Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בהגה

socho
שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנוע שלי כאילו מחסיר פעימה לא עובד מסודר כאילו בקצב 1.2.2.2-1.2.2.2 וכן הלא ובניוטרל יורד קצת פחות מהס"לד הרגיל וההגה רועד ויש תחושה שהאוטו ידמים

כאשר אני נותן קיק של גז ל 3500 סלד למשל ועוזב אז הסלד יורד לנורמה נשאר איזה 5 שניות ושוב נופל וההגה רועד זה גם קורה לי בבלימות פתע חזקות או בלימות בעליה

(סובארו dl 1600 89 קרבורטור )

החלפתי לבד:קויל רסיסטור פלגים וכבלים בנסיעה ישר אחרי ההחלפה כאילו המצב הסתדר ואחרי כ 5 דקות הכל חזר מה זה יכול להיות?

בתודה מראש!!!!

{אגב כש המנוע קר הוא עובד מצויין כש הוא מגיע ל 1/3 מהחום עבודה רגיל מתחילות הרעידות}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו יש צורך בכיוון קרבורטור, ובכן מכיוון שממילא לא תעשה זאת לבד, גש מראש לבעל מקצוע

וזה יהיה הכי פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף שבלילה כש אני מדליק אורות אני ממש מרגיש שינוי בסלד לרעה!

וחבר מכונאי שביקשתי ממנו לבדוק שיחק עם הכיוונים של הקרבורטור ואמר לי שככה הוא מכוון הכח טוב שאפשר ואני גם הרגשתי את זה כש הוא כיוון בצורה שונה פשוט היה בגרוע יותר בצורה משמעותית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש לך בריחת וואקום.

תבדוק אם הפילטר דלק נקי.

תפתח מכסה מנוע ,תניע את הרכב,תבדוק את כל צינורות הוואקום במנוע,תבדוק צינור צינור ותראה שהכל מחובר כמו שצריך ושאין בריחת וואקום.

אח"כ, תכבה את הרכב, תרים את החלק האחורי עם ג'ק , כנס מתחת לרכב ואתה תראה פילטר דלק לייד הגלגל בצד השני של האגזוז, תפרק אותו ושים חדש במקום(שאתה מפרק אותו,אתה צריך להוציא 2 ברגים וישר לשים פילטר חדש כי אם לא אז דלק ייצא החוצה).

אחרי שעשית את שני אלה, תעשה סיבוב ותאמר אם יש שינוי.

דבר נוסף אם כבר המכסה מנוע פתוח, בקרבורטור יש שני ברגים,אחד ארוך עם קפיץ ועוד אחד יותר קצר , את הבורג הקצר סגור עד הסוף ,ספור כמה סיבובים סגרת, כעיקרון בכיוון נכון של הקרבורטור הוא אמור להיות פתוח 3 סיבובים,לא יותר, אחרי שסגרת אותו עד הסוף,פתח אותו 3 סיבובים, ותכתוב פה כמה סיבובים הוא היה פתוח מלפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה המסנן הוחלף לפני חודשיים בערך (הבעלים הקודמים החליף אותו)

ומה שאתה אומר עם הברגים חבר שלי עשה !

על וואקומים חשבתי לבד כבר גם ואני לא בעל מקצוע אז אלו שהיו סדוקים בקצוות קיצרתי אותם והשאר נראים לי בסדר

האם יכול להיות עוד משהו????????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף שבלילה כש אני מדליק אורות אני ממש מרגיש שינוי בסלד לרעה!

וחבר מכונאי שביקשתי ממנו לבדוק שיחק עם הכיוונים של הקרבורטור ואמר לי שככה הוא מכוון הכח טוב שאפשר ואני גם הרגשתי את זה כש הוא כיוון בצורה שונה פשוט היה בגרוע יותר בצורה משמעותית!

שוקו שלום רב !

אנסה לדבר אלייך בדמויים ברשותך:

דמיין לך שאת ה נמצא במעגל, ומסביב למעגל חיות טרף, יש רק פתח אחד במעגל שבו אתה יכול להמלט,

( למצוא פתרון) אך אתה מסתובב במעגלים כל הזמן עובר ליד הפתח היחיד, ושוב ושוב אתה מפספס אותו... זה היה הדמוי... ועכשו הפתח שלח נמצא בניקוי שיפוץ וכוון קרבורטור, כל הדברים מצביעים על כך אך אתה מעדיף להתעלם מהם, ולפש את המטבע באור ולא בחושך!מחליף ללא צורך ממשי חוטי הצתה וסליל הצתה עם נגד, פותח שרשורים בנושא חוטי הצתה לא מקורים, וההתתנגדות שלהם ללא שום תועלת לעצמך, ואחר כך אתה מתפלא שאתה מקבל תשובות רבות מחסרי ניסיון , וצעירים בותמימים בחופשה כמוך,

והמקצוענים האמיתים מתעלמים ממך!

