Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף לסיפור - ההתקנה שלי.

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם מערכת בטח שומעים מגעיל כמו בקליפורניה בררררר:mm_wink: (צוחק)

:mm_tongue

אייל יש לי מלא שירים שמתאימים למערכת שלך אם אתה רוצה תאמר לי אני יכין לך דיסק, בכיף !:idea:

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יותם ראית תמונות של ההורנים רק שאולי היה לך קשה לזהות אותם. אם תסתכל בתמונות שבהן רואים את המידים בקיק תשים לב שמעליהם יש מלבן צר וארוך מצופה בבד גריל ממש צמוד לתחתית הדש בורד, אלו ההורנים.

אני מצרף כמה תמונות של הורנים שהיו/יש לי כדי שאולי יהיה קל יותר להבין.

זה המיקום היחידי שמתאים להורנים וכמו שאתה יכול לראות טוויטרים לא הייתי ממקם שם.

כרגע אין טיים דילאי, עוד לא ממש נכנסתי לעומק בכיוונים אבל לא בטוח שאזדקק לזה בדיוק בגלל שהמידים בקיק וההורנים כפי שאתה רואה ממש קרובים אליהם. מעבר לכך שזו הנקודה הכי רחוקה מאוזני המאזין (מה שתורם לתמונה נכונה ולטשטוש העובדה שאנו קרובים יותר לצד השמאלי) יש יתרון נוסף בכך שכל הדרייברים קרובים אחד לשני מה שיוצר ONE POINT SOURCE ולכן כנראה לא אזדקק בכלל (או מעט) לדילאי בין ההורנים , המידים והמידבאסים (שדרך אגב לא פותר הכל ותמיד עדיף לפתור דברים בצורה "טבעית" אם אפשר).

כרגע הבמה/תמונה צריכה להיות זהה פחות או יותר לנהג ולנוסע למרות שכשאני שומע בצד של הנוסע זה נשמע לי פחות טוב אבל יכול להיות שזה בגלל שאני רגיל לשמוע מהצד של הנהג (אחרים ששמעו את המערכת והחליפו מושבים לא שמו לב להבדל מסויים).

איתי נראה אותך אולי בשבת?

bighorn.jpg

horn1.jpg

P1010002.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון המון מברוק-ההתקנה יצאה מדהימה פשוט מלאכת מחשבת.התמונות לא מספרות כמה מחשבה ונסיונות נעשו על מנת להגיע לתוצאה הסופית.

אין לכם מושג כמה כיף לראות את זה גמור ועוד יותר לשמוע מאייל שהוא מרוצה מהתוצאה(לא קל הבחור).
יוסי ועופר

אני חושב שמגיע לכם פרס נובל על זה ש"סבלתם" אותו לאורך כל כך הרבה זמן:smile: ... ,אין ספק שיצא ונשמע מדהים ולשמוע מאייל כמה הוא מרוצה מוסיפה בכם המון סיפוק וגאווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב שאני מרוצה רק כדי לא לעשות להם פדיחות, תמיד אמרתי שה"מהנדס" של העסק מצויין וה"פועלים" תאילנדים.

אם לסבול אז עד הסוף :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, ממש מרשים, לא קלטתי את זה בכלל..

מעבר לכך שאני זוכר שאמרת שהבאת את ההורנים ראיתי אותם ומשום

מה חשבתי שהם הרבה יותר קטנים.. (לא בגודל של טוויטר אבל עדיין..)

אני חייב לציין שעד שפותחים את הבגאז , לפחות בתמונות, לא נראה שנעשה שינוי

מאסיבי ברכב, אני משער שגם כך רצית?

בכל אופן, מה נותן לך בעצם הפרוססור אם אתה לא משתמש באופציות האלה?

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרוססור יש שלוש פונקציות עקריות מבחינתי (הוא גם DTS למי שמעוניין אבל אני מנצל את היציאות בצורה שונה) והן קרוס, אקולייזר וטיים דילאי. את הקרוס אני מנצל במלואו, את האקולייזר כיוונתי בנתיים רק באופן בסיסי ולטיים דילאי עוד לא הגעתי.

בשתיים משלוש האופציות העיקריות אשתמש בטוח ובשלישית אולי.

לגבי זה שלא רואים, אכן כך רציתי (ויוסי היה צריך לעבוד קשה על הדלת בשביל להכניס את המידבאס בלי לעשות שינויים בפאנל) למרות שהפרוססור והHU קצת מסגירים, אולי נעשה להם מן מכסה שיסתיר אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=EyalR]לפרוססור יש שלוש פונקציות עקריות מבחינתי (הוא גם DTS למי שמעוניין אבל אני מנצל את היציאות בצורה שונה) והן קרוס, אקולייזר וטיים דילאי. את הקרוס אני מנצל במלואו, את האקולייזר כיוונתי בנתיים רק באופן בסיסי ולטיים דילאי עוד לא הגעתי.

בשתיים משלוש האופציות העיקריות אשתמש בטוח ובשלישית אולי.

לגבי זה שלא רואים, אכן כך רציתי (ויוסי היה צריך לעבוד קשה על הדלת בשביל להכניס את המידבאס בלי לעשות שינויים בפאנל) למרות שהפרוססור והHU קצת מסגירים, אולי נעשה להם מן מכסה שיסתיר אותם.בעצם איך אתה מנצל את היציאות, הוא אמור להיות סה"כ 5.1, אתה פשוט מחבר את שתי היציאות

לקדמיים , ו.. ? לאן הסאב מחובר? היציאה החמישית מיועדת לסנטר לא?

ד"א, איך חיברו את הקיק פאנל לריצפה? קדחו בפח?

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו זוג יציאות FRONT1 שאותם אני מחבר להורנים, זוג FRONT 2 שאותם אני מחבר למידים, זוג REAR שאותם אני מחבר למידבאסים ויש עוד יציאה אחת של סאב ונוספת של סנטר שאפשר להפוך אותה ליציאה של סאב (למרות שאפשר פשוט לא להשתמש בה) והן הולכות למגבר של הסאב.

כן, קדחו בפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא ממממש יפה

אני בטוח שגם שמועים איך שזה נראה!

אייל יש לך רמקול סנטר?!?

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אין לי DVD אז גם אין לי רמקול סנטר. בדיוק הודעה אחת למעלה שלי יש הסבר איך אני מנצל את היציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח החוק מרפי שוב פעל לרעתך?

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...