Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למעשנים - כמה כסף אתם מוצאים בחודש על סיגריות?

שליקו99

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, אורח לרגע כתב:

עד הקטע שבו צריך לפרנס מחבלים.

בוא נעצור פה.

ארגוני טרור מתפרנסים מסמים, הברחות ומיני פשעים רווחיים יותר מגידול ועיבוד טבק.

אני מפרנס מחבלים בדיוק כמו מי שמתאשפז ומקבל טיפול מרופא/אח ערביים

או ממי שגר בבניין שבנו אותו תושבי השטחים, או ממי שקונה פיתה ממאפייה שמעסיקה ערבים.

אז בבקשה...

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלקטרונית. 

בין 200-300 לחודש, בגדול, בערך. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אורח לרגע כתב:

היה נשמע מעניין לנסות, עד הקטע שבו צריך לפרנס מחבלים.

תודה על המענה בכל זאת.

לא רואה הבדל בין לפרנס מחבלים לבין לפרנס ''יהודים'', אבל שמעניין אותם רק הכסף שלהם ולא אכפת להם לדפוק את כל השאר.

כמה שאוהבים להגיד שישראלים בזמני משבר מתאחדים, שטות גמורה, בחסות המלחמה הכל התייקר, כי לכל אחד אכפת מעצמו, ועצם זה שאני נדפק על ידי ''בשר מבשרי'' שזה יהודי בעיניי יותר גרוע מ''מחבל'', ומעדיף לפרנס את המחבל במצב הזה.

כי אם יש משהו יותר גרוע מאויב, זה בוגד

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, שליקו99 כתב:

לא רואה הבדל בין לפרנס מחבלים לבין לפרנס ''יהודים'', אבל שמעניין אותם רק הכסף שלהם ולא אכפת להם לדפוק את כל השאר.

כמה שאוהבים להגיד שישראלים בזמני משבר מתאחדים, שטות גמורה, בחסות המלחמה הכל התייקר, כי לכל אחד אכפת מעצמו, ועצם זה שאני נדפק על ידי ''בשר מבשרי'' שזה יהודי בעיניי יותר גרוע מ''מחבל'', ומעדיף לפרנס את המחבל במצב הזה.

אחי, קראת מה שכתבת? 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, שליקו99 כתב:

אני איתך ברוח המפקד מה שנקרא אבל יש בעיות באופן כללי עם ייבוא ארצה ולכן זו אחת הסיבות לעליית מחירים וגם האינפלציה עולה לאיטה (למרות שהמון זמן לא התעניינתי באינפלציה אבל יודע שהיא דופקת חזק). גם אני איתך בעניין שהיהוד ידפקו יהוד אחר אבל אין לי בעיה עם לשלם לערבים למרות שאני מודה שצריך להעיף את כל הערבים מהארץ.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, DareDevil כתב:

אני איתך ברוח המפקד מה שנקרא אבל יש בעיות באופן כללי עם ייבוא ארצה ולכן זו אחת הסיבות לעליית מחירים וגם האינפלציה עולה לאיטה (למרות שהמון זמן לא התעניינתי באינפלציה אבל יודע שהיא דופקת חזק). גם אני איתך בעניין שהיהוד ידפקו יהוד אחר אבל אין לי בעיה עם לשלם לערבים למרות שאני מודה שצריך להעיף את כל הערבים מהארץ.

בול.

מה נעשה אה... מכה לחיות במדינה הזאת, אי אפשר לחיות בכיף ובלי דאגות, אני השבוע אהיה בן 25 אבל כבר יש לי בראש דאגות של בן 40

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, שליקו99 כתב:

כבר יש לי בראש דאגות של בן 40

באיזה צבע לקנות את המיאטה?

• מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, שליקו99 כתב:

בול.

מה נעשה אה... מכה לחיות במדינה הזאת, אי אפשר לחיות בכיף ובלי דאגות, אני השבוע אהיה בן 25 אבל כבר יש לי בראש דאגות של בן 40

אם היו לך דאגות של בן 40 לא היית שאלת את ה"שאלה הרצינית" בכללי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעזוב. דאגות של בן 40 זה איזה רכב יוכל להוביל 3 ילדים. לא תהיות על "רכב מעניין".

