Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פקחי עריית רמת גן how low can you go?

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Fraysa כתב:

פוסט פשוט הזוי.

לא עושים את העבודה ומחפפים - מתלוננים.

עושים את העבודה ולא מחפפים - מתלוננים.

איי, ישראלים. כשזה נוגע בנו, אפשר לעשות הנחות בחוק.  כשזה מישהו אחר - מה פתאום יש חוקים...

כל הכבוד לפקח שעושה את עבודתו נאמנה, ומספיק עם ה״איפה ואיפה״ במדינת ישראל. יש חוק, אין ימינה ושמאלה. כן ירבו.

מי מעוניין בעבודה הזאת בדיוק?

למי זה עוזר פקח חניה שנותן דוח למישהו שלא שילם בכחול לבן?

ואני בטוח שמעולם לא עברת את המהירות ב 10 קמש או עישנת ג'וינט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, סולל הדרך כתב:

אין ויכוח שהפקח עשה את עבודתו נאמנה
השאלה היא שאלה של מדיניות אכיפה, ולא... לא, כל החוקים והתקנות נאכפים ברמת הדיוק הגרמנית על קצה קצהו של י' (וכולנו זוכרים לאן זה הוביל אותנו)
גם פה, צריך שיהיה לפקח מעט שיקול דעת.
כשפקח מתפרנס ממכסות, אז ברור שלא יהיה שיקול דעת. (אימוגי שוק)

ע"פ החוק היבש, היה צורך בתשלום - ללא ספק, לא מתווכח על זה
אני מתווכח רק על מרווחי החופש באכיפה של החוקים, וזה בדיוק כמו אכיפת המהירות, רק שם נוח לכם להיתפס להיסח דעת.
אז אם יש חוק ואוכפים אותו בקפידה, אהלן וסהלן, אבל אז נימנע איפה ואיפה בין החוקים, כולל מהירות!
זה לא העולם שאנחנו רוצים לחיות בו, לפחות לא אני.

ה-100 שקל האלו של הקנס בטלים בשישים, הם באמת לא מזיזים לאף אחד.
בעיני (ואני מגדיר את עצמי כשומר חוק), היה מקום במקרה הזה (כן... הבנתי שאתם חולקים על דעתי) במעט גמישות.
אבל כשהשופט הוא גם התליין, כנראה שהצפיה לכך היא לא ריאלית והזויי ככל שיהיה השרשור, יהיה זה תמרור אזהרה לאחרים, שגם דקה לפני פקיעת האולטימטום, התותחים רועמים.

אני מסכים עם כך שכל עבודה, בייחוד כזו, צריכה להגיע עם שיקול דעת. הבעיה העיקרית במקרה שלך, היא שהפקח לא יודע שהגעת ב-19:20 (או וואטאבר) וחנית ״כולה״ 5 דקות.

אני רוצה להאמין שאותו פקח היה מוותר למישהו שכרטיס החנייה שלו פג ב-19:25 במידה והאכיפה היא עד 19:30, בהנחה שכרטיס החנייה נקנה בשעות הבוקר והוא חנה שם כמה שעות טובות.

אם כבר הזכרת את הגרמנים, אתן דוגמה שקרתה לי בשדה התעופה בפרנקפורט ותגיד לי מה דעתך:

נכנסתי לחניון של הטרמינל כדי להקפיץ חברה שעובדת שם. הייתי עושה זאת קבוע, מקפיץ אותה ויוצא ישר ללא תשלום. קשקשנו קצת ברכב ולקח לה מעט זמן להוריד את הציוד שלה. כשבאתי לצאת מהחניון,

הוא טען שלא שילמתי את הכרטיס. הסתכלתי על השעה, וראיתי שעברתי בדקה אחת את הרבע שעה חינם. תחילה התעצבנתי, יצאתי מהרכב, שילמתי, ואז הבנתי שזו הייתה אשמתי שלא שמתי לב.

אני מאמין שאתה תגיד שגם כאן יש מקום לגמישות, אבל איפה זה נעצר? הרי, אם קיבלת 10 דקות חינם, ואתה מאפשר ״שפיל״ של 5 דקות ל״גמישות״ (או ״מרווח החופש״, במילותייך), אז האם הדבר לא אומר שאתה בעצם,

במילים אחרות, מאפשר 15 דק׳ של חנייה בחינם? ואז מה יקרה אם אדם נשאר 16 דקות? הוא לא יוכל לבוא ולהתלונן שזה ״כולה דקה מעבר לגמישות של ה-5 דקות, תעשה ג׳סטה, תהיה אח״? הרי ברור לשנינו שזה יקרה.

