Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב שאתם קונים פלאגים [מקרה שקרה]

איציק ט
שימו לב! השרשור הזה בן 6820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי היום לאוטו פלאגים פלטיניום(סיכה) של מוטוקרפט ,ביקשתי ל-rs2000 , וקיבלתי.

שמח וטוב לבב באתי הביתה הברגתי לתומי את הפלאגים החדשים , הכל טוב ויפה , מתניע , 2 גמגומים , 1 בקפייר ,והאוטו לא מבין מה עובר עליו ונכבה כעבור 2 שניות .

פותח שוב את כל העסק (2 קויילים 2 חוטי הצתה , 12 ברגים הרבה כאב ראש ) , מוציא את הפלאגים ורואה שהם קיבלו מכה קטנה (הבוכנה פגעה בהם ) התברר שהם היו ארוכים מידי והבוכנה פגעה בהם כשהיא הייתה בנמ"ע

הלכו הפלאגים , הלכו 340 שקל , החזרתי את המקוריים ,הלכתי לחנות חלפים שהספיקו להתנער מאחריות בטענה שהייתי צריך לשים לב לאורך של הפלאג אבל פיצו אותי בפלאגים רגילים של מוטוקראפט

המנוע שוב עובד כרגיל רק בלי פלטיניום הפעם :?

מוסר השכל , תבדקו טוב מה שמוכרים לכם

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי היום לאוטו פלאגים פלטיניום(סיכה) של מוטוקרפט ,ביקשתי ל-rs2000 , וקיבלתי.

שמח וטוב לבב באתי הביתה הברגתי לתומי את הפלאגים החדשים , הכל טוב ויפה , מתניע , 2 גמגומים , 1 בקפייר ,והאוטו לא מבין מה עובר עליו ונכבה כעבור 2 שניות .

פותח שוב את כל העסק (2 קויילים 2 חוטי הצתה , 12 ברגים הרבה כאב ראש ) , מוציא את הפלאגים ורואה שהם קיבלו מכה קטנה (הבוכנה פגעה בהם ) התברר שהם היו ארוכים מידי והבוכנה פגעה בהם כשהיא הייתה בנמ"ע

הלכו הפלאגים , הלכו 340 שקל , החזרתי את המקוריים ,הלכתי לחנות חלפים שהספיקו להתנער מאחריות בטענה שהייתי צריך לשים לב לאורך של הפלאג אבל פיצו אותי בפלאגים רגילים של מוטוקראפט

המנוע שוב עובד כרגיל רק בלי פלטיניום הפעם :?

מוסר השכל , תבדקו טוב מה שמוכרים לכם

ועוד מוסר השכל:

תבדקו שהחלק שאתם מפרקים זהה לחלק החדש שהבאתם (קוטר, אורך וכד') ואל תרכיבו כמו אהבלים בלי לבדוק.

זקי, לא סיפרת לנו אם הפלגים האורגינאליים הם פלטיניום או פחם רגיל ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון , יצאתי דביל , פשוט אני סומך על בעל החנות יותר מידי , וזה לא צריך להיות ככה

יש למוטוקרפט גם פחם וגם פלטיניום בשביל ה-rs , רציתי לשדרג אבל בטעות הם הביאו לי פלאגים פלטיניום של מונדיאו ,שאלתי אם זה יתאים , הם אמרו שכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דובר לא פעם שאין לסמוך על חנויות חלפים, לא זו ולא זו.

גם לא מזמן אחד התלונן על הפרסי, הם לא מכונאים, הם לא מכירים את כל המכוניות והם רוצים למכור.

לדעתי, כל מי שקונה בחנות חלפים צריך להיות אחראי וצריך לדעת בדיוק מה הוא צריך.

אם מטלה זו גדולה עליו אז שישאיר את זה למוסך.

גם אני איזה פעם לא כל כך שמתי לב וחשדתי שנתנו לי פילטר אויר קצת קצר מידי ואכן שבדקתי צדקתי.

לא נורא RS, כולם טועים.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מסיבה זו ישנם רכיבים שאני קונה רק במוסך של היצרן.

אומנם אני משלם כמה שקלים יותר,אבל הרכיב נמכר לפי מספר השלדה והסיכוי לטעות שואף לאפס.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון , יצאתי דביל , פשוט אני סומך על בעל החנות יותר מידי , וזה לא צריך להיות ככה

יש למוטוקרפט גם פחם וגם פלטיניום בשביל ה-rs , רציתי לשדרג אבל בטעות הם הביאו לי פלאגים פלטיניום של מונדיאו ,שאלתי אם זה יתאים , הם אמרו שכן

תמיד, אבל תמיד, תסמוך רק על עצמך.

בנוגע לאורך המצתים, אני סומך עליך שתשתמש בכלי המדהים הזה שנקרא אינטרנט בשביל לדעת איזה חלקים אתה צריך *בדיוק* לרכב שלך.

דוגמא הפוכה:

המקרה שלך מזכיר לי שברכבים מסויימים (דגמי אקורד ספציפיים) מוסכניקים נוטים לשים פלאג מדגם BKR6E-11 שהוא מאוד זול ופופולארי, בעוד הפלאג האמיתי (לפי קוד מנוע) צריך להיות ZFR5E-11.

