Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש ביום שישי הקרוב ! פרטים בפנים....

עתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין אנשים יש או אין מפגש איפה ומתיי תגידו לי בפרטי אני מת לבוא כי תמיד אני נוסע למפגשים של ראש העין של מכוניות משופרות אני רוצה לבוא לשמוע קצת מוזיקה אני אוהב ויש לי מערכת לא רעה בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ווואי וואי וואי מה הולך להיות שם אהה!!!

ואני לא יהיה, איזה עצבים!

תהנו גם בשבילי אהה. תודו תודו שאני יהיה חסר מי ידפוק לכם שם דריפטים אה חח

הודעה זו קשורה לכל האנשים שמכירים אותי סבבה !! כי יש כאן אנשים שלא כל כך מבינים צחוק!!

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין הונדה, רואים שיש לך איזה בעיה בראיה אם תשים לב ליד השם שלי עומדת לה פורד סיירה!!

זה בצחוק זה שאתה לא מכיר אותי זה משהו אחר זה היה מכוון למי שמכיר אותי!!

אז אני יתקן את ההודעה : לכל מי שמכיר אותי ההודעה הקודמת קשורה אליכם!!!

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי להבהיר לכם :

חניית הסופרלנד ולא האיצטדיון !

אני נשאר בחניית הסופרלנד עם האונו.

אם בא לכם אתם יכולים להצטרף אלינו לאנדריי (כולם יחד בשיירה כמובן) לקראת סוף המפגש כמנהגנו.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין הונדה, רואים שיש לך איזה בעיה בראיה אם תשים לב ליד השם שלי עומדת לה פורד סיירה!!

זה בצחוק זה שאתה לא מכיר אותי זה משהו אחר זה היה מכוון למי שמכיר אותי!!

אז אני יתקן את ההודעה : לכל מי שמכיר אותי ההודעה הקודמת קשורה אליכם!!!

אתה דריפט ? לא ממש אתה בחור טוב ואיזה עונדה ואיזה נעלים... =]

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא נסלח לבחורים שלא מכירים אותי!!

רק שידע שאני לא כל כך אוהב את כל הצקמיקות האלו

אני אוהב או אמריקאיות או גרמניות , ואופס הונדה לא עולה על אחת מהקטוגריות הנ"ל!!(למרות שיש הונדות שנבנות גם בארה"ב אבל עדין זה לא מכונית שרירית כמו אמריקאית ואני מדבר על היישנות!!)

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התקנתי לצערי עוד את המונו היות וחזרתי רק מקודם מהבסיס אחרי סגירה שבועית. בנוסף על כך אני מביא מרנזי סוף שבוע הזה את הפיוניר פרמייר 740 וכשאני יביא אותו רק אז אני ישב כמו בנאדם ויתקין הכל כמו שצריך בלי לחפף..

בכל אופן מקווה שלא יצוץ לי משהו עד מחר שימנע ממני להגיע ..

סוף שבוע רגוע .

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...