Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אונו 93- העשן הלבן חזר, שאלות לגבי נזילות שמן+ טיפול 10

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא...:shock:

אצלי האוטו שמור, הוא נראה כמו חדש מבפנים, מבחוץ כמעט כמו חדש אבל זה קרה גם לי.

פעם אחת ניסיתי לפתוח את דלת הנהג והדלת התפרקה מהאוטו פתאום ונשארה לי ביד.

הדלת הזו כבדה כי מותקן שם מנוע של החלון חשמל ומנגנון הרמה של החלון בנעילה. מאוד היה מוזר לנהגים שחלפו ליד האוטו אז לראות אותי מטייל עם דלת של אוטו ביד בכביש כדי לחפש בורג שיחזיק את הדלת עד הנסיעה לפחח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום stio

צלצל אלי בבוקר . ונקבע לאיזה יום .

אני צריך לדבר איתך לפחות שבוע לפני

שאתה מגיע אלי אני רוצה שתבצע כמה בדיקות

בשבילי לכבל תמונה ברורה יותר .

הטלפון שלי 04-9594955 אייל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על העזרה.

אייל, כנראה אני לא יהיה בבית החל ממחר ועד יום ראשון (צבא, תורנות..) ואז קצת יהיה בעיה לבצע בדיקות לרכב.

אם תתבטל לי התורנות ואני לא ייסע לירושלים עם האוטו כנראה שאני יקפוץ אליך לקבל הסברים לבדיקה במקום להתקשר (חבל על השיחה..) ביום שישי, בזמן שאמא שלי תעשה קניות באחים דוד ובמאפית פת לחם. נראה מה יהיה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע ד כ ו נ י ם

ב- 29.6 עשו לרכב טיפול 10K מלא כולל טימינג וסידור נשם מנוע סתום. היום בדקתי שמן ומים בפעם הראשונה מאז (חלפו 8 ימים, קצת יותר משבוע, הרכב נסע הרבה יחסית כ- 100 ק"מ). לא היה צריך למלות כלום! שמן היה עד הסוף כולל מים ואין סימנים של פריצת אטם ראש.

אבל.. יש עשן לבן גם שהמנוע חם! לפני הטיפול אם לא הייתי בודק שמן שבוע המיכל היה מתרוקן.

מה יכולה להיות הבעיה לאור הנתונים הנ"ל? חשוב לציין שאני מתכנן ללכת מחר על הבוקר למוסך "סמיילי" כדי לקבל חוות דעת או כדי לקבל הסבר על הבדיקות שצריך לבצע לפני בדיקה יסודית של הבעיה. בכל זאת אשמח לחוות דעת איך זה יכול להיות שיש עשן לבן אם לא צריך להוסיף כלום?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע ד כ ו נ י ם

ב- 29.6 עשו לרכב טיפול 10K מלא כולל טימינג וסידור נשם מנוע סתום. היום בדקתי שמן ומים בפעם הראשונה מאז (חלפו 8 ימים, קצת יותר משבוע, הרכב נסע הרבה יחסית כ- 100 ק"מ). לא היה צריך למלות כלום! שמן היה עד הסוף כולל מים ואין סימנים של פריצת אטם ראש.

אבל.. יש עשן לבן גם שהמנוע חם! לפני הטיפול אם לא הייתי בודק שמן שבוע המיכל היה מתרוקן.

מה יכולה להיות הבעיה לאור הנתונים הנ"ל? חשוב לציין שאני מתכנן ללכת מחר על הבוקר למוסך "סמיילי" כדי לקבל חוות דעת או כדי לקבל הסבר על הבדיקות שצריך לבצע לפני בדיקה יסודית של הבעיה. בכל זאת אשמח לחוות דעת איך זה יכול להיות שיש עשן לבן אם לא צריך להוסיף כלום?

תודה מראש.

לדעתי העשן הלבן הוא תוצר לוואי של נשם סתום שגרם ללחצים במנוע ולנזילות ולשרפת שמן גדולה יחסית!

עם סידור וניקוי הנשם צריכת השמן אומנם ירדה אך השמן שנשרף עד כה באגזוז השאיר את עקבותיו ונדבק לדפנות צנרת הפליטה , ועם הזמן הוא יעלם.. זאת השערה בלבד ועל מנת לאשש אותה גש למוסך סמיילי וקבל חוות דעת מקצועית ומוסמכת.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע ד כ ו נ י ם

ב- 29.6 עשו לרכב טיפול 10K מלא כולל טימינג וסידור נשם מנוע סתום. .