בפועל ההבדלים בין השניים הוא שהאחרון (ZFR5E-11) טיפה יותר ארוך מהפלאג הרגיל (מגיע למרכז בית השריפה ומשיג בעירה אופטימלית כפי שתיכנן היצרן) וגם יותר "חם" - אולם ההבדל במחירים הוא קצת יותר מכפול.

בכל מקרה, יש דוגמאות לכאן ולכאן - אבל אם אתה לא בטוח ב 200% במה שאתה עושה או יודע, תוודא היטב שהחלק החדש שהבאת זהה לזה שאתה מפרק !

עוד משהו חשוב מאוד שרציתי לומר: יש לך מזל אחושרמוטה שלא נגרם נזק !!!

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואן פורד פשוט שוחט במחירים (קונה אצלו רק שאני ממש חייב)

וכשמדובר ברכב שהוא הביא בבודדות (rs2000) הוא לא מרחם בכלל

לדוגמא : סט שלייף למנוע עלה לי לא פחות מ : 1900 שקל

כבל גז מקורי : 400 שקל

תאורת מחוונים : 35 שקל לנורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מסיבה זו ישנם רכיבים שאני קונה רק במוסך של היצרן.

אומנם אני משלם כמה שקלים יותר,אבל הרכיב נמכר לפי מספר השלדה והסיכוי לטעות שואף לאפס.

שלום.

אתה לא כול כך צודק כי למחירי החברה בדרך כלל יש הפתעות לא קטנות.

אם המוכר בחנות חלקי חילוף היה יודע מכונאות הוא היה פותח מוסך ולא עובד בחנות.

אגב גם כאשר קונים חלק בחברה האחריות על בדיקת המוצר שהוא זהה ומתאים חלה על הקונה.

תמיד יש לבדוק אסור ליסמוך על שיפוט של מוכר החלקים כי הרכב לא שלו הרכב שלך.

אם היתה בודק לא היה קורה כלום צר לי אבל פשלה שלך.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום,

תתפלא , אבל במחסן המרכזי של צ'מפיון בבני-ברק אני קונה רכיבים לטיפול שוטף לרכב מסוג גולף והמחיר לא בשמים.

נכון יש רכיבים כמו רדיאטור או משאבת דלק שהמחיר ממש מוגזם.

פלגים,פילטר אוויר,פילטר דלק,נוזל קירור מקורי G12,פקק ריקון עם שייבה ,המחיר בסדר ואף פעם לא נעשתה טעות (10 שנים).

הסיבה שאני קונה אצלם מכיוון שלאותו דגם גולף דור IV שיוצר בשנים 1999-2005 קיימים מספר מנועים עם קוד שונה וכול מנוע והפלאג שלו.

זיהוי חד ערכי ניתן לבצע רק בעזרת מספר שלדה.

חוץ מזה כשאר אני מבצע החלפת שמנים אני זקוק לבורג עם שייבה חדשים לקרטר או איזה אטם, או בורג שאבד וזה רק אצלם ניתן להשיג.

כך שעל הדרך אני קונה כבר הכול.

יום טוב

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום,

תתפלא , אבל במחסן המרכזי של צ'מפיון בבני-ברק אני קונה רכיבים לטיפול שוטף לרכב מסוג גולף והמחיר לא בשמים.

נכון יש רכיבים כמו רדיאטור או משאבת דלק שהמחיר ממש מוגזם.

פלגים,פילטר אוויר,פילטר דלק,נוזל קירור מקורי G12,פקק ריקון עם שייבה ,המחיר בסדר ואף פעם לא נעשתה טעות (10 שנים).

הסיבה שאני קונה אצלם מכיוון שלאותו דגם גולף דור IV שיוצר בשנים 1999-2005 קיימים מספר מנועים עם קוד שונה וכול מנוע והפלאג שלו.

זיהוי חד ערכי ניתן לבצע רק בעזרת מספר שלדה.

חוץ מזה כשאר אני מבצע החלפת שמנים אני זקוק לבורג עם שייבה חדשים לקרטר או איזה אטם, או בורג שאבד וזה רק אצלם ניתן להשיג.

כך שעל הדרך אני קונה כבר הכול.

יום טוב

שלום.

מי אני שאחלוק על דבריך.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלגים מתוצרת מוטקרפ, מתאימים לרכב פור לדורותיהם, ולא הייתי ממליץ להרכיבם לרכבים אחרים!

יש להצמד להוראות יצרן הרכב, ואין לנסות"לשדרג", כל הזמן שלא לצורך, ניסיון לשדרוג שהתחיל בראשית שרשור זה, גרם לנזק , שרק בנס , לא גרם לנזק גדול יותר!

בטוחני שם פותח השרשור היה נצמד, להוראות היצרן ומגיע עם הפלג הישן לחנות, ומבקש פלג זהה, כל השרשור הזה לא היה נפתח!!

ותחשבו על זה....!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...