Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב לאחר בדיקה

Chevy 57
שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, היום ערכתי בדיקה לרכב שאני מעוניין בו

פיג'ו 206 XS

ממצאי הבדיקה:

מנוע,מערכת קירור,מערכת דלק, הצתה - נכתב:

בלאי פנימי גבוה, רעש מערכת תזמון שסתומים-לטפל, רעשים ונקישות פנימיות 2, סימני שריפת שמן, לבדוק תצרוכת שמן בנסיעה, לבטל רעשים ולחזור לשמיעת מנוע, סיבובי מנוע לא יציבים, לתאם מנוע, לטפל במערכת הצתה.

סרן קדמי והיגוי - נכתב:

סטיות הגה קלות, נקישות במתלה, רעש קל מיסבי גלגלים, לתקן זוויות ומערכת היגוי +איזון.

העברת כח: מצמד מפריד גבוה, חופש צלבים, נזילת שמן תיבת הילוכים, רעש קל מתיבת הילוכים.

לכל העוזרים למיניהם, אני מעוניין לדעת, אם בעיות אלו נחשבות לקשות כי בסך הכל לא נמצאו מלבד אלו.

ואודה מראש למי שיוכל להעריך כמה צריכים לעלות התיקונים.

תודה,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת דעתי בעניין:

הרכב במצב מעולה לפי מה שכתבו, הכל כסת"ח וכותבים בכל בדיקה את אותם ממצאי הפלא האלו = שטויות במיץ.

מה שצריך לעשות זה טיפול נחמד לאחר הקנייה וזהו.

אני מחכה ליום שיקום איזה משהו 'מוכן להיפרד מ 500 שקלים, שייקח רכב חדש מהחברה עם 0 ק"מ , ויקח אותו לבדיקה , ואז כל האמת תצא לאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי בעניין היא שתשלח לי ה"פ אחרי שתחשוב על כותרת נורמלית לשרשור שלך, אני אשקול אם לערוך את הכותרת הנוכחית ולפתוח לך את השרשור מחדש.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...