Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט מראה

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

=/

תראה, בחוברת יצרן שיש ליף כתוב" ABS (אם הותקן)" ז"א זABS זה ממש לא חובה שיש... רציתי שמישהו שיש לו את האוטו יגיד בבירור אם מותקן או לא.

בכל אופן, תודה על החיפוש ! :ok:

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, שום מוסך לא עוזר לך???

יש לי שרייד, הייתה שותה לי דלק ככה (תסתכל) - :drinking:

הלכתי למוסך, ניקו קרבורטור (למרות שלך יש הזרקה אני בטוח שגם אפשר לעשות משהו)

החליפו פילטר דלק ועכשיו הצריכה שלי היא 13 קמ" בנסיעה ממוצעת (כ17 מחוץ לעיר) על ליטר.

לך תקן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, איך אני יכול לבדוק אם זו באמת הבעיה שלי ? אולי אני סתם אזרוק 350-400 ש"ח לאוויר ? מישהו ? עצות ? חוץ מזה ! אין לי קרבורטור ! יש לי הזרקת דלק !

כי אני חייב להגיד, היא בקושי סוחבת (נו, יחסית לנגיד לנטיס או סובארו), אבל שותה טונה דלק !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, איך אני יכול לבדוק אם זו באמת הבעיה שלי ? אולי אני סתם אזרוק 350-400 ש"ח לאוויר ? מישהו ? עצות ? חוץ מזה ! אין לי קרבורטור ! יש לי הזרקת דלק !

כי אני חייב להגיד, היא בקושי סוחבת (נו, יחסית לנגיד לנטיס או סובארו), אבל שותה טונה דלק !!!

אין אפשרות לשפר את מצבך בטלפתיה.

לך לויקטור במוסך איטליאנו בבני-ברק והוא יפתור לך את הבעיה. בכל מקרה יהיה יותר זול מלשלם על דלק.

(תגיד לו שהבעל של רותי שלח אותך - יש לו איתה רומן בהמשכים :))

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין, זה כל הקטע ! :oops: אני בכלל לא בטוח שיש בעיה ! האוטו היה יחסית כזה מהרגע שקיבלנו אותו... יש ל אפשרות לברר מאשתך את הרגלי הצריכה של האוטו ? :)

ותגיד לי נמרוד, יש שם ABS??? :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...