האנלוגיה לאכיפת מהירות לא רלוונטית. כאן יש קבוע אחד וזה הזמן והוא מאוד ברור. באכיפה של מהירות יש המון משתנים, לכן כן יש את המשחק. 

לפני 10 דקות, whiterabbit כתב:

מי מעוניין בעבודה הזאת בדיוק?

למי זה עוזר פקח חניה שנותן דוח למישהו שלא שילם בכחול לבן?

ואני בטוח שמעולם לא עברת את המהירות ב 10 קמש או עישנת ג'וינט

לא אמרתי שאני לא עובר על החוק, אבל כשאני עושה זאת - אני מודע להשלכות ומוכן לשאת בהן במידה ואיתפס.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי חבר עם מקרה בדיוק כמו שלך ואותם הטיעונים.

הערעור שלו נדחה. ביקש להשפט. באנו איתו למשפט לצפות בהצגה.

השופט פינק אותו בכפל קנס. אחד הימים המצחיקים!

בהצלחה!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, whiterabbit כתב:

אני רק תיקון קטן

אין ברמת גן חניה עד 19:30

יכול להיות שנפלת על עיריית בני ברק

שהם גנבים יותר גדולים (למרות/בגלל הכיפה)

מצטט ומקפיץ!

אושפלאו אכן באזור התעשייה בני ברק.

במידה וזה נכון (אני לא מתמצא בנסחי טאבו של רשויות מקומיות) אז בכל מקרה אין קייס.

לערער תמיד אפשר, כן? לא שולל.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

מצטט ומקפיץ!

אושפלאו אכן באזור התעשייה בני ברק.

במידה וזה נכון (אני לא מתמצא בנסחי טאבו של רשויות מקומיות) אז בכל מקרה אין קייס.

לערער תמיד אפשר, כן? לא שולל.

למה זה משנה באיזה עיר זה קרה :) הקייס , או חוסר קיומו , לא תלוי עיר - המקרה הוא אותו מקרה.. פשוט בבני ברק יש חניה עד 19:30

ברמת גן זה עד 19:00

זה מטומטם ברמות קשות ריבוי הרשויות העירוניות האלה.. כל כך מטומטם שיש רחוב אחד איפה שקניון איילון שבצד של הקניון זה רמת גן, ובצד השני (מעבר לכביש!) זה בני ברק

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו עיריית בני ברק... הכל בסדר

שמח לשמוע שיש שם גם כאלו שעובדים שם ואפילו בחריצות יתרה. בסוף הם אפילו ילכו לצבא.

נראה שהקנס זה כחלק מהמיסים שאנחנו גם ככה משלמים בשביל לממן אותם

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 5
  • משעמם 4
  • לא הבנתי... 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי פעם לאור יהודה. היה שם שלט עד שעתיים חינם, הפעלתי סלופארק והחנתי. קיבלתי אפילו הודעה שהרכב נבדק ע"י פקח (כבר לא מקבלים הודעות כאלו).

אני חוזר לרכב ורואה דו"ח. מסתבר שהחניה רק עם כרטיס חניה.

מה שאני רוצה להגיד שעל טעויות משלמים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, סולל הדרך כתב:

ואני מגדיר את עצמי כשומר חוק

תחשוב שוב על ההגדרה, במקרה הזה אתה הוכחת אחרת.

אתה קצת נסחף במאמץ שלך לסחוט רחמים לפנים משורת הדין, והופך את שומר החוק (במקרה הזה, הפקח) לקטנוני וסחטן.

אדוני, עברת עבירה - תשלם.

אני עובר על שרשורים שלך ולא רואה אותך כבעל שיקול דעת מוזר או דעות בלתי הגיוניות, תנסה קצת לצאת מהנגיעות שצועקת ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו באמת בנאדם לא שם כרטיס חניה שמונה דקות והוא פורע חוק ופושע.

נגמרו לך הכדורים?

אף אחד לא ביקש שום רחמים. 

סה"כ דיון פורה על סיטואציה גבולית

מי ישמע!

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פורע חוק, אבל גם לא מקיים אותו כלשונו. הפעם זה עלה לך רק בדמים. כתבתי אתמול - שלם ואל תשכח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אחד שמגדיר את עצמו שומר חוק לא עובר לפעמים על המהירות המותרת,  לא נכנס פעם באין כניסה ברוורס, לא העתיק במבחן בכיתה ד'?
ירדתם לגמרי מהפסים עם הגדרת שומר החוק!
הפעם זה עלה לך בדמים? על מה אתה מדבר, על 100 ש"ח?

דיון על סיטואציה גבולית שכל אחד זכותו לחשוב ולנתח אותה אחרת, ולו בעבור הדיון התיאורתי
אבל מכאן ועד פורע חוק ו"עלה לך בדמים"
השתגעתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...