Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים לאלפא 159 TBi

Pavlik

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

הבוחן בטסט הכשיל אותי על ארבעת הצמיגים, טוען שהם שחוקים.

לדעתי אפשר למשוך איתם עוד, אבל כבר נכשלתי וגם ככה תכננתי להחליף השנה.

תמיד השקעתי בצמיגים טובים, אמשיך בדרך הזו.

המידות הן: 235/45R18

קוד מהירות: 98W

תקציב: לדעתי הטווח של 2,500-3,500 נשמע הגיוני.

אופי נהיגה: רוב הזמן רגוע ומחושב, אבל גם אוהב ללחוץ אותה חזק, פניות וסיבובים במהירות שלאחרים תיראה לא הגיונית כשמתאפשר.

כרגע הרכב סטוק, אבל יש מחשבה לצרוב תוכנה ואולי גם להגדיל את הטורבו.

מה הכי טוב לקנות?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרנות, יכול להעלות תמונות ברורות?

האם סף השחיקה הגיע לסמנים בתעלות?

מה דגם הצמיגים שמותקן כעת? האם חיבבת אותם או שהיה חסר לך בהם משהו?

כמה אפשרויות לדוגמה: פאלקן FK510/520, דנלופ מקסס RT2, פירלי PZ4, קונטיננטל פרימיום-קונטקט 6/7, גודייר אסימטריק 5/6, מישלין PS4/5 (ה-5 כנראה קצת יותר רך, ויש במידה את ה-PS4s בחו"ל שצריך כנראה לייבא במיוחד) ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, Tom_22 כתב:

מסקרנות, יכול להעלות תמונות ברורות?

האם סף השחיקה הגיע לסמנים בתעלות?

מצרף תמונות. בעין גם רואים סדקים עדינים בתעלות, לא יודע אם זה מאוד משמעותי, אבל רואים. 

לפני 9 שעות, Tom_22 כתב:

מה דגם הצמיגים שמותקן כעת? האם חיבבת אותם או שהיה חסר לך בהם משהו?

כרגע אני עם Goodyear אסימטריק 5. אפילו לא יודע להגיד אם הם טובים, אולי יש לאן לעלות.

20240630_191543_001.thumb.jpg.e23660efb26998e68a3a6bbb8f29d468.jpg20240630_191420.thumb.jpg.a4fc327594771159a7417acfa644611f.jpg

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומנם לא איש מקצוע בתחום, אבל לא נראה לי שהם ברי פסילה.

קצת יובש בכתף, אבל שום דבר שהייתי מגדיר קיצוני.

עומק חריצים נראה תקין, לפחות 4 מ"מ (הבליטות אמורות להיות 2 ונראה שיש כפול מהן). ב-3 יש המלצה להחליף לאור ירידה משמעותית באחיזה ברטוב, ב-2 צורך חוקי להחליף.

בשרשור שנתתי אליו לינק קודם יש דיון על צמיגים דומים שזמינים עבורך ומספר קישורים שם לביקורות/סרטונים/השוואות.

איך אתה לא יודע להגיד אם האסימטריק 5 טובים לך? 😅 ובכל אופן, כן יש 6 ;), אבל לא יודע אם זמין בארץ או יש צפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חשבתי ככה. כששאלתי אותו על מה פסל את הצמיגים, ענה לי שהם שחוקים. אמרתי לו שאני יכול להתחייב להחליף אותם אחרי הטסט, ענה שאחליף ואבוא שוב. 

לפני כשבועיים עצר אותי שוטר שהזדהה כבוחן, בדק לי את הרכב ממש כמו בטסט, הכניס את הראש לרכב וביקש לראות את לוח השעונים, בדק לי את כל האורות והאיתותים,

פתח מכסה מנוע ונגע בצינור היניקה וגם ניסה לנדנד את המצבר.

ביקש שאסובב את ההגה עד הסוף שמאלה ואז ימינה, בדק מאחורי הגלגלים, התכופף והכניס ידיים. מתאר לעצמי שגם ראה את מצב הצמיגים, הוא לא מצא שום דבר ושחרר אותי,

לא קיבלתי שום פלט של הבדיקה הזו, גם לא ראיתי שהוא רשם משהו לעצמו. רק ציין בפני שמצלמת הגוף שלו מצלמת.

• מבאס 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...