Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ספק טריפל או טלויזיה + אינטרנט

zaf

פוסטים מומלצים

אני מנוי הוט מאד ותיק, עוד מימי ״ערוצי זהב״ (פתח תקווה, מה לעשות) ועם הזמן וקצת קשרי עבודה עם הוט, אני מנוי טריפל כולל סיבים 1 גיגה. 

השבוע הגיע מייל שמודיע על סיום הטבות שונות שבסך הכל מסתכם בתוספת של יותר מ 100 שקל 😨😡 .

פניה לשרות לקוחות (מקומך בתור 22) שולח אותי לצ׳אט בווצאפ שהבוט מודה על הפניה בשעה 13:14 וזהו ...
image.thumb.png.1532e6d906dd0be1e62393f4653166c4.png

זה הזמן להתייעץ כאן - מי נותן מענה סביר היום ?
טלויזיה (חייב ערוצי החיים הטובים, דיסקברי ודומיהם) , וכמובן אינטרנט 1 גיגה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף - יש 3 טלויזיות , רק אחת חכמה. יש 2 מכשירי AppleTV . 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגמלתי מהטריפל של הוט לפני שנתיים. בשנה הראשונה עברתי לטריפל של פרטנר כולל אינטרנט סיבים, ממירים לכל הטלוויזיות וראוטר במחיר של 70% מהוט. לאחר שנה עברתי בטלוויזיה לאפליקציה של סלקום בטלוויזיה. בדיעבד, לדעתי אין צורך בטריפל אלא אם מקבלים מחיר טוב במיוחד. לכן ממליץ לשקול ל"פזר" את השירותים בין החברות השונות לפי מחיר ושירות. לא טוב, מתנתקים.

אגב, כשהודעתי על סיום התקשרות עם הוט התחילו טלפונים של התחננויות והבטחות "להשאיר את המחיר כמו שהיה". זו שיטה ידועה אצלם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יס או פרטנר מציעים תכנים עדכניים יותר מהוט בטלויזיה?  אני יודע שבסטינג למשל יש עונות 4-6 של הסדרה ״טירון״ rookie   בעוד שהוט ממחזרים עכשיו את עונה 3. מצד שני אישתי לא מסכימה לוותר על תכניות השיפוצים של בית+ והחיים הטובים. ואלה לא זמינים אצל כולם. השאלה אצל מי כן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט זו החברה היחידה שאני שומע שבכל חודש המחירים יכולים להשתנות בלי הודעה מוקדמת.

מי צריך היום קו טלפון בבית? ואם יש צורך בקו, אולי שווה לבדוק מחיר בבזק.

הערוצים שחשובים לך זה משהו שאתה צריך לבדוק, יש מצב שהם רק בהוט/יס ולא בשאר החברות המוזלות כמו פרטנר וסלקום וגם סטינג טי וי ונקסט טי וי. 

יש את החברה החדשה ב 40 שח לחודש, free TV. שווה לבדוק.

תבדוק באתר הזה כדי לקבל הצעות טובות מבצעי טריפל השוואת מחירים - כמהזה (kamaze.co.il)

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הודעות, בכל חשבונית. אבל עמישראל לא קורא כלום מעבר למספר בשורה התחתונה. 

אבל כן, ההטבות מבלבלות - חלקן ל 3 חודשים וחלקן לשנה. 

הם משחקים על עלות שכירות , כל הזמן, פעם ממירים/סטרימרים ללא עלות או משהו כמו 5 שקלים ואז מעלים ל 15, או 15 ועולה ל 25, או ללא עלות ואז ל 15. 

כשאתה מבין ששלושה סטרימרים מגיע ליותר מ 50 שקל כבר עליה של 20% על החבילה ואז אתה מגלה עוד 10 שקלים בעלות החבילה הבסיסית ואתה מגיע ל 25% ! 😡

לא ראיתי שבאתר השוואה הזה יש טבלא כמו ש icar עושה בין רכבים. 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האתר לא עוזר לך תצטרך להכין טבלה מסודרת ולשוחח עם כל החברות. זה שווה אם לפחות יהיה לך שנה שלמה של מחיר קבוע. תספר לנו מה השורה התחתונה. בהצלחה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.kamaze.co.il/Deals/40483/Yes/triple-double-yes-new1-1000

הכי זול בהשוואה לקיים זה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון למי שעוקב - המחיר ביחס לחיוב האחרון ירד ב 110 שקל ! 

הנה השתלשלות העיניינים:

Untitled.jpg.f0813946a800668d6649f6982861b972.jpg

Untitled2.jpg.f32d356a2cf717ea2cc278354a9bf287.jpg

Untitled3.jpg.dc85d950907efcc62b3301fcbdc339f3.jpg

Untitled4.jpg.52e69989a1312d17feb81e31e9f440c1.jpg

Untitled5.thumb.jpg.9f946ca5d9d0296004eee265b6bbea14.jpg

• מבאס 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מאתמול על עליית מחירים בהוט.

https://www.ynet.co.il/economy/article/skxl05uv0

אהבתי את "כמקובל בשוק התקשורת"...

אני ברחתי מהוט לפני שנים וגם את הוריי ניתקתי מהם לאחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו סיפור גם אצלי.

החברה היחידה שכל שנה אני צריך לחדש חבילה.

אני משלם ספק+תשתית 200 מגה 69 ש"ח.

הם הכי זולים.

אני יכול לעבור לסיבים אבל לקחת חופש להגעת טכנאי+לקנות ראוטר אני לא מוכן לשכור+המחיר יעלה לא משנה מה.

העדפתי לשלם גם 9.9 ש"ח ול להתחיל טופס טיולים.

אותו סיפור גם אצלי.

החברה היחידה שכל שנה אני צריך לחדש חבילה.

אני משלם ספק+תשתית 200 מגה 69 ש"ח.

הם הכי זולים.

אני יכול לעבור לסיבים אבל לקחת חופש להגעת טכנאי+לקנות ראוטר אני לא מוכן לשכור+המחיר יעלה לא משנה מה.

העדפתי לשלם גם 9.9 ש"ח ול להתחיל טופס טיולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא רואים בתכתובת, כי יש איקון בחירה בפינה,  אבל סירבתי לשלם את ה 9.90 . 

image.png.b4ba3da0665e6644332fdad9f77c6247.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.6.2024 בשעה 13:21, zaf כתב:

מצד שני אישתי לא מסכימה לוותר על תכניות השיפוצים של בית+

אשתך רואה תכניות שיפוצים ומחיר הטריפל מפחיד אותך?

אתה יודע כמה עולה שיפוץ?

• מצחיק 4

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלה לצפות בתכניות שיפוץ, פליפינג של בתים וערוץ העיצוב (שאין ב יס. יש להם בית+) זה כמו אצל גברים פורנו 🤣

אני צופה בכל תכניות הרכב, הצלות במצב נסיעה, ו car sos , שיחזור קלאסיות וכל השאר. 

כשהיא רומזת על שיפוץ, אני מזכיר לה שבכל מה שהיא רואה מדובר ב ״צריפים יפים״ הכל עץ וגבס. לא ישים לבתים שלנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...