Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מרץ-אפריל 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהרצליה ברחוב הס פינת העצמאות, קורטינה MK 4 שנת 82 עם שלט למכירה. פנימית סביר +, חיצונית סביר +.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

* הראשונה לאנצ'יה והשנייה מוסטאנג...

בקשר ללאנצ'יה ראיתי כמה כאלו בעבר בארץ בקשר למוסטאנג זה נראה לי חד מהגילגולים הראשונ שלה ולא נראה לי שראיתי אותה בארץ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש פרטים על הרכבים האלה שצילמתי קרוב לבית שלי?

אני יודע שהראשונה זה מוסטאנג והשניה לאנצ'יה אבל מעניין אותי יותר כמה כאלה יש בארץ מכל סוג וכל מה שמסביב. תודה

זו לנצ'ה בטא, אוטו מעניין מאוד.

האם הוא למכירה ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השניה היא מוסטנג II.

אוטו זוועתי שבושה שבכלל נקרא מוסטנג.

יצא עם משבר הנפט, אם אני לא טועה, ב 74.

הגיע עם מנוע V6 2800 אירופאי מוחלש

כמה יש בארץ? כמה שפחות!

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנצ'יה היא בטא קופה. הייצור הופסק ב-84 אבל כנראה נכנסו לארץ כמה על מודל 85.

למרות שיש לה סמלון של דגם הVX, קשה לי מאוד להאמין שהיא כזו. דגם הVX צוייד במגדש על ועד כמה שידוע לי לא הגיעו כאלו לארץ.

כמה כאלו יש? אני ובעלים אחרים של מכוניות כאלו מאמינים שיש משהו כמו עשר כאלו במצב נסיעה בארץ. יש עוד כמה בטא HPE ואיזה שתי בטא זגאטו. שמעתי על ברלינה אחת שהושבתה לפני שנה בערך ונראה לי שזו הייתה הברלינה האחרונה.

אגב, אם השכונה שלך היא בחיפה סמוך לפרוינד - אז שמעתי על הבטא הספציפית הזו, אבל לא נראה לי ראוי להתחיל דיון רכילותי על רכב ספציפי ללא רשות בעליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אספנות, אבל די נדיר.

אוטוביאנקי 86, נמצאת ליד הטרנזיט האדומה שדיווחתי עליה לפני כמה שבועות.

08-04-06_1842.jpg

08-04-06_1844.jpg

08-04-06_1843.jpg

Nothing beats a quality O-R-I-G-I-N-A-L

Morris 8 1936

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטבריה, באזה"ת, בתוך החצר של מפעל הקרח, עומדת משאית (אם אפשר ליקרוא לה ככה- משהו כמו 5 טון סה"כ) D300 מאמצע שנות ה-60- מין טנדר מגודל עם ארגז קירור בצורת קוביה. אתמול ראיתי אותה - האוטו עומד במקום כמה שנים, יחסית לגילו במצב טוב (יש כמובן חלודה, אבל יחסית לדודג'ים האלו, שכמעט ולא שרדו עד לימינו- מצבה ממש מעולה). יש כל החלקים, אפילו הצמיגים במצב טוב, לפי מה שראיתי. גם בפנים לא חסר כלום. איזו "נשמה טהורה" זרקה כנראה אבן על השמשה הקידמית - אז, היא מנופצת קצת (המים ואבק לא נכנסים, אבל לא הייתי מציע לנהוג ככה). מנוע נראה שלם, ולא ממש חלוד- לדעתי, יש סיכוי סביר, שעם קצת עבודה יניע "ככה"! לצערי, שכחתי לצלם אותה...

הבעלים, בחור דתי נחמד, מעוניין למכור אותה, לרכב יש רישיון אספנות (!), והבן האדם היה מאד רוצה, שהאוטו יחזור לכביש, ולא יילך לברזלים!

אני "תכננתי" אותה לעצמי, אבל לי כרגע אין מקום וכסף ל"פרוייקט" הזה, אפילו שלהערכתי, לפחות להתחלה, לא דורש השקעה מטורפת כדי לחזור לכביש. וחוץ מזה, אני מחפש D500, והאוטו הזה, אומנם בעל אותו תא הנהג, אבל קטן מדי מבחינתי. ושוב, מדובר בטנדר דודג' מגודל, עם ארגז קירור, שלדעתי ארגז עץ יעשה אותו ממש יפה! אה, כנראה צריך רישיון מעל 4 טון בשבילו. יש מעוניינים?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי דובר על 2000... אני עוד לא ירדתי לגמרי ממנה עדיין... רק אין לי מקום שקט לעבוד עליה לאט לאט. לו הייתי גר עדיין במושב - לא הייתי חושב יותר מדי. ותזכורו- צריך רישיון מעל 4 טון, למרות שזה לא דבר ממש גדול - משהו בסדר-גודל של סיירה-דאבל ג'אנט חד-קבינה, עם הארגז קירור!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום לכולם

היום ראיתי את הג'יפ צ'רוקי משנות ה-70 שפירסמתי לפני שבוע, והבאתי לכם את התמונות.

בדרך למפגש צילמתי סוג של פורד משנות ה70.

הפורד היא דודג' ,דיווחתי עליה בלי תמונה בקיץ האחרון,אז היו על הרכב כקילו פיתקי "אולי תימכור לי"-ופתק אחד שאומר"לא למכירה".

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 רכבים מעניינים ניצפו בכפר סבא באותו מקום,

טרנספורטר הדגם עם חלונות עד החצי הרכב,

סוסיתא 2 דלתות,

2 הרכבים ניראים במצב ממש טוב אבל לא במצב נסיעה.

הכתובת המדוייקת תימסר רק לאחר שאשיג את אישור הבעלים על מנת שלא יטרידו אותו.

אופיר

תמונה052.jpg

תמונה053.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחפשי החלקים או ג'יפ שלם לחלקים, ניצפה במיגרש לברזל בכפר קסם.

אופיר

תמונה045.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשפון , בתוך שדה ועטוף בעשבים גבוהים :

גוף של סוסיתא 10.

כנראה שעדיין מחובר לשלדה.

יש דלת אחורית אחת ( לא כפולה) ושתי קדמיות.

חסרים : מנוע ומכסה ,גיר, אקס אחורי , מתלים קדמיים , יחידות תאורה ק+א , כל השעונים....

בוודאי שכחתי פריטים ברשימת החוסרים. לא היתה לי מצלמה אבל ניסיתי לפרט.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...