אינני מבין איך נשם יכול להסתם???

אצלי למשל יש שלשה :

אחד מאטם מכסה השסתומים לקרבורטור-(דק,קוטר חיצוני חצי סנטימטר בערך)

שני-מאטם מכסה שסתומים לבית האלמנט-קוטר 2 ס"מ בערך

שלישי-מהקראנקשפט לכיוון אטם מכסה שסתומים-קוטר 4 ס"מ בערך.

לפי "אופי התעבורה" בצנרת הזו אצלי,אין מצב שזה יכול להסתם!

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון אחרון:

הרכב היה היום ב- 9:00 אצל מוסך "סמיילי" באזור התעשיה. אייל בדק את הרכב וקבע באופן חד משמעי שהמנוע מצויין ואין כל צורך לגעת בו למרות העשן שיוצא בלחיצה אגרסיבית על הגז, בניגוד למוסך השני שקבע באופן חד משמעי ש"הלך מנוע". (הם רצו כבר להתקשר ליבואן מנועים כדי לקבל הצעת מחיר אבל לא הסכמתי בשום אופן). מה שבטוח שלמוסך השני אני לא יחזור יותר, למרות שהרכב היה מטופל שם כבר 4 שנים, מהיום הראשון שקניתי את האוטו. כנראה אין להם עבודה והם זקוקים להכנסות. לא על חשבוני.

בכל מקרה, נראה שהעשן הלבן שהמנוע חם הולך ופוחת לאט לאט משום מה. אייל שם גם תוסף דלק לתוך מיכל הדלק.

חששתי בהתחלה להיכנס לאיזור התעשיה בגלל שהיה לי שם ניסיון רע מאוד עם אחד המוסכים שם (לא רחוק ממוסך סמיילי) ששרף לי אוטו. (פיאט 127)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון אחרון:

הרכב היה היום ב- 9:00 אצל מוסך "סמיילי" באזור התעשיה. אייל בדק את הרכב וקבע באופן חד משמעי שהמנוע מצויין ואין כל צורך לגעת בו למרות העשן שיוצא בלחיצה אגרסיבית על הגז, בניגוד למוסך השני שקבע באופן חד משמעי ש"הלך מנוע". (הם רצו כבר להתקשר ליבואן מנועים כדי לקבל הצעת מחיר אבל לא הסכמתי בשום אופן). מה שבטוח שלמוסך השני אני לא יחזור יותר, למרות שהרכב היה מטופל שם כבר 4 שנים, מהיום הראשון שקניתי את האוטו. כנראה אין להם עבודה והם זקוקים להכנסות. לא על חשבוני.

בכל מקרה, נראה שהעשן הלבן שהמנוע חם הולך ופוחת לאט לאט משום מה. אייל שם גם תוסף דלק לתוך מיכל הדלק.

חששתי בהתחלה להיכנס לאיזור התעשיה בגלל שהיה לי שם ניסיון רע מאוד עם אחד המוסכים שם (לא רחוק ממוסך סמיילי) ששרף לי אוטו. (פיאט 127)

לדעתי אייל ממוסך סמיילי רכש לקוח חדש ומרוצה!

לקוח מרוצה הוא לקוח נאמן ולעד!

סטיו קרא שוב את מה שכתבתי מקודם ותראה שצדקתי ואכן אני מאשר שהמנוע שלך תקין והעשן יעלם לגמרי בקרוב!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק העבודה עלתה 180 ש"ח. החלקים עלו עוד 95 ש"ח ככה שיוצא שכל הסיפור עלה לי 275 ש"ח.

החלקים של פיאט זולים, אלו הסיבות למחירים הנמוכים. כנראה סמל"ת עשו חשבון שבגלל שהרכב הזה (בעצם כל הפיאטים) מתקלקלים בלי הפסקה אז הם יורידו את מחירי החלפים כדי שהלקוחות שלהם לא יתעצבנו..

דרך אגב, השמן שהיה מרוח בכל מקום אפשרי מתחת למכסה המנוע מתחיל להתייבש ובחלק מהמקומות התייבש כבר לחלוטין אך עדיין יש הזעות שמן קלות שכנראה אני ייאלץ לחיות איתם לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...