Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש ביום שישי הקרוב ! פרטים בפנים....

עתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!!

אחלה רעיון זה לקיים את המפגש בסופרלנד ממש קרוב , ובטח שאני בא ,

אני מגיע על סאאב 9000 כחולה\סגלגלה :-) .

HU-JVC KD LX 110R\FRONT-KENWOOD KFC1068S\REAR-PYLE PL6984BL\SUB-LANZER MAX 12\ FRONT AMP-MAGNAT THE ROCK 400\REAR+SUB AMP-MAGNAT THE ROCK 800

SAAB 9000 2.3L :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מאמין שהחניה של הסופרלנד תיהייה לפחות חצי מלאה מאיפה אני יודע ?

אני עובד שם (ברצינות)יש לי סידורים אני ישתדל להגיע כמה שיותר מוקדם עם BMW קופה לבנה...

שאלה?

מהסופרלנד אתם הולכים לקניון איילון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה.. גם אני בפנים ,אבל צריך תשובה חד משמעית, שמישהו ישתלט על הת'רד ויחליט איפה ,כולם חושבים ובסוף מה - איפה בתכלס? (מננהלים ?)

Offer Nissim In the mix

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר סבבה עברתי על כל הת'רד ולא הבנתי משהו החלטי ה=במיוחד יש רוחות לכאן ולכאן וכל פעם מחדש אחרי כמה הודעות מישהו זורק "אז קבענו ב..." צריך תשובה מאחד המוסמכים כאן...

Offer Nissim In the mix

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני פתחתי את הת'רד אני אקח על עצמי לעשות בו סדר ! נפגשים מחר! יום שישי ה05\09\02 בחניית הסופרלנד בשעה 16:00 בדיוק, באם חניית הסופרלנד תהיה מפוצצת למישעי - המפגש יועתק 200 מטר קדימה - לחניה של האצטדיון בהמשך הכביש !

אשמח לראותכם - עתיד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב (לפחות לי)

אני רואה שנהייתה כאן סבטוחה

אני מציע דבר כזה:

אפילו אם החנייה של הסופרלנד תהייה מפוצצת בשישי מישהו יעמוד שם בכניסה ויחכה לאנשים, חבל שכול אחד יילך למקום אחד והעניין יסתבך, זה כבר קרה,בסופרלנד מפנים את האנשים בסביבות 4וחצי ככה שב - 5 עד 5 ורבע החניון הוא שלנו, אני מציע שכולם יפגשו בחנייה שם (כדי למנוע תיסבוכים) , שלא יהיה באלאגן.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...