Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הפדיחה הכי קשה שתקפה אותכם?

RS6
שימו לב! השרשור הזה בן 4915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 441
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוף אז האמת שלקח לי הרבה זמן להיזכר באיזה פאדיחה שהייתה לי. אחרי שעות מחשבה רבות (כן בטח) נזכרתי באותה פעם שנפגשנו כמה חברים לראות סרט בדי.וי.די אצל חבר כלשהו.

כמובן שאי אפשר לראות סרט בלי בירה+אוכל אז החבר הזה שהבית שלו התחיל להתרוצץ בכל הבית ולהביא לנו את כל מה שרצינו. בכל מקרה מתוך שיעמום התחלתי להסתכל על כל התמונות שתלויות על הקירות ופתאום אני רואה תמונה של בנאדם עם חזות קצת ערבית ושפם ענקקקקקקקקקק. מתוך סקרנות תמימה לחלוטין (באמת היה בתמימות) שאלתי "מאור תגיד מי זה הערקי הזה (תוך הדגשת הע' וביצוע מבטא עירקי מושלם)" ואז הגיע התגבוה שהכי פחות ציפיתי לה "זה דוד שלי, הוא נפטר לפני כמה שנים".

אני כמובן באותו רגע חיפשתי איפה לקבור את עצמי וכל שאר החברים שהיו שם התחילו להישפך מצחוק שלא נגמר במשך הרבה מאוד זמן.

לא נעים בכלל!!!!!!

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה שלישי והכי לאחרונה-

לפני שבועיים יצאתי עם איזה מישהי לאכול משהו ומין הון להון,עיניינים מתחממים וכו וכו.לי יש כלל (נשבר לאחרונה) באוטו אין עיניינים.אבל מכיוון שבהחלט היה מצב,אז הכלל הופר.

לילה.חארת עין טינאק.רק אני והינשופים על העצים.פעילות גופנית וכו וכו-ופתאום אני שומע אגזוז...אגזוז של גולף.לבן זונה היה קומון סנס לא לבוא ולדפוק על החלון - אבל תודה רבה לך על שטרחת לשלוח לי ה"פ ולשאול מה קרה ששברתיח את הכלל של "אין עיניינים באוטו" :lol:

.

או שאתה ממש אבל ממש בן אדם קומפקטי עם חברה קומפקטית או שאני לא יודע איך.... בפיג'ו אין מקום אם מתהפכים על הראש 8 פעמים לעשות משהו רציני מאוד עם בחורה...ותאמין לי אני יודע.

ועוד לך? אין לך מושבים מאחורה!

אז איך הצלחת לעשות איתה משהו אני באמת לא יודע... אבל יפה על הגמישות.

יש מקום ועוד איך, אני הסתדרתי מקדימה עם מישהי ומאחורה היה זוג נוסף.... ב205 GTI...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב בנצי! :biggrin2:

זכית בפרס התגובה המאוחרת!!! :bday:

שברת לחתיכות את השיא הקודם שעמד על 8 ימים עם תגובה על הודעה שנכתבה לפני 13 יום!!! 8)

(אני לא מחשיב את הסהרוריים שמעלים תרדים משנה שעברה עם תגובות בנוסח: "וואלה, היה לי גם אותו דבר")

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עבד,

אתה שייך לקטגוריית הסהרוריים. :lol:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ח"ח על החתימה, מצטרף אליך + מאה. :lol:

אגב, לא סיכמנו כבר אחרי אין ספור ויכוחים מטומטמים שלך

ושל אמיר ועוד, שתעשו את זה בפרטי? (ה"פ, ICQ,...)

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה!

אויויי איזה פאדיחה..

סיפור-דווקא על פאדיחה אדירה שהרימו עלי לפני איזה חודש:

וידוי....

יש לי כזה מין פטיש (יוגב..EXTREME FETTISH :lol::lol: גרבילן..) מפגר כזה....יש לי מצלמה ביד,אני חייב לצלם אנשים,אבל כשהם לא יודעים.

כלומר...להתגנב בשקט בשקט כשמישהו מחרבן,לפתוח את הדלת ולצלם באמצע גוש (כואב.. בחורות יודעות לבעוט גם בישיבה) (יתרון עם אנשים שמחרבנים עם דלת פתוחה) או השוס הכי גדול...בשקט בשקט,בבוקר,כשהבן אדם עוד ישן..(אני קם כמו שעון בשש..זה ייתרון אדיר... :lol: ) לצלם את הפרצופים ושאר...אה..דברים.

בקיצור...יש לי בבית מצלמה שקניתי לפני שנה ושכחתי ממנה לחלוטין.היה בה סרט של הרבה תמונות ואני חשבתי שאיבדתי אותה.לא זכרתי בכלל שצילמתי איתה.

לפני איזה חודש סידרתי את הארון קיץ (איזה פולני...) שלי ומצאתי את המצלמה.ראיתי שיש בה תמונות,אז ישר יצאתי והבאתי בוק לאוטו.

בערב חבר שלי ,שעוסק בין השאר בצילום (זה מהדאחקה עם הקרחת :lol: ) ,בא אלי וביקשתי ממנו לפתח לי .

הבן זונה פיתח את התמונות עוד באותו ערב...והוא משך אותי יומיים וסיפר לי שלא היה לו זמן לפתח עדיין.

