Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף לסיפור - ההתקנה שלי.

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באסה שדווקא השבת הזו בדקה ה90 מתארגן לו מפגשון קטן . ניראה מה אני יעשה כי אני לא יכול השבת להישתחרר מהעבודה ..ודווקא יום שבת הבא היה תיכנון להרים מפגש ..ניראה כבר מה יהיה.

זה לא סותר , וכמו שאייל אמר , יש למפגשים קטנים יתרון . אם נעשה מפגש אחד ענק של כולם , סביר להניח שמעט מאוד אנשים יזכו לשמוע את הרכב שלו , כך שעדיף אולי כך.

המפגש הזה לא בא במקום מפגש אחר . אלה בנוסף.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן אבל ידידי כל הקטע של ה"נוסף" אנשים אחרים לא רואים את זה כמוני וכמוך[שאני תומך בדעתך במפגשים כפולים ..]

כל הקטע שלא יודע כמה אנשים אוהבים את הרעיון ויצא מצב של בילבול מהעניין כל הקטע גם שאיל סביר להניח לא יגיע גם למפגש השני חסרון של אותם אנשים שהשבוע הזה לא יוכלו להופיע במפגש נגיד..ושבוע לאחר מכן לא תיהיה להם היזדמנות להיתרשם מהסטאפ של איל..אתה מבין..

אבל אם אתם תוכלו להגיע למפגש השבת ולמפגש שבת הבאה אז מי אני שיגיד לא..להיפך..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם אתם תוכלו להגיע למפגש השבת ולמפגש שבת הבאה אז מי אני שיגיד לא..להיפך..
אני אישית בטוח לא יאכל להגיע למרכז שבוע הבא בגלל שאני נכנס עכשיו לתקופת מבחנים.

אני מאמין ומקווה שאייל כן יגיע לשאר המפגשים. לכן אני חושב שכלל שיהיו יותר מפגשים קטנים - התמורה תהיי יותר טובה . פעם מישהו אחד יכול , ופעם מישהו אחר יכול .

במקרה הזה , שגם אייל , גם יוסי וגם אני יכולים ורוצים להגיע למפגש זה יהיה מטופש לא לעשות גם אותו .

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כיוונים אם הדיסקים אצלך? אבל זה בסדר, שומעים מספיק טוב גם עם הכיוונים הקיימים. אם יהיה אפשר לשפר את הקיים ע"י כיוונים נוספים אני אראה את זה בגדר צ'ופר.

קבענו בשבת ב12 :)

איזה מזל שכבר זכיתי לשמוע, בשבת אני בטורקיה תר אחרי איזה H701:wink: אז את מה שאתה רוצה להשמיע לי אני אשמע כבר בהזדמנות אחרת.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל , תתחדש!!! רק תשמור ב100 עיניים על כל העסק הזה כי לא חסר נבלות..

עוד אחד שאפשר לומר עליו"איזה אוטו יש למערכת.."

מעניין ומסקרן נורא לשמוע . מקווה לראותך נוכח במיפגש מרכז [פעם אחת..] הבא שאני מאמין יתגבש עוד שבועיים.:-)

:lol: :lol: חעחע אהבתי..

ומערכת מדהימה.. מת לשמוע את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, לא צריך לעשות סיפור גדול וזה לא יבלבל אף אחד. עופר לא יכול בשבת הבאה ואני רוצה לקחת ממנו את הדיסקים שלי. לכן אנחנו נפגשים בשבת הזו בכל מקרה ועל הדרך מי שרוצה כמובן מוזמן לבוא וכך נוכל לעשות מפגש קטן ונחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מקובל, אני ישתדל לנסות לקחת אפטר מהעבודה ולקפוץ לומר שלום.. אני בספק אם אצליח אבל שווה לנסות..:-)

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב איציק, אני מזכיר לך שה701 זה כמו ה700 רק ללא הצג שליטה ואלא אם כן יש לך את הD901 או D310 של אלפיין אתה חייב גם הצג. שלא תתקע בסוף בלעדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! יצא ממש יפה...

אבל תגיד, אתה לא שולף את הפאנלים כשאתה מחנה להרבה זמן?

כי אם מישהו בפורום פה "חם" על המערכת שלך, אז בקלות הוא יכול לזהות את הרכב שלך לפי זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב איציק, אני מזכיר לך שה701 זה כמו ה700 רק ללא הצג שליטה ואלא אם כן יש לך את הD901 או D310 של אלפיין אתה חייב גם הצג. שלא תתקע בסוף בלעדיו.

כן אני יודע, ביררתי קצת אחרי ששאלתי אותך ומה שהצלחתי להבין זה שההבדל היחיד בין ה-700 ל-701 זה שה-700 מגיע עם הפאנל שליטה בקופסא אחת וב-701 צריך לקנות קונטרולר בנפרד, בכל מקרה עניין הרכישה בטורקיה היה הלצה , מה שכן אם תיפול לידיי הזמנות מיד שניה או משהו דומה אז אני אקפוץ עליה.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאנל של הפרוססור גם ככה לא נשלף ואני לא שולף את זה של הרדיו דיסק.

מה אתה רציני איל זה ממש לא טוב לדעתי אני מפחד להשאיר תפאנל שלי באוטו ומילה הפרוססור אבל גם הפאנל אם כך אני לא מאמין שלמערכת שלך יהיה עתיד ארוך מדי עצה שלי תשמור עליה טוב טוב ולא רק על ידי הוצאת הפאנלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל כל הכבוד, המון זמן שאני רוצה לראות מה יצא מהמערכת (גם כי אני רוצה לשאוב רעיונות למערכת שלי...)

אני חייב לציין שלפי התמונות באמת מדובר בהתקנה ברמה ממש ממש גבוהה, הבנייה

למיד יפה לאללה, והבנייה למגברים והסאב בבגאז מדהימה...

מה שכן, לא ראיתי תמונות של ההורנים, איפה מיקמת אותם והאם לדעתך היה הבדל

במיקום ההורנים אם הם היום טוויטרים "רגילים" ?

כמו כן, האם הפרוססור מכוון לטיים דיליי או כל פיצוי אחר, או מעצם המיקום של המיד כ"קיק פנל" וכולי

הבמה התייצבה נכון לכיוון הנהג?

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...