Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק החדשה במחיר (מופרז?) המתחיל ב 180.000 ש"ח

מיני - וואן
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, Mike808 כתב:

ונראה לי שמראש היבואן יודע שהמלאי מצומצם ולכן המחיר גבוה

כי הוא מעדיף למכור אפס מאשר מעט? מעניין מה ההיגיון מאחורי התמחור הזה. אולי מנסים לשווק אותה כמשהו שהיא לא, מעין דרג ביניים בין משפחתיות ל״מנהלים״ סטייל סופרב/קאמרי, כמו שהיו אוונסיס ולגאסי בזמנו, למרות שבחו״ל זה לא המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מחיר של 150 אלף למשפחתית סטנדרטית הוא מטורף ומוגזם לכל הדעות!

כנראה שבמקרה של ההונדה , נתוני ביצועים של זינוק מ0 ל100 ב8 שניות , בין הטובים בקטגוריה , נותנים להם טריגר לניפוח המחיר עוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק במצב הזוי ויש לא מעט לקוחות שמוכנים לשלם מחירים לא הגיוניים בשביל לקבל רכב עכשיו

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"מאיר" לא נראה לי שזה יקרה, בטח לא ברמות המחירים הללו.

בעבר הם הביאו וולוו v40 ידניות כי היתה התעניינות מסוימת. המחיר היה סביר, המכוניות התייבשו בבונדד עד קרוב לזמן הגיול שלהן.

לא יקרה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, imprezadude כתב:

כי הוא מעדיף למכור אפס מאשר מעט? מעניין מה ההיגיון מאחורי התמחור הזה. אולי מנסים לשווק אותה כמשהו שהיא לא, מעין דרג ביניים בין משפחתיות ל״מנהלים״ סטייל סופרב/קאמרי, כמו שהיו אוונסיס ולגאסי בזמנו, למרות שבחו״ל זה לא המצב.

בתקופה הנוכחית כל הדגמים שלהם מתומחרים הרבה מעבר למתחרים ואני עדיין לא רואה שהם מפרסמים מבצעים מיוחדים, מתחננים ללקוחות או מגיילים רכבים ומוציאים ל-0 ק"מ, אז כנראה שהם יודעים שאת מה שהם מביאים הם מוכרים.

אני ממש לא מצדיק את המחיר וגם כתבתי את זה בהודעה הראשונה. הרכב אוברפרייסד איך שלא יהפכו את זה. יש לו יתרונות שעשויים לקרוץ ללקוחות מסויימים וכנראה שהם אלה שהיבואן בונה עליהן. היא לא באמת מגיעה כדי להיות אלטרנטיבה לקורולה/אלנטרה, אף אחד לא ינסה למצב אותה ככזאת, ואפילו להיפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום במקרה בהונדה, ישבתי בסיוויק החדשה.

הכל נמכר בשעה (18 יחידות).

מה שאמור להגיע במרץ (100-200 יחידות) ימכר גם בכמה ימים ממה שראיתי שהלך שם.

היבואן עושה מה שצריך לעשות, ממקסם את הרווח.

אם הייתה הקצאה ל-5000 יחידות אני בטוח שהיה מחיר אחר.

האוטו עצמו מרגיש טוב, שיפור משמעותי ביחס לקודמת. גם המראה יותר קונבנציונלי.

כמה תמונות:

PHOTO-2022-12-22-09-25-00.thumb.jpg.118bd68b6337ba74b09ec04fd41c6601.jpgPHOTO-2022-12-22-09-24-55.thumb.jpg.4161c21c2fd5817f40489caf35a027a8.jpgPHOTO-2022-12-22-09-24-50.thumb.jpg.91b76198f5289b47dbec97d2d10bd8ff.jpgPHOTO-2022-12-22-09-24-44.thumb.jpg.1881612d6329e63f9a0b2eed7eba9640.jpg

• אהבתי 3
  • מעניין 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי זה יש מנוע בנזין שמטעין בטריה והרכב עובד על מנוע חשמלי ורק במהירויות גבוהות המנוע בנזין מתחבר לגלגלים ומניע אותם.

כלומר אין גיר בכלל, יש רק קלאץ, מאד מוזר אבל נראה שעובד.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

18 יחידות? איזה הקצאה מטורפת הוא קיבל

האמת פנים הרכב יפה ממש, השתפרו שם בהונדה, רק חבל באמת על המחיר שדחפו לו הוא כבר באותו מחיר כמו הייבוא המקביל

קשה להאמין שעוד מישהו ישלם כזה סכום על רכב סדאן במקום SUV 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, motizkn כתב:

לפי זה יש מנוע בנזין שמטעין בטריה והרכב עובד על מנוע חשמלי ורק במהירויות גבוהות המנוע בנזין מתחבר לגלגלים ומניע אותם.

כלומר אין גיר בכלל, יש רק קלאץ, מאד מוזר אבל נראה שעובד.

ראיתי את הסקירה הזאת, הרמקולים האלה שמתחילים להשמיע סאונד שאמור להשמע כמו מנוע כל הורדת הילוך נשמע ממש מצחיק בעיניי, אבל תכלס לא יודע מה הייתי מעדיף, בלי רעש בכלל או עם הרמקולים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם גם מבחן השוואתי עם קורולה וסיד:

וגם פה ההונדה זכתה - מרווחת יותר, נוחה יותר, מתנהגת טוב , זריזה ועם צריכת דרך טובה מאד.

אני מאמין שאת החוכמה ההיברידית שלה ,יתחילו להעתיק מהר מאד (בהנחה שלא יהיו בעיות אמינות 😉 וכבר היו דברים מעולם  אצל הונדה).

האוטו טוב, רק חבל באמת שהמחיר גבוה כל כך (למרות שיש כאלה שעבורם העסקה שווה את המחיר. אני מניח שמדובר בכאלה שנוסעים הרבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...