Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ'ר בצמיג,פנצ'ר בלב..

Casper_2001
שימו לב! השרשור הזה בן 6839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי?-שים מצלמה או שתיים.יש חופשי חנויות ריגול עם מצלמות קטנות כאלה,שחור לבן מספיק טוב,וזה גם לא יקר כל כך וזה בטח יותר זול מלהחליף צמיגים\רכב שלם פעם בכמה זמן.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באמת מעוניין להשקיע, אתה יכול ללכת למשרד חקירות פרטיות, הוא ימצא לך את המנוול, השאלה היא מה תעשה אחרי שתדע מיזה, מה אתה כבר יכול לעשות = כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה, נגיד והוא יחכה לאדם הוונדליסט, או יתקין מצלמות ויאתרו, מה כבר הוא יוכל לעשות?

המשטרה תיפתח עוד תלונה וזה יעלה אבק שם בארון שלהם...

אני גם מניח שזה סיכסוך, תנסה לאתר את האדם הזה לפי האמצעים הנ''ל, ולעשות "סולחה" מה שניקרא.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה, נגיד והוא יחכה לאדם הוונדליסט, או יתקין מצלמות ויאתרו, מה כבר הוא יוכל לעשות?

המשטרה תיפתח עוד תלונה וזה יעלה אבק שם בארון שלהם...

אני גם מניח שזה סיכסוך, תנסה לאתר את האדם הזה לפי האמצעים הנ''ל, ולעשות "סולחה" מה שניקרא.

יכול להפוך את מי שעשה לו פאנצרים לאבק, סולחה לא עושים עם אחד ששרף את האוטו ופינצר אותו.

ואם זה מישהו שגר בבניין רוב הסיכויים שהוא יראה כשאתה מתקין את המצלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקספר,

האם בשריפה של הלנטיס המשטרה מצאה טביעות אצבעות? האם יכול להיות שהמשטרה יכולה להוכיח קשר בין טביעות אצבעות שעל הצמיג לאלה שבמאזדה?

לדעתי העניין שווה בדיקה, ככה שבמידה ויתפס מישהו או כנופייה, אז יהיה הרבה יותר קל לזהות מי עשה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקספר,

האם בשריפה של הלנטיס המשטרה מצאה טביעות אצבעות? האם יכול להיות שהמשטרה יכולה להוכיח קשר בין טביעות אצבעות שעל הצמיג לאלה שבמאזדה?

לדעתי העניין שווה בדיקה, ככה שבמידה ויתפס מישהו או כנופייה, אז יהיה הרבה יותר קל לזהות מי עשה את זה.

שבועיים לאחר המקרה עם הלנטיס - התיק נסגר,"עקב חוסר בראיות",אתמול אף אחד אפילו לא טרח להגיע,לבדוק,לצלם...צילמתי לבד.

לגבי מערכת היחסים שלי עם השכנים: אף פעם,ואני חוזר ומדגיש,אף פעם לא הייתי מסוכסך לא עם השכנים,לא עם החברים,ולא עם עמיתיי לעבודה.ומי שמכיר אותי אישית,יודע זאת.אני מסכים איתכם,רבותיי,שזה נשמע הזוי כל הסיפור הנ"ל,אך באמת ובתמים איני חושד באיש ולא מוצא סיבה.

בכל מקרה,הצד הכספי מטריד אותי פחות.אותי מטריד המעשה עצמו - כי זה נראה כמו סימן או אזהרה,ואיני יודע על מה,מדוע,וממי...

תודה על העצות והתמיכה.

אשקלון,ויש בה המון..........:roll:

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה קנאה

תתיעץ עם שכנים וחברים. מי בסביבה שלך יכול לקנא בך. מי הוא הלוזר המתוסכל. לפעמים זה דווקא השכן הכי טוב שלך, או החבר הכי טוב שלך. פתח את האוזניים ותקשיב למה שאומרים לך. מה שבטוח- זה מישהו שמכיר אותך! כלל ידוע בקרימינולוגיה- רוב הרוצחים/חוטפים/שודדים/אנסים - הכירו היטב את הקורבן.

כשאדם אחר מקנא בך, השם ישמור. אם הוא לא יעשה טעות, לעולם לא תדע במי המדובר. אצלי גיליתי באקראי.