אחרי יומיים (בן זונה מניאק מאונן גרבילן,מושתל שיער) הוא מתקשר אלי ומזמין אותי לפאב.אני תמיד שמח לבוא,אז אני בא בכיף.

שמחתי לראות שהיו שם עוד איזה 5 חבר'ה שלי ועוד לא קלטתי את עוצמת הפאדיחה....

איך שנכנסתי כולם התחילו לצחוק כמו חיות.אף פעם לא קיבלו אותי בכזאת התלהבות בשום מקום, כך שזה נראה לי קצת תמוה.

אחרי שישבתי,ישר הזמינו לי שתייה.הרבה שתייה.וכל מי שישב לידי החליק לי כאפות ואני ממש לא הבנתי מה זה פרץ הידידותיות הזאת...אבל מכיוון ששילמו לי על השתייה (והדגישו את זה!!) אז סתמתי וחיכיתי...

אחרי שעה חבר שלי שאל אותי אם אני יושב חזק.אמרתי לו שלא,כי הם השקו אותי יותר מדי ונראה לי שאני תופס מונית הביתה.

הוא שאל אותי אם אני מסוגל להרביץ.

אמרתי שלא.

ואז כולם התחילו לצחוק כמו משוגעים ושלפו 2 ערימות של תמונות ,שהוכנו מתחת לשולחן.

לקח לי כמה שניות לתפוס שהאוטו שלי נמצא רק בחלק מהן...

ואז חבר שלי דפק לי הרצאה ארוכה על כל מיני דברים, כשהוא בכוונה לא נותן לי לגעת בתמונות ולקחת אותן (בן זונה...נהיה חזק...כנראה השערות נותנות לו כוח...).

ואז חבר שלי שלף מצלמה וצילם אותי-בטענה שגוונים כל כך אדומים של אדום אי אפשר למצוא ב***....התמונה אצלי בבית. (באמת היתי אדום רצח).

אני חושב שזו אם כל הפאדיחות שאי פעם עשו לי....

מה היה בפאקינג תמונות ?!

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח ... היה נחמד ... היה יפה ...

היה איזה לילה ... יום שישי אחד אם אני לא טועה ... אני בדרכי לחברה שלי דאז, לי .

הבית שלה כמובן ריק , ההורים איפשהו בחו"ל (אחחח .... הטחונים האלה ! ) ... אני ולי מתחילים בענינים ... אני רוכן לי מעליה ... ואז ... ואז אני חש בבטני ... שעושה רעש של כור היתוך קטן ... אני רוכן לעבר החזה שלה ... ופתאום ... אני משחרר נאפחת זעם אמתנית שלדעתי גרמה לה לגוונים בריסים , עפו לה הגבות ונקרע לה עור התוף ...

בקיצור ... רציתי למות !!

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח הרגת אותי.

לפחות הבאת לה בראש? :twisted:

זה מזכיר לי עוד פדיחה.

בתקופה העליזה והנשכחת של בית הספר התיכון עירוני ג' למדתי פיזיקה( לפני כמה חודשים)

כמו כן יש לציין שאני לא אוהב ללמוד ואת המקצוע הזה בהחלט שנאתי.

בקיצור אני הולך עם חבר שלי במסדרון תוך כדי שאני בחוסר טקט(אופייני לי)

פולט שטויות בקול רק ומספר לחבר שלי , לא זוכר מי זה היה , כמה השיעור מסריח וכמה שאני שונא פיזיקה.

נגמרת ההפסקה ואנחנו מתחילים לפסוע לכיוון הדלת , אך כמנהגנו אנו מושכים עוד 2 -3 דקות ומחכים שהמורה תקרא לנו.

בקיצור אנחנו מתקדמים ואז אני פולט את המשפט הבא ממש 2 מטר מהדלת:

כוס ### של המורה הבת זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.

אתם שואלים למה נתקעה לי ה "ז"?

טוב אז זה בגלל שברגע ששאר המילה עמדה לצאת המורה יצאה וקראה לנו להיכנס פנימה.

רק שלפי המבט שלה הבנתי שהיא שמעה ולא ידעתי איפה לקבור את עצמי פשוט זאת היתה פאדיחה נוראית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבית שלה כמובן ריק , ההורים איפשהו בחו"ל (אחחח .... הטחונים האלה ! ) ... אני ולי מתחילים בענינים ... אני רוכן לי מעליה ... ואז ... ואז אני חש בבטני ... שעושה רעש של כור היתוך קטן ... אני רוכן לעבר החזה שלה ... ופתאום ... אני משחרר נאפחת זעם אמתנית שלדעתי גרמה לה לגוונים בריסים , עפו לה הגבות ונקרע לה עור התוף ...

בקיצור ... רציתי למות !!

:king::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ... רציתי למות !!

משום מה...לא קשה לי להאמין בסיפור הזה :roll: .

חוץ מהקטע של הבחורה.

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ... רציתי למות !!

משום מה...לא קשה לי להאמין בסיפור הזה :roll: .

חוץ מהקטע של הבחורה.

לצערי הרב אביב מרבה לעשות את זה...

הוא כבר חמצן לי את השיער פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ... רציתי למות !!

לפי התיאור הציורי אני מניח שלא הייתם בתנוחה מסיונרית...

אגב - יודעים מה זה תנוחה 68?

זה - "תמצצי לי ואני חייב לך אחד"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...