Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושבים שהיום קשה למצוא חנייה בת"א ?

Discover
שימו לב! השרשור הזה בן 5640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חכו תראו מה צופן העתיד.

משרד הפנים, באמצעות המועצה הארצית לתכנון ובנייה, מתכוונים לקבוע מכסה מקסימלית למקומות חנייה בתוך הערים.

למה? כדי שתסעו ברכבות עיליות ותחתיות - שאולי, מתישהו, יקומו בעתיד.

http://globes.co.il/news/article.aspx?did=1000414387&fid=607

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מציע לקצץ בכמות המטומטמים בממשלה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור , אני לא יודע מאיזה מרכז אתה, אבל אני כתל אביבי (מלידה) רק יכול לשמוח על זה שלא יבואו לפה עם מכוניות . כל הצפוניים הדרומים והירושלמים תיסעו באוטובוסים ורכבות .

תאמין לי שלמרות שיש לי מכונית זה רק לקחת הילדים לגן או לנסוע מחוץ לעיר , וכשאני רוצה למרכז תל אביב אני עם חופשי חודשי.

למי יש כוח לגרירות קנסות חנייה לשלם לחניון או לחפש חנייה ?

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל השנה היה מזג אויר כמו עכשיו - אני אישית מוכן להתנייד בתוך ת"א על אופניים כל היום :-P

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשאנחנו רוצים לנסוע מחוץ לעיר (למשל אל ת"א) אנחנו נוסעים ברכב הפרטי שלנו כמו שאתה נוסע למקומות מחוץ לעיר בה אתה גר.

היום כלכלית אני לא בטוח שתחבורה ציבורית עדיפה כדי להגיע אל ת"א. מחיר נסיעה ברכב הלוך וחזור מת"א לרחובות יעלה סביב 25 שקלים, איפה עוד התניידות בתוך ת"א? זה מגיע למחיר נסיעה ברכב רק שברכב אני יוצא מתי שבא לי ולא מתי שמתחשק לרכבת המאחרת, וברכב יותר נוח לי ושקט לי מאשר ברכבת, המיזוג פועל כמו שאני אוהב והרדיו מנגן מה שאני רוצה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוטנברג, פעם הייתי ת"א. היום כבר לא.

בשני המקרים, אני לא מרבה להשתמש בתחבורה ציבורית.

למה? 3 סיבות עיקריות:

1- זה לא נוח. לאוטובוס של 30 איש נדחסים 60 וכשאתה מגיע לתחנה אתה צריך להתחיל לדחוף את כולם כדי לצאת. ועד שהגעת לדלת - הנהג כבר סגר אותה והתחיל לנסוע.

2- האוטובוסים לא עומדים בזמנים. בין אם זה להגיע לתחנה בזמן (לעולם לא) או להגיע ליעד בזמן.

מילא כשמאחרים ב2-3 דקות, אבל כשאוטובוס מאחר בחצי שעה, או מגיע 10 דקות לפני הזמן, והאוטובוס הבא רק עד 40 דקות - זה סיוט.

3- הזמנים הלא הגיוניים שלוקח להגיע מנקודה X לנקודה Y. נסיעה שברכב פרטי תיקח 10-15 דקות כולל למצוא חנייה,

עם תחבורה ציבורית יכולה בשקט לעלות על שעה שלמה של נסיעה.

קודם שישכללו את התחבורה הציבורית שתהיה בסטנדרט האירופאי. אח"כ שיתחילו עם "סנקציות" למיניהן כמו אגרת גודש, העלאת מחירי החנייה, צמצום מקומות החנייה וכו'..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להוסיף דבר מה. אני גר בת"א ועובד באריאל. קודם גם גרתי באריאל. הקוו שמקשר בין אריאל ות"א מספרו 186. הוא עובר ת"א, רמת גן, בני-ברק, פ"ת, וגם נכנס למיני ישובים בדרך. הנסיעה ברכב פרטי לוקחת 30 דקות. בקוו 186 - שעתיים וחצי. האוטובוס מתמלא בתחנה מרכזית של ת"א והנוסעים המסכנים מתולתים לאורך כל המסלול ללא הצורך. האוטובוס מתוצרת שנות ה-80, כולו מטונף ומתפרק.