אתה הבנת אתזה ברוך?!

או שאני צריך לכתוב זאת בגדול?

בברכה

ותמיד לשרותך בשאלות עיניניות!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח : )

לצביקה

אני רק רוצה ללמוד וככה אני לומד מכיון שאני 4 שנים טיפלתי רק בדיזלים אז אני לא מבין גדול בחשמל וקרבורטורים

אז אני שואל ואני לא מבין למה אתה מתעצבן כל פעם? ויורד עלי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף את הפילטר דלק שוב פעם , 10 ש"ח סה"ב , אל תסמוך על הבעלים הקודמים.

עוד דבר, תפתח 2 ברגים של מכסה מפלג , המכסה של הדיסטרביוטור, איפה שמתחברים החוטים של הפלאגים,ר ברגים קטנים והוא בחוץ, תבדוק אם בחלק הפנימי שלו אין שריטות או סדקים(בריחת ניצוץ) . אם יש עליו סימן של שריטה או סדק, יש להחליפו.

בנוסף עוד דבר שיכול להיות זהלכלוך בקרבורטור.

תפתח את הבית של הפילטר אויר,תניע את הרכב, תאיר לתוך הלוע של הקרבורטור עם פנס ותסתכל על החור שיוצא הדלק ממנו, תלחץ על הגז-תמשוך בכבל גז , תבדוק שהדלק לא יוצא מהחור בצורה של שפריץ או בצורה של מקטעים,כעיקרון בלחיצה על הגז הדלק אמור לצאת חלק ובצורה אחידה, אם אתה רואה שהדלק שיוצא מהחור יוצא בשפריצים לא אחידים - יש לך לכלוך בקרבורטור, קח ספריי קרבורטורים ותשפריץ רק לתוך החור הזה ותן גז עד שהזרם של הדלק יהיה אחיד.

חוץ מזה אני לא חושב שיש עוד סיבות,סה"כ מדובר במנוע פשוט ואמין,אין איתו בעיות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע שלי כאילו מחסיר פעימה לא עובד מסודר כאילו בקצב 1.2.2.2-1.2.2.2 וכן הלא

נראה לי שאתה צריך להיכנס להגדרות רשת , TCP/IP ואח"כ לבחור ב-IP אוטומטי.

אם זה לא עוזר , תנסה לעשות PING ותראה מה התגובה.

אם כל זה לא יעזור ,תעשה RESTART למנוע... :screwy::roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח : )

לצביקה

אני רק רוצה ללמוד וככה אני לומד מכיון שאני 4 שנים טיפלתי רק בדיזלים אז אני לא מבין גדול בחשמל וקרבורטורים

אז אני שואל ואני לא מבין למה אתה מתעצבן כל פעם? ויורד עלי ?

נראה לך שאני מתעצבן ויורד עליך , יש לך טעות גדולה!

שנית לא לומדים לתקן רכב בהתכתבות!

שלישית אם בכוונתך ללמוד מכונאות רכב על חשבון הרכב שלך שיבושם לך זה זבש"ך!

רבעיית למד ושנן את הפתגם " מכל מלמדי השכלתי"!

חמישית קבל פתגם נוסף " מחאפריות ברחתי ומהר"!

שישית קרא בעיון את מה שאני מעיר לך וקבל זאת באהבה, רצוני ללמד אותך ולא לרדת עליך!

שביעית ואחרון המנע משימוש ומהצעות של חובבים חאפרים, ואל תשתמש בספריי קרבורטור הנזק שתגרום

עולה על התועלת. ראה הוזהרת!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצביקה no hard feelings

דרך אגב אני מכונאי רכב סוג 2 פשוט לא עבדתי בחיים עם מנועי בנזין

בתקווה נעשה הנדסאי רכב ב 2008 אחרי שאסיים את הלימודים באוניברסיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצביקה no hard feelings

דרך אגב אני מכונאי רכב סוג 2 פשוט לא עבדתי בחיים עם מנועי בנזין

בתקווה נעשה הנדסאי רכב ב 2008 אחרי שאסיים את הלימודים באוניברסיטה.

פנה אלי ב 2008 עד אז המלצה חמה ואחרונה , ש=טפל ברכבך אצל בעלי מקצוע מורשים ומומלצים,

ורכבך יחזיק מעמד גם לאחר שנת 2010!

עד אז תן כבוד למבוגרים ממך כמו שמר למשל, שגם אני רוחש כבוד אליו ולומד ממנו רבות,

ומציע לך ללמוד מהר ממנו!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...