Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו החדש שלי.....

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 6720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה מזל טוב!

תתחדש ותהנה.

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קופה היא לא, 2 דלתות זהו מונח נכון יותר.

בנצי תתחדש, מצטרף לכל המשבחים נראית יפהפיה. :)

פליקס

למה לתפוס בקטנות.

מבחינתי היא קופה ;).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק על הרכב.

יש לך בעיות איטום ברכב?

כן, ציפיתי מהסאן-רוף שינזול אבל הוא הפתיע אותי לטובה, הגומי בחלונות המשולשים מת ונכנסים משם מים וגם מהשמשה הקדמית בפינה הימנית עליונה, שמתי את הרכב מתחת לגג וייבשתי טוב טוב ואז שמתי סיליקון שחור של יעקובי שמיועד לחלונות ברכב (ככה כתוב על האריזה.

הקטע המצחיק הוא שאני יושב באוטו כל הגג מים, מרים את הסאן רוף וכל המים שהיו עליו עפו לי לתוך הפנים... זה היה מרענן...

הרכב נוסע מעולה, שכן שלי קצין במשטרת התנועה ממש התלהב מהאוטו ורצה להראות לחבר שלו אז נהגתי כשהוא לידי.... היה כיף...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזה עם הסיליקון - ממה שידוע לי, יש סוגים, שעל בסיס חומצתי או משהו, שאוכלים את הפח! כבר ראיתי את התוצאות של זה! אם אתה אומר, שכתוב עליו שהוא במיוחד לחלונות רכב - אז נקווה, שזה בסדר!

פעם היו לי כל מיני פריטים קטנים (ולא כ"כ) לאסקורט קופה כזאת, אבל אני חושב, שכבר הבאתי הכל למקס בזמנו... אם אמצא עוד משהו - אתה מוזמן לקבל את זה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה דפוק ?

בשביל מה קנית אותה ?

יש לה רק 2 דלתות...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה קנית אותה ?

יש לה רק 2 דלתות...

מברוק לבנצי על הקניה - היא נראית יפה מאד, והחישוקים מוסיפים נופך ספורטיבי.

מעניין איך הזמן משנה את ההתייחסות - בשנות השבעים והשמונים הדגם של 2 הדלתות היה יותר זול ופחות מבוקש מהדגם של 4 הדלתות. הסיבה היתה משום שהוא היה יותר זול כרכב חדש מה-4, ופחות שימושי למשפחות עם ילדים. היום המצב התהפך, וה-2 דלתות נחשבת למין וורסית "קופה" עם תדמית ספורטיבית.

מה שבטוח, לדעתי לפחות, הוא שהשתי דלתות הרבה יותר יפה, במיוחד על 2 גלגלים...

bathurst1.jpg

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לאיית את המילה קוזי?

קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי!

מזל"ט על הבובה - פרוייקט קוזי אולי? :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לאיית את המילה קוזי?

קוף , וו , זין , יוד

קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי! קוזי!

פרוייקט קוזי אולי? :)

סחטיין על ההתלהבות ,

אני אשמח אם תעזרי לי בבקשה מה אני צריך לעשות כדי להתאים את הרכב הזה ספציפי למנוע קוזי , או שמא את מנוע הקוזי לרכב זה .

אני מת על כל אלו שרושמים : "יאללה זרוק קוזי' כבר..."

איזה גיר ? התושבות מתאימות ? איזו הזרקה ? מי ירכיב ? הלוח שעונים מתאים מבחינת "כבלים" ? איזה בולמים נשים שיחזיקו את משקל המנוע ? איזה קפיצים הכי טוב למרכב כאשר הוא יהיה עם המנוע הזה בחזית ? איזה ג'אנטים ? איזה צמיגים ? צריך ל"חתוך" קצת מהכנפיים כדי שהקוזי יכנס ? איזה קלאץ ? איך לאשר את זה קיבינימט ? אז לנסוע לא מאושר ? זה לא מסוכן ? מה ? לא שומע הקוזי מרעיש... מה אמרת ?

שלא לדבר על הזמן , כאב הראש ובמיוחד הכסף , כן , הכסף...

