Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מרץ-אפריל 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לנדרובר לבנה הגה ימני , מספרים זרים ,חונה בחנייה פרטית באזור אוניברסיטת בר אילן. נראה כרכב שלא זז כבר תקופה ארוכה.

התמונה להמחשה בלבד (לא בטוח שזהה )

האוטו של עוזי מלימובקה , הוא בא איתו בנסיעה מאפריקה , בחור מאוד נחמד שמעוניין למכור אבל צריך מישהו שיקח את פרוייקט ההסבה של ההגה הימני לשמאלי , האוט פורסם בעבר בקלאסיקאר הוא מודל שישים ומשהו .

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענתיקה אבל הרבה חיפשו את הדגם הזה סיטרואן GTI 1900 צבע לבן מצב סביר, ערסים לא יצטרכו להוסיף דבר, אחרים ירוויחו הרבה משקל כאשר יפרקו את התוספות....בקיצור לא שלי, רק מס' הטלפון שרשמתי עבורכם....0547298005 סמור....כן זה השם אין טעות-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענתיקה אבל הרבה חיפשו את הדגם הזה סיטרואן GTI 1900 צבע לבן מצב סביר, ערסים לא יצטרכו להוסיף דבר, אחרים ירוויחו הרבה משקל כאשר יפרקו את התוספות....בקיצור לא שלי, רק מס' הטלפון שרשמתי עבורכם....0547298005 סמור....כן זה השם אין טעות-רן

יש עוד אחת בקצרין אצל דני מודל 89 יפה עם גג נפתח והגה עץ גם היא למכירה , טלפון למעוניין יועבר בפרטי

דני

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אחת שעומדת ברעננה פרטים בה"פ

יש עוד אחת בקצרין אצל דני מודל 89 יפה עם גג נפתח והגה עץ גם היא למכירה , טלפון למעוניין יועבר בפרטי

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראיתי פייסטה MK1, שנת 82, למכירה.

הטלפון: 054-5226900.

במודעה כתוב: למכירה במחיר מציאה.

האוטו בצבע לבן, ובמצב מצויין: לא ראיתי מכות, חלודות, רק איזו ניקודת חלודה קטנה אחת אולי... גם בפנים נראה בסדר. לו היה לי מקום- הייתי בעצמי לוקח...

לפי המדבקה - אין לאוטו טסט מ-9/05 (כלומר, יש עוד כ-3 חודשים, שאפשר להחזירו לכביש).

על האוטו מאחורה יש סמל "1.1", כלומר, מנוע 1100, לא יודע, אם זה אמיתי, או שיש לה 900...

זהו, בערך. האוטו חונה ברחוב מחל, מול הבניין מס' 58, בת"א, באיזור שנימצא אחרי שכונת התיקווה, לכיוון המסובים (לא רחוק מהספארי), איזור הבניינים החדשים הגבוהים שם. לא יודע להסביר יותר טוב, איך מגיעים, אבל לא בעיה למצוא. בהצלחה, למי שמעוניין!

באותו איזור, אגב, יש משהו, שגם נדיר- אני לא ראיתי בכלל דבר כזה: דלתה 82 (או 3) סטיישן למכירה - אני חשבתי, שהיו בארץ דלתות רק 88! היא עומדת באותו הרחוב, אם אינני טועה, רק מאחורי הכיכר בצד השני של הרחוב...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו איזור, אגב, יש משהו, שגם נדיר- אני לא ראיתי בכלל דבר כזה: דלתה 82 (או 3) סטיישן למכירה - אני חשבתי, שהיו בארץ דלתות רק 88! היא עומדת באותו הרחוב, אם אינני טועה, רק מאחורי הכיכר בצד השני של הרחוב...

אתה בטוח שלא מדובר ברנו 12 ?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני

ככל שידוע לי, לא יובאו BX19GTI לישראל בשנת 89. היבוא החל ב 90.

בשנת 1989 יובא דגם BX16GTI - יצירה מוטורית יחודית למדינות בעלות תקנות מיסוי מוזרות, בעלת מנוע 1580 סמ"ק מוזרק, ומעט פחות אבזור מהמקור. הגה העץ לא נכלל במפרט היצרן. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלתא (או דצ'יה) איך שתרצו... יובאה ארצה לא פחות מארבע(!) פעמים, בכל פעם ע"י יבואן שונה.

בשנת 79' היה נסיון יבוא ששרד מס' חודשים בודדים.

בשנת 82' נעשה נסיון יבוא ע"י יבואן הטקרטורים הוותיק גלידי שהביא די מהר שכסף הוא לא יעשה מהיבוא של הדבר הזה.

בשנת 88' ע"י סוכנות אלפא רומיאו "קפריש" - נסיון שקרם לקריסת החברה היבואנית לאחר מס' חודשים.

בשנת 90' נעשה נסיון יבוא ע"י דלק מוטורס תחת השם שיפטר, נמכרו טנדרים, גירסת סטיישן ואפילו ג'יפ(!) אירו. היבוא נפסק לאחר תקופה לא ארוכה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלתא (או דצ'יה) איך שתרצו... יובאה ארצה לא פחות מארבע(!) פעמים, בכל פעם ע"י יבואן שונה.

בשנת 79' היה נסיון יבוא ששרד מס' חודשים בודדים.

בשנת 82' נעשה נסיון יבוא ע"י יבואן הטקרטורים הוותיק גלידי שהביא די מהר שכסף הוא לא יעשה מהיבוא של הדבר הזה.

בשנת 88' ע"י סוכנות אלפא רומיאו "קפריש" - נסיון שקרם לקריסת החברה היבואנית לאחר מס' חודשים.

בשנת 90' נעשה נסיון יבוא ע"י דלק מוטורס תחת השם שיפטר, נמכרו טנדרים, גירסת סטיישן ואפילו ג'יפ(!) אירו. היבוא נפסק לאחר תקופה לא ארוכה.

ועד היום שרדו קבוצות התמיכה לנפגעי הדאצ'ה.......

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...