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

גם אם גוררת עליה במשקל. רשימת נזקי העישון ארוכה מאוד, לדעתי גורם המוות מס׳ 1 הניתן למניעה, אם כי אין לי מקור סטטיסטי תומך. אז תמיד יימצא מישהו שיספר על הסבתא המעשנת שהגיעה לגיל 96 - סטטיסטית היא ה-outlier, בממוצע העישון מקצר את תוחלת החיים בכמה שנים.

אני ממש אינני מסכים עם ההנחה הזו, אכילת יתר כתחליף לעישון רק מגבירה סיכונים, זכור לי סיפור של ידידה לכתה שאביה הפסיק לעשן והתחיל לאכול שוקולד, או סתם לאכול שטויות. אחסוך את הסוף רק אומר שלא מת מסיגריות. לגבי שנות חיים שוב, זה ממש לא משנה אפילו אם אדם מעשן כבד יאריך עד 119 שנה, השאלה היא איכות החיים, סבתה שלי כבר התפללה למות מרוב שסבלה בשל העישון, אמר אבא יקר של ידידה אחרת ''לא חשוב כמה שנים אתה חי, חשוב כמה אתה חי את השנים''

לגבי הפסקת העישון אני התחלתי לעסוק בספורט, לא היה קל להפסיק/ לחדול מההרגל הממכר הזה אבל, הדרך הנכונה לדעתי ומניסיוני היא שילוב של: ספורט/פעילות גופנית ובמקביל הליך מחשבתי אופטימי, כלומר שבוע הבא יהיה יותר קל, ופשוט לחשוב שכעת קשה אבל לאט לאט יהיה יותר קל.

זה נכון, זה הצליח לגמרי, וללא שום תיכנון מקדים, ושום עזרה חיצונית, הפסקתי אחרי מעל ל 20 שנה, ואם אני יכול אז כל אחד יכול/ lol

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, ספר ממה הוא מת?

אני ממש לא מזלזל בסיבוכי השמנה - הם חשובים מאוד, וברמת האוכלוסיה (שבה יש הרבה יותר שמנים מעשנים) היא גורמת תחלואה המתחרה בזו של העישון, ואף עולה עליה.

אבל לא זה נושא הדיון: נושא הדיון הוא השפעת הפסקת עישון. והעובדה הברורה היא שהתחלואה והתמותה של מעשנים גבוהה משמעותית (פי 2 ויותר) מזו של מי שמעולם לא עישן, ושל מי שחדל לעשן (במיוחד בגילים צעירים - לפני גיל 40 או 50) יורדת בהדרגה ולאחר מספר שנים מתקרבת מאוד לזו של מי שמעולם לא עישן. וזה בלי קשר למשקל.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורי סבתא:

סבתי שתחיה, כיום בת 99 בריאה ונוהגת....

עישנה בקביעות לא מעט. כשהייתה בהריון עם אימי שתחיה (בת 72) חוותה לידה של תינוק פג עיוור לחברה קרובה מעשנת. מאז הפסיקה לעשן באבחה אחת. 

אימי נולדה פגית, וסבתי טוענת שזה בגלל העישון... נו נו

חונכתי על נזקי העישון ותודה לאל לא ניסיתי.

גם אבא ז”ל הפסיק בגיל 20 בערך יחד עם אביו ביום אחד (לפי הסיפורים) למשך 40 שנה. כשחלה במאפיה-דיפרסיה חזר לעשן.

אנקדוטה: בתשאול לביטוח מתים שאל אותי נציג חברת הביטוח האם אני מעשן? לא.

האם עישנת בעבר? לא.

לא עישנת אף פעם? אה, בכל החיים שלי עישנתי אולי קופסא וחצי ביחד.

במשך כמה שנים? 15.

הדביל רשם בדו”ח: עישן קופסא וחצי ביום במשך 15 שנים...

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • מצחיק 3

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, tinoki כתב:

אימי נולדה פגית, וסבתי טוענת שזה בגלל העישון... נו נו

תופעה ידועה ומוכרת. נשים מעשנות - ולפי חלק מהמחקרים מספיקות 1-2 סיגריות ביום - חשופות יותר מנשים שאינן מעשנות ללידה מוקדמת (פגות), תינוקות קטנים לגיל ההריון, לידת מת ותמותת יילודים. המחקרים מאוד עקביים בעניין זה, אם כי המספרים שונים בין מחקרים שונים, כנראה הבדלים הין האוכלוסיות הנחקרות ובשיטות המחקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...