Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו החדש שלי.....

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 6720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש! :beerchug: :beerchug: :king: איזה יופי! שמח לראות עוד אסקורט קופה חוזרת לכביש! ועוד במצב כזה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי !!!

פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד פורד :):):):):):):)

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הקרבורטור:

אני מאמין שהוא לא שונה מזה של הקורטינה.

בכל מקרה אם הוא לא שונה ,כאשר אתה מפרק לבד תיזהר שהג'ולה של הקרבורטור לא תיפול לך.

ברגע השהג'ולה הזאת נופלת,הרכב יכול להתחיל לזייף.

אצלי פירקתי לבד את הקרבורטור והעברתי אותו שיפוץ .

שעה שעתיים של הנאה צרופה.

אם תצטרך עזרה,בכיף...

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלטתי לא לדבר ולכתוב הרבה עד שאסיים לסדר כמה דברים קטנים, אז הנה תמונה של הרכישה החדשה שלי. אסקורט 68.

תודה רבה לאלון על העזרה, אתה תותח.

בנצי ,מי שמכיר אותך טוב ויודע איזה לב גדול יש לך ידע שמגיע לך.כאשר ראיתי את האסקורט

פעם ראשונה,מיד עלה לי לראש השירשור שלך,וידעתי שאתה תהיה זה שיזכה בה.

תאמין לי אני מבסוט שנתתי אותה לך כאילו היתה שלי ואני יודע שהיא בידיים אוהבות.

לגבי עזרה אני לא צריך לפרט,אתה יודע שאני תמיד שמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב בנציון!

:beerchug:

ברגע שיהיה לי זמן, אני אלך ברגל את כל דב-הוז, איילון דרום + יוספטל כדי לראות את הפורש אסקורט (וגם אותך :tongue: )

אני אביא גם את שתי ידידי הקטנים כדי שתוכל לעלעל בהם (בלי ידיים!)

צפה לביקור.

קופה היא לא, 2 דלתות זהו מונח נכון יותר.

אז מה זה בדיוק "קו?פה"?

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש .

נראת יפיפיה ,

הג'אנטים של קורטינה GL משנות השיבעים נראים מקסים על האטו .

נו טוב , זה גם של פורד ! ! !

הקרבורטור שונה באסקורט ובקורטינה שלך - לירון .

בכל מקרה , אם המנוע עובד יפה , CO סביר , 4 משהו כזה ,

צריכת הדלק שלו היא עד 10 ק"מ לליטר בממוצע ,

לא הייתי נוגע בקרברטור ,

לא בטוח שתקבל תוצאה טובה יותר .

סע עם הרכב מעט , תראה איך הוא מגיב ותמדוד צריכת דלק

ואז תחליט .

בכל מקרה , בהצלחה ,

נראת יפיפיה !

ביי

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב בנציון!

:beerchug:

אז מה זה בדיוק "קו?פה"?

קופה זה גירסאת שלוש דלתות לרכב חמש דלתות. רכב במבנה "3 קופסאות", קרי החלון האחורי לא נפתח עם הבגז' נקרא 4 דלתות ובלי שתי הדלתות האחוריות- 2 דלתות.

ד"א, רק אתמול יצא לי לראות את השרשור שלך על השיפוץ שעשית באסקורט האדומה, וכאב לי הלב לראות שנאלצת למכור אותה. נחמד לשמוע שמצאת לך בייבי חדשה, פיאסטה. בהצלחה!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופה זה גירסאת שלוש דלתות לרכב חמש דלתות. רכב במבנה "3 קופסאות", קרי החלון האחורי לא נפתח עם הבגז' נקרא 4 דלתות ובלי שתי הדלתות האחוריות- 2 דלתות.

לא נכון. קופה היא מכונית נעדרת קורה B בעלת 2 או 4 דלתות. (אע"פ שישנן מכוניות 4 דלתות נעדרות קורה B שנקראות קופה, אם איני טועה המונח קופה במקורו היה 2 דלתות ללא קורה B כמו כן מכונית קופה היא במבנה של 2 מושבים או 2+2).

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם אני לא טועה - אנחנו יחסית שכנים, אז מניח לראות את האוטו שלך בכביש הרבה!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי הביתה מקניות - אני שעה בחנות ולא יודע מה אני צריך - אז קניתי סיליקון שחור,ריחן ופיוזים שיהיו באוטו...

עכשיו אני ארד לעשות פוליש ווקס...

ועידן - יש לך את המספר שלי אם זה ללכת ברגל אני אבוא אליך...

ותודה לכולם.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...