Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש לדעת מרחוק אם החשמל קפץ- בעזרת בית חכם

mrmiki1234

פוסטים מומלצים

אהלן

יש לי בדירה כמה רכיבים חכמים יחסית פשוטים, כמו שואבים של שיאומי וגם שקעים חכמים שמחוברים לSMART LIFE. אני מחפש דרך שבה במקרה של ניתוק אני אקבל התרעה למייל ומישהו מהשכנים יוכל לבדוק אם החשמל קפץ.. יש דרך פשוטה לעשות את זה? 

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון מעניין, רק מה- הרכיבים הללו צורכים חשמל, כשאין חשמל איך בדיוק הם יוכלו לעדכן אותך? :lol:

לא מבין בתחום כמעט כלום, אבל כן הסתקרנתי. עוקב...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה אתה צריך UPS לראוטר שלך - כדי שהוייפיי לא ימות כשהחשמל יורד

ואז להשתמש במכשיר כזה או דומה:

https://www.amazon.com/Power-Failure-Detector-Message-Alerts/dp/B089QQNKJL

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול אבל במענה לשתי התגובות שמעלי אציע להיפך -

איזו אפליקציה שתנטר שידור שנמצא תמיד (צריך לייצר אותו איכשהוא, אולי אפילו אמצעי פשוט כמו מד טמפרטורה שמשדר תמיד), וכשהחשמל קופץ (ומנתק את הראוטר, מה שאומר שאין אות) - תיצור את ההתרעה למשתמש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שזכור לי ה smart life נותנת הודעת פוש כשאחד ההתקנים איבד חיבור. אם תקבל הודעה כזו או כמה במקביל - תבין את הרמז.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בSmart Life / Tuya, אפשר להגדיר offline notification לכל התקן.

באפליקציה כנס להתקן כלשהו, לחץ על עריכה (העיפרון למעלה),  הפעל את Offline notification.

כשזה מופעל להתקנים שמחוברים לחשמל תקבל התראה אחרי 30 דקות של חוסר תקשורת. התקני Zigbee שעובדים על סוללה יתריעו אחרי 8 שעות. זה לא הדרך הכי מהימנה, אבל זה אמור להיות מספיק טוב.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

healthcheck.io. אם יש לך בית חכם אני מניח שיש לך מחשב שתמיד פועל. אתה יכול לבצע עם cron job קריאת REST לכתובת שהם מספקים לך, ואם לא התקבלה שום קריאה במשך X זמן אז תקבל התראה על כך.
בגרסה החינמית הם מספקים לך אם אני לא טועה אפשרות לפינג עבור עד 5 מכשירים שזה מספיק בהחלט כדי לדעת אם נפל החשמל.

עריכה אחרונה על ידי Aviv943
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...