Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמות המכוניות הנדירות בארץ

mini1000
שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פליימוט ברקודה 1972 אדומה יחידה בארץ

שייכת לאחד מחברי מועדן FUEL SLUT ISRAEL

פליימוט ברקודה נוספת נמצאת אצל אבי מהישוב שקד (חבר מועדון החמש), הרכב לפני שיפוץ ומוצע למכירה.

עריכה:

מה לגבי פיאט 1100 ?

האם מישהו מודע על רכב זה נוסע בארץ הקודש?

במצריים יש בשפע!!!

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סבא שלי הביא בשנת 1964 פיאט 1100 בצבעים שחור ובורדו הייתי מאוד רוצה לדעת עם הרכב עדיין קיים ואם כן לאן התגלגל

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבא שלי הביא בשנת 1964 פיאט 1100 בצבעים שחור ובורדו הייתי מאוד רוצה לדעת עם הרכב עדיין קיים ואם כן לאן התגלגל

יש אחת שהבעלים שלה קנה אותה לפני 13 שנים ממפקד במשטרה מכפר יונה ,הרכב כרגע יד שניה ורשיונותיו מוקפאים , לפני שנים בודדות הוכנס הרכב לשטחי הרשות ועבר שיפוץ פנימי וחיצוני ''רציני'' כולל ציפוי ניקל לאבזרים שעוד לא הורכבו !!

אני מקווה שבעוד כמה חודשים אני יוכל להגיע עם הסכם עם הבעלים לגבי המחיר שהוא דורש עליו:cry:

הבן אדם טוען ואפילו מבטיח לי שאין עוד רכב כזה במצב נסיעה בארץ!!!

למכירה כל החלקים של :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

שברולט מאסטר דלוקס-1939 אחת בארצנו ואותה אחת רשומה במועדון.

מספר נתונים מענינים

במשרד הרישוי רשומים סה"כ כ-10 כלי רכב עם טסט עד שנת 1930!!

נתון נוסף חשוב: רכבים בני 50 שנה כ-470 במספר,מתוכם 160 אופנועים!(לא כולם כשירים לתנועה)

נחום

I am a strong believer in luck and I find the harder I work the more I have of it... Benjamin Franklin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,מתוכם 160 אופנועים!(לא כולם כשירים לתנועה)

נחום

זאב עדיין לא הספיק להשמיש את כולם :-P

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם טוען ואפילו מבטיח לי שאין עוד רכב כזה במצב נסיעה בארץ!!!

למיטב ידיעתי זו שסבא שלי הביא היא היחידה שהיתה בארץ.

היא הוחזקה אצלו עד 73 או 74 ואז הוחלפה בפז'ו.

אני אשמח לדעת אם זו אכן אותה אחת

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי זו שסבא שלי הביא היא היחידה שהיתה בארץ.

היא הוחזקה אצלו עד 73 או 74 ואז הוחלפה בפז'ו.

אני אשמח לדעת אם זו אכן אותה אחת

אותה אחת שאני מדבר עליה נמצאת אצל אספן רכב ותיק וחבר במועדון החמש אשר לא הספיק להשמיש אותה למרות השיפוץ המכני והחיצוני שהשקיע עליה לפני כ- 5 שנים.

הוא סיפר לי את סיפורה השלם, והבעלים המקוריים שעד היום היא רשומה על שמו הוא אדם מכפר יונה, מפקד משטרה לשעבר.

אם הסבא שלך תושב כפר יונה ועבד במשטרה - זה אותו רכב :wink: , אגב, צבעו את הרכב בעבר וכרגע הוא כחול.

למכירה כל החלקים של :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. פיאט 1100, ישנה אחת משנות החמישים אצל חבר מצפון הארץ.

מכוניות נדירות שהיו ואינן עוד:

2. לאבא שלי היתה לינקולן קונטינטל 1947 שלפי מה ששמעתי הותכה במפעלי הפלדה בשנות השישים כשהיה מחסור בברזל...

3. אני ראיתי בארץ : קדילאקים מהשנים : 47 ;51;54;55;57;59;60; 61 פתוחה ;63

4. לחבר של אבא שלי התה מרקיורי פתוחה משנת 50

5. בחיפה הסתובבה ביואיק פתוחה משנת 53

6.בירושלים היו לשגרירות גאוטמלה שני ביואיקים 55 אחת 4 דלתות ואחת הרדטופ 2 דלתות.

7. לנשיא בן צבי היתה קריזלר 55 או 56 פתוחה ו"קיזר ישראל" שנבנתה במיוחד עבורו. נסעתי בשתיהן.

8. לנשיא ויצמן היתה פאקארד 1948 4 דלתות שנמצאת אצל חבר מועדון.

9. יש טענה כי היתה בארץ בוגטי וראיתי תמונות אבל לא את הרכב.

