Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקור באיזור הגליל המערבי או שאלות מוזרות לביקור באיזור הצפון

omricn

פוסטים מומלצים

פעם בחודש- חודש וחצי אנחנו עולים למרכזה מעפולה כדי לעשות שם קניות. החווית קניות שם היא מהטובה שיש עם מבחר גדול של מוצרים, סדר וניקיון ואפילו גם בקופות, הכל זורם וכמעט אין תורים.

מבחינת הבשרים, לפני יום העצמאות היינו שם והצטיידנו שם בלא מעט בשרים והם היו מצוינים (פרגיות, אנטריקט, סינתה ועוד).

ממליץ

• אהבתי 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, itaysamurai כתב:

מניח שהכוונה לפיטמאסטר, לא פתוח כל הזמן כמו מסעדה רגילה ונדרשת הזמנה רצינית מראש.

וגם הבשר לא כזה שוס, בטח יחסית למחיר. הם מצדיקים את הקיום שלהם עם השואו למי שמתחבר לזה. אני לא התחברתי.

לפני 19 שעות, omricn כתב:

@אורי מ. בדיוק חשבתי על זה בעצמי, אוריד את כל האיזור Offline כדי שתהיה לפחות גישה למפה עצמה ללא תלות בניווט לווייני 🙏

אין קשר לאופליין. השיבוש הוא של הGPS ולא של הסלולר. כך שמפות גוגל יהיו לך רק בלי המיקום שלך.

שיטה טובה להסתדר זה לבחור בגוגל מפות את נקודת היציאה והיעד מראש (בלי להפעיל GPS בכלל), ואז לבקש ממנו הוראות. ככה אתה יכול לקבל כל פעם את ההוראות עבור הצומת/כיכר הבאים כולל מרחק עד אליהם, ורק צריך כל פעם ללחוץ "הבא" (כדאי שיהיה מישהו שאינו הנהג שיהיה אחראי ללחוץ וגם ידאג למנוע כיבוי מסך של הטלפון).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניווט באיזור אינו מורכב, אלא כאשר אתה נכנס לערים. הכבישים הבינעירוניים טובים (חוץ מהאספלט, אבל זו בעיההכלל ארצית) עם שילוט ברור. לעומת זאת הסימטאות של חיפה או נצרת לא ידידותיות למבקר מהחוץ.

אפשר להדפיס את המפות מגוגל עם סיפור דרך מפורט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 3 שעות, A_lex כתב:

וגם הבשר לא כזה שוס, בטח יחסית למחיר. הם מצדיקים את הקיום שלהם עם השואו למי שמתחבר לזה. אני לא התחברתי.

האוכל בסדר, המחיר לדעתי משתלם, האווירה חתונה בפזורה.

אבל הכל בקונטקסט. הייתי פעם אחת כדי לחוות, לא התכוונתי לחזור אבל התארגנות משפחתית תביא אותי לשם שוב ביולי.

כדי לאכול טוב ובעיקר כדי לצאת עם אוזניים מתפקדות, אלך למקום אחר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שהאוכל בעייני הוא רק בסדר. רעב כמובן שלא תצא משם. ויש משהו נחמד בלטעום כמה מנות שונות... אבל זה לא שמגישים לך שם את נתחי הבשר היקרים.

אז ב250 או 270 שקל לאדם (או כמה שזה לא עולה כיום), אתה יכול לאכול אחלה סטייק עם תוספת ובירה (לבחירתך) במסעדה אחרת, וכמובן גם תצא שבע לגמרי.

להם יש יתרון למי שרוצה לשתות הרבה בירה (או יין) ולא איכפת לו איזה (כי כל הזמן ממלאים את הקנקן אבל יש רק סוג אחד), או מי שמחפש את האווירה שתיארת 😉

פות"ש, סליחה על הסטת הדיון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, A_lex כתב:

הייתי פעמים בסניף פתח-תקווה ומאוד נהנתי, הכל היה בסדר גמור פלוס
רעב לא יצאתי, אומנם אני לא אנין טעם, אבל הכל היה מאוד לטעמי

מנגד הייתי באלבמה המפורסמת בנתניה, לדעתי, הכל משמעותית היה הרבה פחות טוב... כמובן שכל אלו לא קשורים לעניין השרשור אלא כהערת אגב

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקפצו גם לסחנה - באמצע השבוע תענוג שם ולא מפוצץ, בטח באוגוסט יהיה טיפה יותר עמוס אבל להגיע סביב 10 ככה ויהיה מעולה. 

עורך - אפשר גם פארק המעיינות, זה ייתן עוד אקסטרה אטרקציה לילדים שאפשר לנסוע בין המעיינות עם רכב גולף ולעצור בכל אחד מהם.

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוגוסט בעמק בית שאן? שמש קופחת ותחושה של כבשן. הייתי נמנע ממקומות לא מוצלים, העור של הילדים עדין (גם אם אתם מצפופי הפיגמנט) וחבל שייכוו. להמנע ממקומות לא מוצלים בין 9 בבוקר ל-5 אחה״צ. אאל״ט עמק המעיינות דווקא נהנה מלא מעט עצים מצלים, אבל לא ביקרתי שם הרבה זמן.

בכלל, בעונה הזו לנקוט בכל אמצעי הזהירות בחשיפה לשמש ולחום. לדאוג לכובעים, בגדים ארוכים קלים, שתיה ולמרוח הרבה קרם הגנה, מסוג שמתאים לגיל הילדים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם @sperial בנושא הספציפי הזה. אנחנו למודי וחובבי טיולי טבע, עם 2 הגדולים היינו אין ספור פעמים בכל מסלול שכולל מים בערך במדינה, עמק המעיינות היה מהמם ברגע שנכנסנו למים, Hell היינו אפילו באמצע אוגוסט בנחל דויד ליד ים המלח וכמות המים הקרירים שם היא תופעה שלא חוויתי בשום מקום אחר בעולם, החום והזחיחות של המדבר בשילוב עם מלא מים קרירים שזמינים מכל מקום זו פשוט חוויה סוריאליסטית.

אבל, וזה אבל עיקרי.. אנחנו עם תינוק בן שנה וחצי עכשיו, ומעבר ללוגיסטיקה של טיולי טבע עם קטנטן שגורמת לי לחלחלה רק מלחשוב על זה, לא מתאים לחשוף אותו לחום ושמש כמו כל העיל.. אז מצמצמים את הטיולים לשעות נעימות יותר, ולמסלולים "קרובים לרכב", ואפילו רחמנה ליצלן למרכזי קניות וכד'.

הספרייאל המליץ פה על נחל השופט ומסקירה קצרה זה נראה בדיוק סוג המסלולים שיתאימו אם כבר מחליטים ללכת לטיול טבע.

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, stum כתב:

נחל שופט - לא בסופ"ש או חג.

מקום נחמד לאחר השיפוץ שעשו, אבל ציפיתי לקצת יותר.

יש 2-3 מקומות שאפשר לשכשך רגליים אבל תמיד עמוס ואין פינות ישיבה כמעט.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...