Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולמיי קוני וקפיציי EIBACH-מומלץ מאוד

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 7631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שרשם kitt - בולמים משומשים מקומם בפח האשפה, ולא ברכב אחר שיסבול מהבלאי שלהם.

במיוחד כאלו עם ק"מ גבוה כמו אלו שאתה מוכר. אולי יהיה מי שיקנה ממך את הבולמים, אבל זה יהיה מבורות או טיפשות, אותה אחת שמביאה אנשים לרכוש צמיגים משומשים.

בתור בנאדם הגון, אתה צריך להבין לבד שמוצר שתוקפו פג (חלב מלפני שבועיים, מישהו?) לא מוכרים - זורקים!

אני חושב שלא הבנת נכון את כוונת המכירה.

ישנם אנשים שהבולמים שלהם נהרסו לגמריי ואין להם תקציב לחדשים אז אני מציע להם בולמים יחסית במצב טוב (יחסי לכל רכב כמעט על הכביש) במחיר זעום.

וכן הבולמים עדיפים על רכב שעבר 200K + . אתה לא מעונין אל תקנה ואל תגיב כי לא שאלו אותך.

תאמין לי אתה חתיכת חוצפן :!::x

לא מספיק שאתה מנסה לעבוד על אנשים בעיניים ולמכור להם סחורה פגומה , אתה עוד מוסיף חטא על פשע ומזיין את השכל פה לכל האנשים עם התירוצים העלובים שלך.

אנשים כמוך ראויים לכינוי "הישראלי המכוער" :!::mad:

ניר , הוא לא חוצפן ולא נעליים , הוא לא מנסה לעבוד על אף אחד.. ואתה יודע זאת

זה שהוא מוציא למכירה בולמים עם 60 K , זכותו , אף אחד לא יכול להגיד לו מה לעשות

הוא לא משקר ואומר שהבולמים עשו X ק"מ אחרים , מי שהולך לקנות את הבולמים

הללו החלטה שלו בלבד , ויש לו את כל הנתונים על מנת לשקול קניה או לא.

כולם ניהיו פתאום יפי נפש בפורום.

ראינו כבר דברים יותר מוזרים פה למכירה שאף אחד לא אמר דבר בעניין

וכן בנייהם היו צמיגים ( שמישהו בפורום קנה כבר משומשים ממישהו..)

הוא לא מזיין לאף אחד את השכל

ולא הוא לא הישראלי המכוער , רחוק מזה.

בשורה התחתונה יכול ליהיות שמצב הבולם מצויין! , כן יכול ליהיות כזה דבר

הנה סתם דוגמא שאביעד החליף בסיוויק שלו בולמים אחרי 100 K , האחוריים יצאו במצב

כמעט חדש.. , וזה אחרי 100 K , אז אולי אחרי 60 K המצב של הבולמים של עומר טוב?

אתה יודע זאת ?

אני מניח שלא , אז אפשר להביע דעה באופן קצת יותר מתון!

לא מכובד!

לירן מה אתה מבלבל את המח :?: איזה בולמים ובמיוחד של ראלי יהיו במצב "מצויין" לאחר 60K ,לדבריך :?:

על סמך איזו בדיקה הם יהיו תקינים :?: הם לא ינזלו :?:

מצידי שימכור גם את הכליה שלו , זה לא נותן לו את ההצדקה לענות בגסות לצוקרמן :!:

ובנוגע לצורת ביטוי שלי , שלחתי לך הודעה בICQ :lol:

צוקרמן LOVER . לא עניתי לו בגסות .

לא אמרתי שהבולמים במצב מצוין ואני לא מבין בכלל מה הבעיה פה. אתה\ם לא מעונין אל תקנה לא חייבתי אותך . וגסות אני קורה למה שאתה מראה פה . אתה בכלל מכיר אותי בשביל לקבוע שאני "ישראלי מכוער" .

חבל מאוד שאתה ישראלי וחושב שכל ישראלי אחר הוא "ישראלי מכוער" ועוד מבלי להכיר אותי.

נ.ב: תתפלא אבל כבר התעניינו ואולי שכן שלי יקנה אותם...

אני אישית לא הייתי קונה משומשים מכיון שאני חושב שעדיף לחסוך ולקנות חדשים אבל יש כאלו שחושבים אחרת ואני מעדיף לנסות להרויח מזה משהו מאשר לזרוק לפח או לשמור בצד.

