Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פקחי עריית רמת גן how low can you go?

פוסטים מומלצים

הזמנו מקום ל 19:30 למסעדת אשפלאו בר"ג (סה"כ מקום נחמד, למרות שהם לא סגורים על עצמם אם זו מסעדה אוזבקית או מזרחית אסלית)
מגיעים 7-8 דקות לפני הזמן
שלט החניה קובע שהחל מ 19:30 אין צורך תשלום, מחליטים שאין צורך להפעיל עכשיו פנגו לשמונה דקות.
נכנסים למסעדה ומגלים דו"ח שניתן ב 19:25

את דעתי על העיסוק של האימא של הפקח או הפקחית אני אשמור לעצמי (רמז, אחד המקצועות העתיקים וזה לא דפוס...)
לדעתכם יש על מה לערער?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתווכח עם עובדות... השעה היתה 19:25
אבל בחיאת ראבק, למה להיות בן/בת של עובד בתעשיית הדפוס?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מישהו צריךצלפרנס את הפקח ואת אש,העיר.

שיהיה לךצברור, גם כשאני חונה 2 דקות במקום שבו אינינרואה צל של פקח אני מפעיל את הצ'לו. שיגבו 10 אגורות דרך הדיינרס.

• אהבתי 3
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, סולל הדרך כתב:

אין מה להתווכח עם עובדות... השעה היתה 19:25

ולמה אתה חושב שהם ידעו שחנית עכשיו ולא ב-9:00 בבוקר
אם יום העבודה של הפקח מסתיים ב-19:30 אני חושב שהוא צריך לעבוד עד השעה הנ"ל
אם יש כאן טענה זה לא על הפקח שעושה את עבודתו אלא על העירייה שמעסיקה אותם עד השעה הזו 

לפני שעה, סולל הדרך כתב:

לדעתכם יש על מה לערער?

מה יש להפסיד?
אם יש לך קבלה של שעת ההזמנה במסעדה אולי זה יעזור ולא ישמע להם כתרוץ

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אישור ההזמנה, ננסה לערער
אגב, זה לא הרכב שלי, אלא רכב של חברים.
הרכב שלי חנה כמה מטרים משם ולא קיבל קנס, כנראה שעד שהגיעו אליו כבר השעה היתה 19:30

ועדיין, לדעתי לא נותנים קנסות ב 19:25 כמו שלא נותנים קנסות על 100 קמ"ש בכביש של 90... זוטי דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש מהמתמודדים לראשות העיר שישנו את סיום מועד החניה ל 7:20 

וברצינות, אם זה היה עד 7 היית מפעיל פנגו ב 6:55? 

גבול זה גבול. כשחסר לך 2 ימי מילואים להטבת  x או 3ימי עבודה לדמי y בביטוח לאומי תצפה מהם לשלם לך כי זה בקטנה?

אני לא משפטן אבל נדמה לי שחניה של דקות ספורות ללא תשלום אינה נחשבת לזוטי דברים, אלא אם העבירה עצמה היא קטנה יותר (ולא קצרה יותר בזמן).

והפקחים שם סבבה לגמרי. לא מאחל לך להכיר את אלו של בני ברק או תל אביב.

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • אהבתי 4

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, tinoki כתב:

גבול זה גבול.

אז לטענתך אכיפה של 91 קמ"ש בדרך בינעירונית היא לגיטימית?

לדעתי הלא מקצועית, אכיפת נושא החניה ראוי היה להסתיים סביב 19:00-19:15

אבל משמח לדעת שהפקחים חרוצים (הם מן הסתם מקבלים אחוזים/תמריצים)
והלוואי שכל מחלקות העיריה בכל הרשויות המוניצפליות יהיו יעילים כמו פקחי החניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, סולל הדרך כתב:

יש הבדל בין אכיפה של מהירות שניתן בהסח דעת לחרוג ממנה לרגע, לבין החלטה מודעת לא לשלם אגרה על פרק זמן מסויים שבו ניתן לך ״שירות״, גם אם הוא קצר.

חבריך הימרו על כמה שקלים, מתוך עצלות או נסיון קצת לדפוק את המערכת (כי כולנו אוהבים להתחמק מתשלום על חניה), והפסידו.

כן, מבאס להמר ולטעות. היום, כאשר הכל נעשה באפליקציה ומשלמים בדיוק על כמה שחונים, אין את מי להאשים חוץ ממי שהימר.

והרי אם היו מספרים לך שפקחים עובדים עד 19:30, אבל בפועל מפסיקים לחלק דוחות לפני, היו מתלוננים שהם מקבלים משכורת מבלי לעבוד.

