Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט מראה

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, אני הבעלים המאושרים (אולי לא כ"כ מאושרים) של פיאט מראה ELX שנת 98.

יש לי כמה שאלות:

1. תגידו, רק אצלי היא זוללת כל 8 ק"מ ליטר (ממוצע?) יוצא לי טונה כסף על דלק ואני משתדל לנסוע רגוע ! (בלי האצות לא מוצרכות)

2. יש פה לעוד מישהו בעיה עם הצבע שלה? יש לי צבע זהב מטאלי, ויש בו דפקט ! יורד הצבע על המכסה מנוע ! ואני לא צובע את האוטו כי כשאני ארצה למכור זו תיהיה בעיה....

3. חוץ מדלק וצבע -- אני מרוצה ! (למרות שאומרים שיש לה חרא מנוע - לא עשה בעיות מיוחדות עד עכשיו)

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה... קיבלתי אותה בירושה מאבא שלי ! היא עלתה לו בסוף 97 78,000 ש"ח !!! היום היא עולה 110,000.... אחלה אוטו, חוץ מצריכת הדלק שלו.... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה... קיבלתי אותה בירושה מאבא שלי ! היא עלתה לו בסוף 97 78,000 ש"ח !!! היום היא עולה 110,000.... אחלה אוטו, חוץ מצריכת הדלק שלו.... :?

אני לא יודע באיזה מחירון בדקת :roll: אבל במחירון של לוי יצחק האוטו שווה 40,000 שקל... אל תתבאס... :evil:

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהיא שווה 40.... אבל רציתי לדגיש את הבדלי המחירים שהיו בין סוף 97 לעכשיו !

סוף 97= 78 אלף

היום 115 אלף !!!

זה מעל 35 אלף הבדל !

(מדובר על מחיר של אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות יש אחד שמרוצה מפיאט מריאה...

:lol:

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו שאני מת לשאול כבר הרבה זמן...

נמרוד, איך לעזאזל אתה מצפה שמישהו בכלל יתקשר אליך בקשר למריאה עם מה שכתבת בחתימה ?? :roll:

א.כמו שכבר הבנת, אני לא ממש לחוץ למכור.

ב.פירסמתי בלוח ידיעות לפני חודשיים בערך , בסגנון המקובל, שילמתי חמש מאות ומשהו שקלים , בקושי התקשרו ואף אחד לא בא לראות.

ג.מאז הפרסום בפורום התקשרו לא מעט אנשים ואחד גם הגיע לראות. לא הגעתי איתו לעמק השווה לגבי המחיר ולכן האוטו עוד אצלי.

ד.האם כשאתה קורא מודעה למכירת רכב או מדבר עם מוכר , אתה מאמין לכל מילה שהוא אומר? מכירת רכב משומש היא תמיד עיסקת תיחמון: המוכר מסתיר פגמים אמיתיים והקונה ממציא פגמים מדומים. כאשר קונה לוקח רכב למכון בדיקה הוא כבר החליט לקנות אותו.אף אחד לא יוציא כמה מאות שקלים על בדיקה בשביל הסקרנות. הבדיקה עוזרת באיתור פגמים מהותיים כמו תאונות או מכללים מרכזיים פגומים , אבל בעיקר עוזרת לקונה להתמקח ("תוריד לי אלף שקל על בלאי במערכת ההיגוי") כך שמחיר הבדיקה מוחזר. לא יותר טוב בשיטה שלי? כל הקלפים על השולחן , יש רישום טיפולים ותיקונים מלא , ושכל אחד יעשה את החשבון שלו. אני בכל מקרה לא אמכור בפחות ממחיר מקובל לרכב כזה בשוק , שלצערי כרגע חלש.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים לי לאכזב אותך, אתה לא תמכור. למה אבא שלי נתן לי אותה מתנה? כי הוא לא הצליח למכור ! יהיה אפשרי למכור אותה עוד איזה 6-7 שנים... :D כרגע אין לה שוק.

אז תגיד נמרוד, יש לך אותן הבעיות ? (צריכה מוגזמת + צבע) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תגיד נמרוד, יש לך אותן הבעיות ? (צריכה מוגזמת + צבע) ?

לגבי הצבע הוא במצב מצוין כי האוטו חונה בחניה מקורה (אתה יכול להתרשם בלינק בחתימה שמוביל לתמונות). יש קצת דהיה של חלקי פלסטיק אבל זה ממש מינימלי.

אין לי מושג לגבי תצרוכת הדלק כי בשנים האחרונות האוטו משמש את אשתי והיא לא טורחת למדוד. בתחילת חייו הוא היה אצלי ובנסיעה בינעירונית טהורה עשה 1:13.3 מדוד על 100,000 ק"מ . (אני נוסע בערך 50K בשנה).

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש הייתי נעול על בראבו 97 1600 ידנית

הרכב נראה די שמור, ומנסיעה רק התרשמתי לטובה

אך לאחר כמה פעמים שבאתי לבדוק את הרכב ולאחר שסגרנו על מחיר,

שמתי לב כי יורד כחצי מיכל דלק על נסיעה של 100 ק"מ :shock:

בעל הרכב כמובן הכחיש כל בעיה בצריכת הדלק, וכמובן גם ששום מכון לא היה עולה על

הבעיה, לבסוף ירדתי מהרכב, והקניה התבטלה.

לאחר כשבוע נודע לי שהרכב נכנס למורשה של פיאט ועבד טיפול בהזרקה, לגבי המחיר אני

לא יודע אבל אני משאר שזה כמה אלפים, וכמובן שבעל הרכב כבר הוריד את השלט ולא מוכר.

זוהי האמינות של פיאט בראבו\בראבה\מריאה

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לך אחלה צריכה נמרוד.... 1:13 זה מעולה.... רק שלי זולל טונה... :? במה באמת יכולה להיות הבעיה שהוא זולל כ"כ הרבה ???

(עכשיו נסעתי מת"א לחיפה ובחזרה -- כמעט 3/4 מיכל !!!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...