אמרו לך פעם שאתה ילד מעצבן? בשביל מה כל האנטי הזה? פורום זו קהילה של חברים, לא קבוצה של אנשים שדואגים לתחת של עצמם ורבים כל היום.

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באותה הזדמנות אני מציע למכירה :

פילטר שמן ופילטר אוויר, עברו רק 300K אך הם כחדשים...

:evil:

OMERG, דברים כמו בולמים משומשים זה : למסירה, לא למכירה...

אוף טופיק ל DRUGSTORE :

170 אלף ק"מ???!

אלוהים ישמור!!!

:mm_surpr:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשם kitt - בולמים משומשים מקומם בפח האשפה, ולא ברכב אחר שיסבול מהבלאי שלהם.

במיוחד כאלו עם ק"מ גבוה כמו אלו שאתה מוכר. אולי יהיה מי שיקנה ממך את הבולמים, אבל זה יהיה מבורות או טיפשות, אותה אחת שמביאה אנשים לרכוש צמיגים משומשים.

בתור בנאדם הגון, אתה צריך להבין לבד שמוצר שתוקפו פג (חלב מלפני שבועיים, מישהו?) לא מוכרים - זורקים!

אני חושב שלא הבנת נכון את כוונת המכירה.

ישנם אנשים שהבולמים שלהם נהרסו לגמריי ואין להם תקציב לחדשים אז אני מציע להם בולמים יחסית במצב טוב (יחסי לכל רכב כמעט על הכביש) במחיר זעום.

וכן הבולמים עדיפים על רכב שעבר 200K + . אתה לא מעונין אל תקנה ואל תגיב כי לא שאלו אותך.

אנא לעצור את המשך ההודעות הציניות פה בנושא. אם למישהו יש משהו רציני

להגיד - בשמחה. הודעות נוספות ברמה דומה ימחקו. כפי שרשמו פה לפני

המטרה היא לא להיכנס לאווירת קרב בפורום. ויכוח ודיון? בהחלט.

לעומר - לגבי צוקרמן לרשום למשתמש אחר אל תגיב כי לא שאלו אותך

בפורום זה בעיה. זכותו של כל משתמש לענות למה שקורה בפורום. כל עוד

זה בגבולות הטעם הטוב ומנוסח באופן שאיננו פוגע (מה שקשה להגיד על

חלק מההודעות האחרות פה - וחבל).

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אתם כל כך מגזימים פה :roll::) .

אם הוא רוצה למכור את הבולמים, יש לו את כל הזכות שבעולם למכור אותם.

אני מתישהו בקרוב מתכוון להחליף צמיגים ליוקו A539, אחרי המלצה מרובה של אנשי הפורום פה. לבנתיים אני נוסע על פירלי אני חושב, כבר משהו כמו 30 אלף קילומטר. כשיגמר זמנם, אני יחליף אותם, ויקנה את החדשים ויקבל עליהם את הזיכוי. מי שירצה, שיקנה אותם. אני לא אשם, כל אחד יכול לחסוך איפה שבא לו. למה שאני לא יקבל עליהם זיכוי? האמת שנכון, הבולמים שלו באמת טובים יותר מאשר של רוב האנשים במדינה הזאת, כי כמה אנשים בארץ הזאת באמת דואגים להחליף בולמים תמיד בזמן? לא הרבה. 60 K זה לא כזה הרבה, ויש המווווווון אנשים שלא החליפו אחרי הרבה יותר, אז לגבי הביקורת הזאת, אינ ממש לא מסכים איתה.

בקשר להנמכה של הראלי...

הבנתי שלהנמיך את הראלי זה לא דבר מומלץ. הראלי באה מושלמת מבחינת שילדה (הגזמתי, אני יודע, זה בכוונה, אבל הבנתם). כל דבר שעושים בראלי יש המון סיכויים שיפגע בה יותר מאשר יעזור לה. הנמכה ספציפית לראלי שמעתי שהיא לא עוזרת ליציבות של האוטו בכביש, וגם מורידה מהנאה שלה.

עומר, מה שקראת באתר זה לא תמיד נכון. כבר היה פה ויכוח לגבי פורומים של אנשים מחו"ל ולא תמיד הם צדקו. הייתי שולח לך את הלינק של הת'רד ההוא מתי ש ROY306 קטל אותם, אבל אני לא הכי מוצא את זה עכשיו.

