Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מרץ-אפריל 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד בגבעתיים, הפעם טרנזיט משנות ה60-70 לא זזה כמה שנים, לא מראה סימנים למכירה, אבל מחכה לבית חם, פרוייקט רציני למי שאוהב טרנזיט. אגב את המנטה לא הספקתי לצלם היום

מכיר אותו מזמן. אחד מהאחרונים, במיוחד עם דיזל! חשבתי בכיוונו, כמובן, אבל "גדול עליי"- יותר מדי חלודה... כלומר - פחחות ייסודית מייד, ולי יש כבר שני פרוייקטים כאלה... אבל יהיה מגניב, אם מישהו ישכם גרר הזה! פעם היו שניים כאלה לג'רוסי, אבל נעלמו- הוא טוען, שעדיין יש לו אחד איפשהו, אבל אני מזמן לא ראיתי.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השבוע אני אלך לקנות מבעל המיגרש כמה חלקים לפני שמוחצים אותה.

רק בשביל הג'אנטים של הGL הייתי קונה אותה.

כל הקורטינות שאני נתקל בהן הן L בלבד...

אם היה לי מקום... כסף זו כבר לא בעיה (אחרית הימים? :roll:)

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על סוברו קופה ישנה יד ראשונה עומדת באזור מכבי האש בבני ברק ! מישהו יכול לתת פרטים על השמועה?

כן, היא צהובה, שנת 86 (אם אני זוכר נכון), בשלט רשום טסט לשנה למרות שזה לא יתכן, הדביקו לה כונס שחור מעץ (פשוט מחריד) אבל בסה"כ הרכב נראה ממש טוב ומטופל.

היא נמצאת ברחוב שדרות הרב לוין ליד רחוב חזון איש. אם אתה מגיע לסוף רחוב שדרות ירושלים בר"ג יש לך צומת T, אתה פונה ימינה וממשיך ישר. אתה ממשיך ישר, עובר את בית הקברות של בני ברק ופונה שמאלה לרחוב ללא מוצא (ממש טיפה לפני הרמזור הראשון).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד כמה רכבים נחמדים שמצאתי בדרך...

ברכב האדום זה MG משנות 60-70 אני לא בטוח אבל נראה לי של אספן אז אני מצטער מראש אם זה יפגע בבנאדם.

הלבן פג'ו 504 אני חושב, משנות ה70.

וראיתי בדרך גם וולוו ירוקה משנות ה70 שהתעצלתי לצלם אותה.:wink:

מיקומים כמו תמיד רק בפרטי.

09-03-06_1612.jpg

09-03-06_1614.jpg

09-03-06_1615.jpg

09-03-06_1632.jpg

09-03-06_1633.jpg

09-03-06_1611.jpg

Nothing beats a quality O-R-I-G-I-N-A-L

Morris 8 1936

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח כי הMGB-GT הוזכרה בשירשור הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=107031 שנפתח לא מזמן.

בשרשר דובר על הגירסה הקודמת ( עם טמבני ניקל ) לרכב שמצולם יש טמבוני גומי התחילו ליצר את הגירסה הזאת משנת 74 או 75 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...