Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Galaxy watch בייבוא מקביל - Google pay עובד?

omricn

פוסטים מומלצים

רוצה לקנות לאשתי וחושש..

האם מישהו יודע להגיד בוודאות אם Google pay עובד בשעוני Galaxy watch 4/5/6 מיבוא מקביל לא משנה מאיזו מדינה השעון הגיע?

יש לי שעון Galaxy watch 4 מיבוא מקביל שבו Google pay עובד תקין, אבל אני חושש שזו רולטה ואני קיבלתי במזל שעון שהגיע ממדינה שתומכת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה רוצה יבוא מקביל? אני מתרשם שההפרש מייבוא רשמי זניח, משהו כמו 100 ₪. יבוא, למשל אמאזון, כבר לא משתלם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה4 ו5 אפשר למצוא רק ביבוא מקביל ב500-600 שח, תוספת לאחריות יבואן רשמי יש בחנות אחת (לא בטוח אפילו שזה אומר שהשעון יהיה יבוא רשמי) היא כמעט 200 ש''ח.

6 כבר עולה יותר מ1000 שקל ואין באמת הצדקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו טלפון, אני לא בטוח שאתה רוצה לקנות דגם ישן, שהסוללה שלו כבר לא טריה ולא יקבל תמיכה ארוכת טווח. אבל זה תלוי תקציב.

אישית, כשנזקקתי לטלפון לפני כמה חודשים, העדפתי A54 מעודכן על פני S22 או S21 שלכאורה יש לו יתרונות, אבל הדגם בשוק כבר שנה וחצי או יותר ובהתאם לכך כנראה שהסוללה שלו לא טריה ועדכוני התוכנה שלו כבר מתקרבים לסוף דרכם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון קצר מאוד עם השעון גלקסי 4 קלאסיק - ביבוא מקביל יש בעיות עם Pay ולמזלי החנות אישרה שדרוג לדגם ביבוא רשמי בגלל זה. לצערי נפלתי על תקופה שהגיע לפה באצ' דפוק עם דפקט בתצוגה אז בסופו של דבר אחרי החלפות של השעון פעמיים נוספות בטווח של חודש במסגרת אחריות רשמית (כולם הגיעו עם אותו תאריך יצור על האריזה) היבואן לקח את השעון ונתן לי זיכוי כספי מלא - אך זה עניין נקודתי.

בשורה תחתונה בסמסונג יש הבדלים בתוכנה בין דגמים שיועדו למדינות שונות ולכן פיצרים מסויימים עשויים שלא לפעול באופן זהה בין דגמים שהגיעו ביבוא שונה בהתאם למדינה ממנה הם יובאו. בכל הקשור בסמסונג הייתי מעדיף יבוא רשמי.

• אהבתי 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקחתי סיכון, הוזמן Galaxy watch 4 - 40mm יבואן רשמי צבע זהב, דווקא בדינמיקה נמצא המחיר הזול ביותר כולל 50 ש"ח הנחה להרשמה לאתר ומשלוח חינם עד הבית - 650 ש"ח

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי ליום ההולדת GALAXY WATCH 6 44 mm, החלפתי אותו לגרסת LTE (תוספת 150 ש"ח), מגיני המסך הגיעו שלשום ואני ממתין לסופש כדי להפעיל אותו.

בינתיים קשה לי להפרד מהפולאר m430.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים עם 4 46ממ Classic שהחליף את ה 3 46ממ Classic. 

מקל לי על החיים ברמות, שינה את חיי בכל נושא התשלום עם Google pay, מבצע דרכו שיחות כשאני עסוק עם הידיים, ניווט Google Maps רגלי בטיולים זה פשוט פיצ'ר מטורף, מפעיל דרכו מוצרים חכמים בבית עם Google assistant בדיבור, וזה רק על קצה המזלג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה: מה ניסיונכם עם עמידות למים - ברמה של מקלחת טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, sperial כתב:

אני שוחה כשנתיים עם galaxy watch 4 classic 46mm ללא כל בעיה. 

עריכה אחרונה על ידי stas12
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

עובר אצלי התעללות קשה כולל יום שלם התוך האמולסיה של המכונה (נפל פנימה אז הוצאתי בסוף היום במקום לעצור אותה).

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר לקנות לאישה. נראה אם זה עמיד לבצק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...