וכמה דקות לפני הם אמורים להפסיק לתת דו״חות? 5? 10? 15? חצי שעה? ואם יקבעו שהחל מ19:20 הם לא מחלקים, אבל יבוא זה שחנה ב-19:15 ויתלונן שקיבל דוח.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכיפה של 91 קמ״ש בכביש של 90 לגיטימית כל עוד מכשיר המדידה אמין.יש בעולם מדינות בהן, בתנאים מסויימים, סטיה של 2 קמ״ש תגרור קנס ( דרך כלל זה יהיה 32 קמ״ש באיזור מיתון תנועה של 30).

כנראה שלפני 20 שנה סטיה של מספר דקות היתה עילה לביטול דו״ח חניה כי אפשר לערער על דיוק השעון של הפקח. כיום, כשהמסופים מסונכרן ל-GPS הדיוק שלו נמדד בשברירי שניה, אז גם דו״ח  ב-19:29 לגיטימי. 

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, סולל הדרך כתב:

לדעתי הלא מקצועית, אכיפת נושא החניה ראוי היה להסתיים סביב 19:00-19:15

אבל משמח לדעת שהפקחים חרוצים (הם מן הסתם מקבלים אחוזים/תמריצים)
והלוואי שכל מחלקות העיריה בכל הרשויות המוניצפליות יהיו יעילים כמו פקחי החניה.

על אף שאני מסכים עם הרעיון הכללי שעדיף להימנע מאכיפה של זוטות, אני חושב שהדוגמה שלך לא טובה למקרה שהצגת. לנסוע 91 בכביש של 90 זה אכן כמו שהפקח ראה אותך מחנה ב-19:28 ושם לך דו"ח ב-19:29. לא ראוי בעיניי. אולם, במקרה שלך לפקח אין מושג ממתי אתה חונה ויכול להיות שאתה שם מ-16:00 ופשוט שם פס על כולם. לסיכום: אין לו באמת יכולת לדעת אם העבירה שלך זוטות או לא, בניגוד לאכיפת מהירות, ולכן הטיעון של זוטות לא רלוונטי כאן. מה שכן, זה שניתן לפנות לעירייה ולשנות את שעות האכיפה במידה ותהיה לך סיבה טובה לכך (אני בספק שיסכימו זו אחת ההכנסות הכי גבוהות שלהם). 

לפני כמה שבועות עצרתי באדום לבן. יצאתי לקנות בקבוק מים וסנדוויץ לאשתי ההריונית אחרי יום מאוד ארוך בדרכים. הפקחית ראתה אותי חונה, כשאשתי בתוך הרכב, עברה צד והתחילה לצלם את הרכב. זה לקח לה בדיוק 20 שניות שזה גם הזמן שלקח לי לצאת חזרה. הסתכלה עליי ואמרה לי "מצטערת אבל אסור לעצור פה". אמרתי לה "זו העבודה שלך הכל טוב". התקמצנתי על 15 שקלים ו-5 דקות הליכה מחניון ושילמתי 250 בקנס. האם היה מקום לשיקול דעת אצלה? וואלה כן, יכלה לחכות דקה ואז לתת את הדו"ח. האם היא ידעה שאני חוזר תוך 20 שניות? כנראה שלא. בסוף אני אשם.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים פקח הופיע לידי לפני שדוממתי את הרכב. התאכזב לראות אותי מטפל באיזיפארק (זוכרים את המכשיר הצהוב?).

ואגב איזיפארק - פעם הפסיק לפעול (נגמרה סוללה) באמצע חניה. הערעור התקבל.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים הייתי במינכן עם רכב שכור, חניתי ברחוב בו חניה מותרת עם תשלום , הוצאתי פתק מהמכונה שלמתי לשעה וחצי, הגעתי אחרי שעה ו37 דקות. כמובן שחיכה לי דוח על השמשה.בגלל שהיה מדובר בכמה יורו, אפילו לא התעצבנתי, סתם היה משעשע.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להגיע פעם לבנק ב-18:31? אני מניח שלא ערערת אם מצאת אותו סגור.

אגב, מה דינו של מי שיצא לקנות כרטיס חניה במכונה? אין לו איזה מרווח של כמה דקות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחנייה תהיה חכם, לא צודק... רגע.

הפעלת פנגו / סלופארק הייתה עולה לך כמה אגורות. רק הדלק על תמרון החנייה עלה לך יותר.

להבא תלך על בטוח. טועים, לומדים, מפנימים, עוברים הלאה.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...