10 . במפגש הראשון בהרצליה ראיתי פאקארד משנות העשרים שלא נתנו לה להכנס כי באה באיחור...

11. לנציב העליון היתה רוילס רויס משנות ה- 30. לא מצאתי תמונות אבל היא היתה למכירה במכרז בתחילת שנות החמישים. אבי התענין בה אבל לא הגיש הצעה. שנים לאחר מכן פגשתי עורך דין חובב מכוניות שאמר לי כי הוא קנה אותה כי הגריל היה מכסף טהור והפך אותה לדירה...

12. חוץ מכל הנ"ל היו בשנות החמישים שפע של דה סטו מ 1948 ועד 1960 שברולטים, ביואיקים, אולדסמובילים, פלימוטים, פונטיאק, פורדים, הדסון, נאש, רמבלר מרקיורים, מרצדסים, יגוארים ועוד .

13. ראיתי בירושלים "מרצדס אדנאור" בשנות השישים עם מספר דיפלומטי.

14. בשנות השישים היתה בחיפה AC

15 בשנות השישים ראיתי בכנרת בלילה "פאסל ווגה פסיליה פתוחה".

16. הפרארי של חוסין נמכרה ע"י משרד הבטחון ונמצאת בידי אספן בישראל.

זה מה שאני זוכר אחרי יום עבודה וכוסית וודקה בשעת לילה מוקדמת...

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר ששחכתם את אחד הרכבים המדהימים בארץ...קורבט משנות 50 בצבע דובדבן מדהימה...ניראית ככה:

1957-Chevrolet-Corvette-red-white-coves-le.jpg

אני אישית ראיתי את הרכב בחיפה פעם ונדהמתי מכמה שהוא מהמם. היו תמונות שלה לפני איזה שנה + ברשת מקווה שלמישהו עדיין יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אחת כזו לעובדיה עמרם, מרחובות.

זאת בשקד גמורה, בערך כמו הפרינץ 1200 האוטומטית לידה, שיש בה חורי חלודה שאפשר להכניס אגרוף פנימה.

פליימוט ברקודה נוספת נמצאת אצל אבי מהישוב שקד (חבר מועדון החמש), הרכב לפני שיפוץ ומוצע למכירה.

עריכה:

מה לגבי פיאט 1100 ?

האם מישהו מודע על רכב זה נוסע בארץ הקודש?

במצריים יש בשפע!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.

מכוניות נדירות שהיו ואינן עוד:

11. לנציב העליון היתה רוילס רויס משנות ה- 30. לא מצאתי תמונות אבל היא היתה למכירה במכרז בתחילת שנות החמישים. אבי התענין בה אבל לא הגיש הצעה. שנים לאחר מכן פגשתי עורך דין חובב מכוניות שאמר לי כי הוא קנה אותה כי הגריל היה מכסף טהור והפך אותה לדירה...

זה מה שאני זוכר אחרי יום עבודה וכוסית וודקה בשעת לילה מוקדמת...

לאחד מהנציבים העליונים הייתה גם רובר מיוחדת משנות ה-30 (אני לא זוכר את הדגם המדויק). במשך שנים היא הייתה בבעלות מישהו מקרית-היובל בירושלים. הוא השתמש בה כרכב יום-יומי והיא הייתה במצב די שמור (בלי חלודה, שמורה נאה מבפנים), אך לא משחוזרת לרמת הבורג.

לפני כ 10 שנים נעלמה והשמועה אומרת שנמכרה אל מעבר לים וחזרה לארץ מוצאה תמורת סכום נאה.

היא נראתה דומה לדגם הנ"ל (רובר 12).

38rover12touringsln1479cc_Bayuk.jpg

יניב מיכאלי

-----------

קלאסיקה: סאאב 96V4 - שנת 1969

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחד מהנציבים העליונים הייתה גם רובר מיוחדת משנות ה-30 (אני לא זוכר את הדגם המדויק). במשך שנים היא הייתה בבעלות מישהו מקרית-היובל בירושלים. הוא השתמש בה כרכב יום-יומי והיא הייתה במצב די שמור (בלי חלודה, שמורה נאה מבפנים), אך לא משחוזרת לרמת הבורג.

לפני כ 10 שנים נעלמה והשמועה אומרת שנמכרה אל מעבר לים וחזרה לארץ מוצאה תמורת סכום נאה.

היא נראתה דומה לדגם הנ"ל (רובר 12).

הבחור שמו עופר והיום עוד ישבנו ביחד בלימודים ודיברנו על הרובר בחור חמד ובעל ידע רב, אגב הוא יהיה במפגש ביום שישי הבא בי-ם, ויש לו המון ברגים מקוריים במידות אנגליות למי שמעוניין-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למיטב ידעתי גם...

* פיאט ריטמו קבריולט - 1

טלבוט מטרה - 1

סיטרואן וויזה קבריולט - 2

פיאט 124 סטיישן - בין 5-9

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...