יש הרבה דברים שונים ביננו לבין אירופה, ובגלל זה מה שמתאים להם, לא תמיד מתאים לנו. אתה אומר שאתה מרגיש שהאוטו יותר יציב...אולי זה כמו שכשמתי שמישהו מרכיב אגזוז בפעם הראשונה לאוטו שלו, אז הוא חושב שהאוטו יותר חזק בגלל כל הרעש?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה יכול ליהיות שמצב הבולם מצויין! , כן יכול ליהיות כזה דבר

הנה סתם דוגמא שאביעד החליף בסיוויק שלו בולמים אחרי 100 K , האחוריים יצאו במצב

כמעט חדש.. , וזה אחרי 100 K , אז אולי אחרי 60 K המצב של הבולמים של עומר טוב?

לירן ,

בוא לא נשליך בין מצב של בולם אחורי ברכב אחד (מסוג גז) לבולם אחורי ברכב אחר(מסוג שמן).

יכולים להיות הבדלים . אף אחד לא מבטיח ש100K בסיוויק שקולים ל60K בראלי.

ושכחת להוסיף שהקדמיים לא היו במצב טוב , ורק אחרי 5 שנים.

לגבי העובדה שבלאי של בולמים אחוריים קטן מזה של הקדמיים , אני מסכים.

אגב , הבולמים של הסיוויק לא נמכרו , אלא הועברו לבעלים הבאים בחינם.

קודם כל אני רואה שינית את הכינוי , עוד אגדה נפלה... ארצ"י

דבר שני , אני הזכרתי שהבולמים הקדמיים היו במצב לא הכי טוב , אולם גם לא גמורים

בכל מקרה , זה שמסרת שקול בדיוק לזה שהוא מוכר

כי אם תסתכל על זה בשורה התחתונה , רכב נוסף ישתמש בהם , אתה מבין

עכשיו זכותו למכור , כמו שיש אנשים שרוצים למכור רכב מעל המחירון , בין רצון לבין

מעשים המרחק גדול.

אתה מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?????????????

מה הקשר?

מסרתי אותם לאדם שקנה ממני את האוטו מ3 טעמים :

1. סתם תפס מקום בבית.

2. מסרתי לו כל מה שקשור ברכב : כולל היינס וכד'.

3. הבעלים החדש קיבל את הרכב עם בולמים חדשים לגמרי , ומצידי שיזרוק את הישנים לפח. זה לא נעשה למטרת רווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני צריך לדעת למה העברת אותם למישהו אחר

אוקיי אבל שוב כל אחד ועניינו

עומר רוצה למכור שימכור

השאלה היא מי יקנה ...

זה אולי עניינו, אבל זה האינטרס של הפורום כגוף שפועל לתרבות מוטורית ולהבנה גבוהה יותר באחזקת רכב וטיפול בו, שעסקים שכאלה לא יעברו בלי ששני הצדדים יודעים את ההשלכות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אתם כל כך מגזימים פה :roll::) .

אם הוא רוצה למכור את הבולמים, יש לו את כל הזכות שבעולם למכור אותם.

אני מתישהו בקרוב מתכוון להחליף צמיגים ליוקו A539, אחרי המלצה מרובה של אנשי הפורום פה. לבנתיים אני נוסע על פירלי אני חושב, כבר משהו כמו 30 אלף קילומטר. כשיגמר זמנם, אני יחליף אותם, ויקנה את החדשים ויקבל עליהם את הזיכוי. מי שירצה, שיקנה אותם. אני לא אשם, כל אחד יכול לחסוך איפה שבא לו. למה שאני לא יקבל עליהם זיכוי? האמת שנכון, הבולמים שלו באמת טובים יותר מאשר של רוב האנשים במדינה הזאת, כי כמה אנשים בארץ הזאת באמת דואגים להחליף בולמים תמיד בזמן? לא הרבה. 60 K זה לא כזה הרבה, ויש המווווווון אנשים שלא החליפו אחרי הרבה יותר, אז לגבי הביקורת הזאת, אינ ממש לא מסכים איתה.

בקשר להנמכה של הראלי...

הבנתי שלהנמיך את הראלי זה לא דבר מומלץ. הראלי באה מושלמת מבחינת שילדה (הגזמתי, אני יודע, זה בכוונה, אבל הבנתם). כל דבר שעושים בראלי יש המון סיכויים שיפגע בה יותר מאשר יעזור לה. הנמכה ספציפית לראלי שמעתי שהיא לא עוזרת ליציבות של האוטו בכביש, וגם מורידה מהנאה שלה.

