחד עם הניידת. פתאום הניידת מדליקה סירנות, מזמינה לא פחות מ6(!) ניידות, שתיים מהן תנועה, אחת סמויה, ושלושה שוטרים עושים עליי, הנוסע, חיפוש לסמים. החבר? הוא בצד, מפלרטט עם איזו שוטרת. קנס? "יישלח בדואר, אין לנו פה פנקסי דוחות", כבר כחצי שנה שהוא "נשלח בדואר".

מותר לשוטר לבקש ממך להוציא את חפצייך מהכיסים, אסור לו להכניס את הידיים שלו לכיסים שלך.

מותר לו לחפש ע"ב "חשד סביר".

אסור לך לא להראות לו ת.ז. וזו עילה למעצר.

מותר ואסור זה יפה, השאלה מה עושים. חיפשו בכיסים שלי לא פעם אחת, כשהייתי עם יותר משכבה אחת עליי. ביקשו שאוריד את המעיל ובדקו בכל הכיסים. מתוחכם.

לפי חוק החזקת תעודת זהות והצגתה, תשמ"ג-1982, חייב כל אזרח ישראלי בן 16 ומעלה לשאת עליו ת"ז ולהציגה לפי דרישה בפני כל שוטר, עובד רשות מקומית שהוסמך לכך או חייל במילוי תפקידו (ואל תתלהבו לי, הכוונה לחייל שבתפקידו הוגדר שהוא יכול לבקש ת"ז אז זו לא דרך להשיג פרטים של בחורות).

אז אוקיי, שוטרים לא יחפשו לעצור אנשים ברחוב על הפשע הנורא הזה, וגם עוד לא שמעתי שהדביקו את הסעיף הזה למי שהתחצף לשוטר.

באמת? אתה רציני? אני למשל יודע, בזכות מכר שהדביקו לו את הפשע הנורא הזה על זה שלא פינה לשוטרת מקום באוטובוס, ושלח אותה קיבינימט. הקנס נכון לתחילת המילניום היה 650 ש"ח. לא כולל סעיף התחצפות לשוטר, או עורך דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעצבן אם יתפסו עו"ד - הוא יתחיל לקמבן(מלשון קומבינה) להם דברים, בסוף המשטרה תשלם לו פיצויים.

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2500 שקל על התחצפות....נשמע קצת יקר.

טוב לדעת לעתיד :)

בשנת 88 עצר אותי שוטר על זה שאין לי מחזיר אור לבן באחורי הקסדה.

הסברתי לו ששם החברה (NAVA) רשום מאחור במחזיר אור לבן אבל זה לא שכנע אותו וקיבלתי במקום 75 (נכון לאז) ש"ח קנס ללא נקודות.

ביקשתי להשפט.

ביום המשפט הגעתי חדור מוטיבציה לבית המשפט מצויד בקסדה המדוברת ובפנס וסדינים כהים כדי להחשיך את החלונות.

עם הגיע תורי, אישרתי ע"י השוטר שהיה נוכח שזאת הקסדה שחבשתי,ביקשתי אישור מהשופט למצגת קצרה, כיסיתי את כל חלונות חדר הדיונים, כיביתי את האור, הנחתי את הקסדה והארתי עליה והוכחתי שהכיתוב הוא בעצמו מחזיר האור.

אתה יודע מה עשה השופט?

נתן לי קנס של 1000 ש"ח על ביזבוז זמן בית המשפט, משטרת ישראל ובזבוז כספי המדינה.

לשיטתו, הייתי אמור לשתוק ולשלם את הקנס (הזעום לטענתו)ולא להטריח את כולם בעובדות הדביליות!

מי אמר שהחיים קלים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SEVEN 7,

אם אתה מנסה לשכנע אותנו ש:

1.חבר שלך תמים וחמוד, הגיע למשפט רק כי הוא לא פינה מקום לשוטרת באוטובוס.

2. ל 2 חברים שלך יש תיק פלילי (לא רישום פלילי) מסכין לנשכחה באוטו.

3. שניידת מזמינה סתם ככה 6 ניידות לתיגבור רק כי עברתם באדום.

4. שאתה אדם מן הישוב בגיל 18 ועוכבת עשרות פעמים ואפילו נעצרת סתם ככה...

אתה כנראה חושב שאנחנו פה אסופה של דבילים!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, רישום פלילי. טעות קטנה שגרמה לך להבין לא נכון.

1. תמים וחמוד? לא הייתי מגדיר אותו ככה, אבל אין לזה שום קשר. הוא שלח אותה קיבינימט, ואפילו רחוק יותר. מה שניסיתי להוכיח בדוגמא הזאת זה שמוסיפים ל"התחצפות לשוטר" גם את הסעיף של "אי נשיאת תעודה מזהה" כשעולים לשוטר על העצבים. (ראה את ההודעה שציטטתי מאישפוז)

2. רישום.

3. אתה מוזמן לבדוק אותי בפוליגרף. ואם באמת מעניין אותך על מקרים כאלה ואחרים הזויים שקרו לי עם משטרת ישראל אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי, ואז לשפוט.

4. אכן. אין לי שום רישום, או תיק, או כל מעורבות פלילית אחרת, וגם אין סיבה שתהיה. אפילו עבירות תנועה אין לי. אם אתה רוצה אתה מוזמן לשלם לי את האגרה ואני אוציא לך תעודת יושר. ויודע מה? אני אפילו לא נראה אחד כזה. אם תראה תמונה שלי אתה תבין על מה אני מדבר.

אני לא חושב שאתם אסופה של דבילים, ובמיוחד לא אתה. אתה חושב שיש לי סיבה לבוא בשם "אנונימי" לפורום ולפתוח במסכת שקרים? מה יוצא לי מזה? אנשים שחושבים שמתייחסים אליהם כמו אל טיפשים? מספיק יש את משטרת ישראל לעשות את זה, לא צריך גם אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...