Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מרץ-אפריל 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אחרי כל הדיווחים בלי התמונות החלטתי לצלם כל מה שאני רואה, והרי לפניכם "אוצרות גבעתיים" חלק א'.

תהנו.

אך הסובארו הסובארו.

בציר 79 יד 1!!!

לא למכירה.......

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש דרך לזהות אם סובארו היא 4X4 חוץ מהכיתוב על הגריל ?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך לזהות אם סובארו היא 4X4 חוץ מהכיתוב על הגריל ?

כן: אם תסתכל על דגם 4X4 מאחורה מתחת לאוטו- תראה דיפרנציאל בסרן האחורי. בדגם "הרגיל" מן הסתם, אין - הנעה קידמית בלבד!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלמת כ"כ הרבה אבל את המנטה הצהובה המפורסמת שעומדת למכירה ליד המשרדים של מועדון החמש לא צלמת?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלמת כ"כ הרבה אבל את המנטה הצהובה המפורסמת שעומדת למכירה ליד המשרדים של מועדון החמש לא צלמת?
את המנטה הזאת אני מכיר, אבל מכיוון שעברתי מדרך אחרת לא הספקתי לצלם אותה, אבל בגלל שהזכרת אותה, אני אלך לצלם אותה עוד היום (אם היא עדיין שמה).

Nothing beats a quality O-R-I-G-I-N-A-L

Morris 8 1936

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בגבעתיים, הפעם טרנזיט משנות ה60-70 לא זזה כמה שנים, לא מראה סימנים למכירה, אבל מחכה לבית חם, פרוייקט רציני למי שאוהב טרנזיט. אגב את המנטה לא הספקתי לצלם היום

08-03-06_1447.jpg

08-03-06_1446.jpg

08-03-06_1449.jpg

Nothing beats a quality O-R-I-G-I-N-A-L

Morris 8 1936

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולבו 245 סטיישן עם לוחית רישוי 6 ספרות ללא הכיתוב אספנות בצבע אדום,נראית במצב יחסית טוב, וכמובן שהיא מאובקת.

עומדת בשכונה ט' בבאר שבע בחניה שמול מקיף ו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחת כזאת, 245 סטיישן, מודל 78 בהוד השרון. המנוע מפורק, הרכב לא הניע 3 שנים וממה שהבנתי יש לו סדק בבלוק מנוע או בראש מנוע. חוצמזה לא ידוע לי על בעיות רציניות.

חשוב לציין שהרכב שייך לחבר של חבר. המידע הזה הוא ראשוני בלבד ואם אראה שיש הענות, אמשיך לגלגל את העניין.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת אבלים ראיתי בצד שמאל (כשנוסעים לכיוון צפון ) ממש בפניה לכיוון משגב, 3 רכבי פולסוואגן מסחריים (אני חושב שנות ה 80 ).

לא היה זמן לעצור לבדוק את העניין.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של מי המיני מיינור השחורה אספנות שברחוב נקדימון בירושלים?האם נוסעת?נראית קצת זקוקה לשיפור המראה.

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמתי פה בעבר B.M.W שמחכה לגריסה ואף אחד לא אימץ אותה,

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=91929&page=5&pp=15

הייתי שם אתמול ולא נישאר ממנה הרבה, פשוט חבל, האוטו היה מושלם גם בפנים וגם בחוץ,

אופיר

תמונה003.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו מיגרש ניצפתה קורטינה סימן 5 מהשנים הראשונות, אם אני לא טועה GL זה היה הדגם הכי מפואר,

השבוע אני אלך לקנות מבעל המיגרש כמה חלקים לפני שמוחצים אותה.

אופיר

תמונה018.jpg

תמונה019.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן: אם תסתכל על דגם 4X4 מאחורה מתחת לאוטו- תראה דיפרנציאל בסרן האחורי. בדגם "הרגיל" מן הסתם, אין - הנעה קידמית בלבד![/quote

התכוונתי בתמונות ,זאת אומרת שינוי בפח,בקליות ,משהו שאפשר לזהות מרחוק?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...