זה לא יעלה פחות מ 35 אלף שקלים חדשים .

אז אנא מכם חברי הפורום , כנסו לפרופורציות ונסו לא להיות "סופרמן" כידוע "סופרמן" לא יכול להשלות אותנו שהוא כזה חזק להרבה זמן.... ( הזמן אמר את שלו )

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמן הוכח כקלארק קנט שיכול למות מקריפטוניט. ולי יש עניין כלשהו לראות פרוייקט החלפת מנוע לקוזי... אם הוא רוצה, שיעשה, אם לא, אז לא - אף אחד לא מכריח... :)

כולנו בפרופורציות - אבל גם להתלהב קצת מתחשק לו מדי פעם - אני לא רואה בזה שום דבר רע :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה למנוע קוזי תצריך גם חיזוקים בשילדה של האוטו כי אם לא השילדה תיתעוות מהעוצמה של המנוע,

ואל תדאג, אף אחד לא בא לשכנע אותך להחליף מנוע, פשוט כולם מתלהבים מהלוק המדהים של האוטו שניראה שמתאים לו קוזי.

בכל זאת אם חשקה נפשך במנוע כזה, יש חבר במועדון הפורדים שהוא משפר מכוניות והוא מתמחה בפורדים, יש לו סיירה קוזי שהוא הרכיב לבד, אני בטוח שהוא ישמח לתת לך עצות ועלויות.

אם תרצה טלפון שלו אני אשלח לך בפרטי,

יש לי גם אסקורט כזו שאני מיתלבט אם שווה לשקם אותה כי היא במצב גרוע.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמן הוכח כקלארק קנט שיכול למות מקריפטוניט. ולי יש עניין כלשהו לראות פרוייקט החלפת מנוע לקוזי... אם הוא רוצה, שיעשה, אם לא, אז לא - אף אחד לא מכריח... :smile:

כולנו בפרופורציות - אבל גם להתלהב קצת מתחשק לו מדי פעם - אני לא רואה בזה שום דבר רע :smile:

הלוואי והוא יוכל ( מבחינה כספית ובמבחינת עצבים ) להרכיב קוזי .

אבל בינינו , לא ב 5 השנים הקרובות...

אני יודע מקרוב על פרויקט דומה וקל יותר וזה ממש לא פשוט כמו שחושבים .

להתלהב ?

ברור שמותר , אני מזיל ריר ואף עושה דברים שאסור להגיד כאן כאשר אני רואה פרוייקט מדהים כמו אסקורט דור 1 עם קוזי' וג'אנטים מדהימים וכו'...

אבל אני משתדל להיכנס פחות לאתרים כאלה ויותר לאתרים שמסבירים לי או עוזרים לי מבחינת לבנות פרוייקט כזה ( או יותר נכון לפרוייקט שלי ) ואז במקום לגמור/להזיל ריר מתמונות ( של רכבים , כן :wink: ) אני מגשים חלומות שלי ובונה לי אחת משלי . אני כרגע בונה את החלום ה 4 שלי...

בכל מקרה להתלהב זה אחלה אבל בין להתלהב ובין לצפות שיהיה משהו מטורף עם עלות מפגרת ( מעל 60 אלף לדעתי על האוטו הזה ) זה קצת מוגזם...

אחרת כל התגובות שלי היו כאן ככה :

"וואי שתול שם קוזי'/טורבו/וודקה עם רד בול ותעשה צבע פנינה עם גוון משתנה עם ג'אנטים 22 אינץ' והכל יעלה רק 33 אלף...

דולר כמובן .

כולם כאן ( כמעט ) סובלים ממחסור בכיס

וממחסור אוויר שמגיע למוח , האמת...

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי עוד אסקורט כזו ששיפרו אתה עם אותו מנוע שחיזקו אותו בתוספת 2 קרבורטורים כפולים סעפת פליטה, צמיגים רחבים בולמים ספורטיביים חיזוקים בשלדה ואפילו מזגן, נסעתי על האוטו הזה והוא פשוט טיל בליסטי,

אני יכול גם להפנות אותך לבחור שהאוטו היה שלו ואולי יוכל למכור לך חלקים,

15.jpg

7.jpg

9.jpg

crossflow.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...