עומר, מה שקראת באתר זה לא תמיד נכון. כבר היה פה ויכוח לגבי פורומים של אנשים מחו"ל ולא תמיד הם צדקו. הייתי שולח לך את הלינק של הת'רד ההוא מתי ש ROY306 קטל אותם, אבל אני לא הכי מוצא את זה עכשיו.

יש הרבה דברים שונים ביננו לבין אירופה, ובגלל זה מה שמתאים להם, לא תמיד מתאים לנו. אתה אומר שאתה מרגיש שהאוטו יותר יציב...אולי זה כמו שכשמתי שמישהו מרכיב אגזוז בפעם הראשונה לאוטו שלו, אז הוא חושב שהאוטו יותר חזק בגלל כל הרעש?

שלום

לגבי מי שטען שגם מכרו צמיגים משומשים וזה נראה לו מוזר,שילך לחפש.....

אני זה שמכר את ארבעת הצמיגים והם היו יוקו A539 במצב סביר בהחלט ב 500 ש"ח בלבד.

לדברייך "אני חוסך לצמיגים חדשים וטובים" מכובד ונאה אבל יש כאלו שיעדיפו משומשים כדי לעבור תקופה בלי כסף עם צמיגים סבירים.

בברכה

יוני....עם אוטו משומש שמורכב מחלקים משומשים,שיקח אותכם בסיבוב :wink:

נ.ב אני מוכר שני צמיגים של פירלי P6000 חדשים,195\55\15

Picture 071.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר רוצה למכור שימכור

השאלה היא מי יקנה ...

לירן, תוכל להסביר לי למה אתה מ***ן את השכל בלי לשים לב למה שאתה רושם ?

גם אם טעית, לא יקרה כלום אם תגיד "סליחה, טעיתי".

הבולמים הישנים של אביעד נמסרו כי אין לו מה לעשות איתם - והם נשמרו אך ורק למקרה צרה או בעיה שעלולה לצוץ בהמשך (שבר, חוסר התאמה וכו').

לא היתה ולא תהיה שום כוונה להשתמש בהם ברכב אחר או לעשות מהם כסף ! - וזה שיש לך בעיה להבין את זה, זו אכן בעיה שלך בלבד.

אתה, כאחד שנוהג על בולמים גמורים (בני 4-5 שנים), צריך לדעת יותר מכולם עד כמה זה חשוב, במיוחד בבולמי שמן קדמיים, לשים בולמים חדשים בלבד.

אתה אולי חושב שהם טובים - אבל הם ממש לא.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר רוצה למכור שימכור

השאלה היא מי יקנה ...

זה אולי עניינו, אבל זה האינטרס של הפורום כגוף שפועל לתרבות מוטורית ולהבנה גבוהה יותר באחזקת רכב וטיפול בו, שעסקים שכאלה לא יעברו בלי ששני הצדדים יודעים את ההשלכות שלהם.

עם כל הכבוד, המטרה אליה אנחנו חותרים לא מתחילה בקטנות כאלה.

צריך לשנות בגדול.

כמו שלא תצעק על מישהו שנוסע עם מראות לא מכוונות טוב,

או עם לחץ אוויר בצמיגים שאינו מדויק.

לדעתי ההבנה הגבוהה קודם כל צריכה להיות ההבנה של הנהיגה בצורה תרבותית,

חכמה ויעילה.

כמובן שיחד עם זה באים העניינים הטכניים, שכבודם מונח במקומם, אבל במקומם,

שהוא רחוק מהמצב כיום..

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי צמיגים משומשים מכיוון שלא היה לי 1300 שקל לצמיגים חדשים והייתי צריך לנסוע עם הג'אנטים החדשים איכשהו... בעל הפנצריה אמר שאפשר למשוך עם זה כמה חודשים .. מה לעשות משכורת יש כל 10 .. :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות של רכב (=בולמים, צמיגים) זה לא דבר קטן.

נכון, אבל כבר נאמר פה, שבולמים במצב הנ"ל הינם שפירים לעין ערוך

ממצבם של בולמים ברכב ממוצע.

אז כמו שזיגי כתב בעניין הצמיגים, למה לא לתת למישהו אפשרות

להשתמש בבולמים טובים יחסית למה שיש לו, במידה והוא מוגבל תקציבית

ואין באפשרותו לרכוש חדשים??

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...