Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למפתח רטיטה

Aviv13467

פוסטים מומלצים

בתאריך 1.7.2024 בשעה 08:06, amosbmw כתב:

שכנעת,

כעת יש לי שני אפשרויות,

אימפקט סטנדרטי, עד 220 פוט/פאונד

אימפקט קומפקטי יותר, יקר יותר, עד 160 פוט/פאונד

מה עדיף אם עיקר השימוש למקומות בו צריך קומפקטי?

למיטב זכרוני, 160 פוט/פאונד זה קצת מעל 200 ניוטון/מטר

הקומפקטי קטן ב30% מהסטנדרטי

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yairw כתב:

שכנעת,

כעת יש לי שני אפשרויות,

אימפקט סטנדרטי, עד 220 פוט/פאונד

אימפקט קומפקטי יותר, יקר יותר, עד 160 פוט/פאונד

מה עדיף אם עיקר השימוש למקומות בו צריך קומפקטי?

למיטב זכרוני, 160 פוט/פאונד זה קצת מעל 200 ניוטון/מטר

הקומפקטי קטן ב30% מהסטנדרטי

יש לDewalt כלי ממש קומפקטי עם ביצועים טובים Atomic DCF921 אם אני לא טועה, גם לMilkwaukee יש את הStubby שלהם עם לא מעט כוח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ברווז כתב:

תהיתי עם איזו פציעה תשיב להודעה שלי :rofl:

אצלי זה להוציא מקדח אחרי שעבד קשה בלי לתת לו לנוח ולהתקרר קודם. לאט לאט אני לומד.

מעניין אם רק בארץ מתגאים בחוסר שימוש בצמ"א ? 🤔

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, innvision כתב:

כפפות הן ציוד מגן רק למקרים מאוד ספציפיים.  בחלק מהמקרים הן פשוט מסוכנות.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, innvision כתב:

לא. 

וכשאני צריך ציוד מגן, אני אכן מתמגן. שזה קורה הרבה יותר ממה שחשבתי שזה יקרה, אם להיות כנה. 

כפפות זה סיפור בפני עצמו. רוב הדברים שאני עושה לא מצריכים שימוש בהן- וחלק מהדברים שאני עושה אכן יהיו מסוכנים יותר עם כפפות כמו שאמר נהג לילה. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמטרה שלמה התכנסנו, רכשתי Bosch GDS-400 במחיר מצחיק של בערך 320~ שקל כולל משלוח. בארץ המחיר הוא 850-900 שקל.

בן משפחה שלי בעל עסק ומייבא מוצרים מסין. המוצר מאתר סיני מוכר ששולח בתוך סין. לבעל החנות יש אישור של ספק מורשה של בוש והוא אפילו מראה ב-description שלו איך ניתן לבדוק שהמוצר מקורי לפי המדבקה, ושוחחתי עם אחד מחברי הפורום שרכש מפתח רטיטה של בוש בעבר גם במחיר דומה מאליאקספרס (אם קצת יקר יותר אבל לא בהרבה) וטען שבבדיקה באתר של בוש המוצר מקורי אז נקווה לטוב. גם המחיר לא רחוק מהחנות הרשמית בסין של בוש עצמם, הבדל של בערך 300 יואן = 150 שקל אז הגיוני ביותר.

כנראה שאם היה לי כסף עודף ושימושים בולטים נראים באופק הייתי הולך על אחד מהכלים של Dewalt שדיברתי עליהם, אבל ביחד עם הכלי מאמאזון, מטען וסוללה מהארץ זה היה מסתכם ב1,400 שקל בערך וכרגע עבורי, בשביל משהו שנחשב מותרות - כלומר רק יזרז תהליך עבודה ולא יעזור לי לפתור משהו שלא יכלתי לפני עם כלים ידניים זה היה טו מאץ'

זה היה או זה או לא לקנות כלום והנתונים של הכלי יחסית מרשימים, 400 ניוטון מטר חיזוק ו-600 ניוטון מטר שחרור אומים.  במחיר הזה לא מאמין שאתחרט, אולי מבחינת נתונים לא יספק את הביצועים של הכלים שבטופ אבל לגמרי חיה רעה ובטוח שיעזור לי בלא מעט דברים החל מפירוק גלגלים, קליפרים ואולי אפילו אום צירייה ביום מן הימים.

אשתדל להעלות סרטון של הכלי כשיגיע, מאמין שזה יקח סדר גודל של כמה שבועות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...