הייתה לי אופל אומגה מודל 88 יפהפיה. טיפחתי ושמרתי ומאד התגאתי בה. היא עלתה לי פרוטות והעניקה לי הרבה מעבר לערך השוק שלה. מדי פעם מצאתי על האוטו לכלוך, פה ושם סריטה והשתגעתי מזה. יום אחד, באסיפת דיירים שכונתית, אדם שגר בבניין שכן, שאני לא מכיר בכלל, התפוצץ עלי תוך כדי דיון ופלט לעברי "יש לך כסף כמו זבל, אתה נוסע באופל אומגה".... השבתי לו שהפונטו החדשה שלו עולה יותר מהאומגה שלי, כך שהוא עשיר ממני. האיש התנצל מייד על דבריו, אבל כבר ידעתי מי הקנאי שלי. יותר לא התנכלו לאוטו שלי.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה יותר כואב... אצלי, אני יודע !! בוודאות !! שזו השכנה... אבל אין לי דרך להוכיח ... אני רק מחפש את הזמן לפנצ'ר לה גם (גם ככה האוטו עומד ואני עם האוטו של העבודה, ולא מחנה באיזור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בוא נעשה לך סדר בדברים בתקווה שמצבך ישתפר:

יכול לקרות כזה מצב מכמה סיבות:

א. וונדליזם- אני מצדד בחברי הפורום שחושבים שזה לא מקרה של וונדליזם, וונדליזם זה לא ברמות כאלה

ב. קינאה- אם יחסית לאיזור שלך אתה מצליחן ואנשים אולי מסתכלים ונפתחות להם העיניים שטוב לך והכל והם רוצים להרע לך, אולי לא שרפו את הרכב בשנית בידיעה שכך אתה מקבל טוטל לוסט ואת הכסף וכך למעשה לא גרמו לך נזק כלכלי, אולם וודאי נזק אחר.

ג. נקמה- לפעמים הדברים הכי קטנים מבחינתך עלולים להעלות סיף לאחר, אז הכל בפרופורציות, אולי מישהו מקרובך או בני ביתך הרגיז מישהו ואתה משלם את המחיר-קרה ולצערי עוד יקרה

ד. טעות בזיהוי- אם זה רכבך השני אז לא נראה לי שמקרה הזה ישנה טעות בזיהוי

דרכים לטיפול:

א. חנייה- אם אתה חונה בשכונה ואלי אתה גר ברחוב ללא מוצא או מקום ממש שקט אולי הגיע הזמן לחנות ברחוב ראשי, במרכז ולא בחושך, זהה עלול להרתיע. אפילו שקול לחנות בחניון, אני לא הייתי עושה את זה כי ככה רואים שהתקפלת והם צוהלים בזמן שאתה כואב ובוכה.

ב. חנייה שיהיה לך זוית ראייה על הרכב ושמישהו ישגיח, אפילו בתורות. זה נשמע קצת מוגזם אבל לצערי עשו עליך איקס אז הגיע השמן שאתה תעשה אמבוש למחבלים הללו.

ג. אזעקת ביפר שתודיע לך שמתעסקים באוטו אולם היא לא תעזור במקרה לא חבלות בצמיגים אלא רק לפריצות ודומיהם.

ד. לדעתי מצלמות בלילה זה בעיה כי לא רואים ואולי לא ישתפו פעולה ויהיה בעיה בזיהוי בחושך ומלא שטויות חוץ מזה מצלמה אפשר לחבל בה לפני "העבודה" אלא אם כן אתה עושה משהו מתוחכם* שעליו אפרט בהמשך.

לי לפני שנה וחצי היה מישהו שמחבל באוטו מאיזה סיכסוך (שכנים) וידעתי בליבי מי זה ובמבטי עליו וידעתי שיבוא יום ואמצה איתו את הדין. פה צמיג שם דפיקה עם פטיש פה שריטה עמוקה ומגעילה.

הודות למוחי רב הנעלה (סתם סתם) חשבתי על משהו ועשיתי אותו.

רכבי חונה מתחת לחלוני שבקומה השלישית. מה עשיתי? התקנתי זמבורה (צפצפה-עברית שפה יפה) בחדר שלי ומערכת מסוימת ומחור בקיר משתלשל לו חוט הזהב שמתחבר לגלאי תנועה. חתולה הייתה מתקרבת לאוטו וכל הבית על הרגליים כמו חמל, לא עבר יותר מידי זמן ושכני "היקר" עשה את זממו ברכבי, התעוררתי משנתי ירדתי למטה באמצע הלילה ומיציתי עימו את הדין.

מכיוון שאני סבלתי מדבר כזה ליבי איתך ואני מקווה שתמצא את המחבלים/המחבל הרשע!

יונתן

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...