יש להוסיף כי חוץ ממני די מעט אנשים עובדים בעיר כמו איריאל. רובם ישנים שם ובאים לעבוד בת"א והסביבה. אני מרחם מעומק ליבי על אלה שאין להם רכב פרטי והם נעלצים לסבול את הקוו כמו 186 המדובר.

דווקא מבחינה לוגיסטית היה ניתן לפתור את הבעייה בקלות. קוו אחד יוצא מת"א ונוסע ישירות לאריאל, אחר - מרמת גן, שלישי מ-פ"ת. אילו התחבורה הייתה יעלה - יותר אנשים היו מעדיפים לעבור אליה. כרגע הנוסעים הם השכבות החלשות ואלה שרשיונם נשלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך כי מדובר דווקא בהפסד. אנשים מעדיפים לעלות על טרנטות למינהן, רק שלא לנסוע באוטובוס. אני אישית הייתי מעדיף לנסוע לעבודה באוטובוס (אילו היה מהיר) ולמצוא שימוש יותר מועיל ל130000 ש"ח שעלה לי רכב פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד מי שמחליט החלטות אלו מגיע לעבודה ברכב,

ככה תיראה התחבורה בארץ.

אומנם התיכנון העתידי הוא לא בניית כבישים של 5 נתיבים לכל כיוון, אלא אף צימצום הנתיבים ע"ח תח"צ,

אבל במצב הקיים $%^%$^$#% קטסטרופה,

20 דקות בממוצע לחכות לאוטובוס,

שעה ורבע נסיעה של 11 וחצי קילומטר,

80 אנשים באוטובוס עם 30 מושבים.

40 מעלות צלזיוס בחורף.

זה תנאים החרטא הזה?

אח"כ מתלוננים ש-90% מהרכבים רק אדם אחד נמצא ברכב.

אגב, מניסוי שעשיתי, להגיע לעזריאלי מקרית אונו באופניים[30 דקות] + מקלחת לוקסוס[30 דקות] + הליכה למשרד[4 וחצי דקות], יותר מהר מנסיעה באוטובוס.

ופן נדבר על סופ"ש.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי נוסע מנתניה לתל אביב באוטובוס. אני רק נזכר באותה תקופה ואני מרגיש חולה.

התחנה שהייתי עולה בה היא תחנה האחרונה לפני הירידה לכביש החוף, אם הנהג היה עוצר אז הוא כבר מלא עד אפס מקום והייתי צריך לעמוד בנסיעה כמעט עד ארלוזורוב כשכל פעם שהוא מביא ברקס שלושים אנשים שלא הספיקו לתפוס במשהו עפים עליי וכמעט מעיפים אותי מהשמשה.

אם קרה מצב שבו עליתי על האוטובוס בשעה נניח - 6:00, היה לי מקום אבל עדיין פשוט לא נוח, אנשים משתעלים עליך ומוציאים לידך ליחה, חיילים או ילדים עם mp3 שומעים מוזיקה בשיא הווליום וקודחים כל הדרך.

מושבים שאני פשוט חייב לשבת בהם זקוף (1.88) ותוך כדי הגב שלי הורג אותי מכאבים, הברכיים תקועות בתוך המושב מלפני ותוך כדי הכאבים בברכיים שמתחילים להציק אני גם צריך לשמוע את זה שמלפני נובח עליי כאילו אני יכול לעשות משהו.

בנוסף לכל, נסיעה של 20 דקות בכביש ריק הופכת ל40 דקות של עינוי באוטובוס. אז תודה אבל לא תודה.

היום אני ברכבת כל בוקר וצהריים (רק לעוד שבוע ד"א:-D) ויחסית לאוטובוס זה כמו לנסוע בלימוזינה. גם ברכבת יש המון חסרונות אבל במבחינת זמני נסיעה ומקומות ישיבה זה עדיף בהרבה על אוטובוס ועדיף מידי פעם על רכב אלא אם צריך להסתובב בתל אביב.

כל נסיעה באוטובוס מרגישה כאילו כבר השתחררתי ואני כבר בהודו.

רכבת בשעות הבוקר המוקדמות (6:00 - 9:00) גם עמוסה אבל לפחות לא צריך לחכות בעמידה 40 דקות.

ד"א

אני לוקח רכבת מבית יהושע - התחנה היחידה שאם אין לך רכב אתה לא יכול להגיע אליה:lol:

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...