Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש ביום שישי הקרוב ! פרטים בפנים....

עתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב הקפיצו אותי לעבודה ביום שישי, ואני מסיים בסביבות 4:30, , אני מקווה לצאת טיפה יותר מוקדם, מקסימום נלחץ עד ראשון...ונגיע תוך איזה חצי שעה, תחכו לי עם הבירות?

מקווה להגיע בזמן...כל עכבה לטובה..:)

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למרות שאף אחד לא מכיר אותי (עדין... בכל אופן אני מקווה שעדין)

אני מקווה להגיע לא שיש לי מערכת משוכללת או משהו דווקא להיפך

אבל אני אשמח לראות דברים יפים שלרובכם יש ותוכלו ליעץ לי בקניה שאני רוצה לעשות...

מקווה שהכל יסתדר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפנים,

חזרתי הרגע מאיה נאפה ואני מאוד מצטער שלא באתי יום שבת למפגש אז ככה שיש לי את האפשרות לבוא יום שישי הזה ולהפגין נוכחות + להשמיע לכמה אנשים את המערכת שלי באוטו.

לילה טוב,

שאולי.

כבר מזמן לא בקטע של יפניות,

התאהבתי בצרפתיה (פיג'ו 206XT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שכל האנשים שרושמים שהם באים גם יגיעו ולא יחרטטו כמו מפגש קודם ,

היה צפי ל100 איש מינימום והגיעו אולי 25...

25 איש זה לא מספיק לך ? לדעתי זה דווקה אחלה לעומת מפגשי שבת

אייל אתה תוכל גם להגיע אולי ?

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, יש בסמוך לסופרלנד (ממשיכים עם הכביש), אצטדיון כדורגל של ראשון, כאשר החניה של הסופרלנד מלאה, אנחנו פשוט נפגשים שם, בחניון של האוטובוסים, אבל אל דאגה, אם יהיה מצב כזה, תמיד יש מישהו שעושה סיבובים לבדוק אם אנשים מחכים בסופרלנד.

אגב, סופרלנד זה באמצע המדבר, אין שם באולינג ואי אפשר להכנס לקנות בירות ואו קולה, אז תביאו מהבית.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...