Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה waze כמעט הכניס אותי לשטח A

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי לצפון בחזרה ה waze אמר לי לפנות ולעשות פרסה והיה שלט גדול בצהוב "הנך נכנס לשטח A והכניסה אסורה ליהודים" משהו כזה ישר עשיתי פרסה, הקטע שהמקום לא רחוק מהמרכז משהו כמו מרחק 50 ק"מ,  הרשות הפלסטינית היא לא במרחק רב יותר מהמרכז? כי קצת הפתיע אותי שבמרחק כזה קרוב יש שלט כזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרחק משטחי הרשות לתחנת הדלק בכביש שש הוא בערך עשר דקות נסיעה ואת חלק מהאזורים האלה ניתן לראות מהכביש שמאות ישראלים עוברים בו מדי יום (כביש שש).

• אהבתי 1

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, LEGACY 1.8 כתב:

תשנה הגדרות.

Screenshot_20220626-191120_Waze.jpg

זה מופעל כברירת מחדל. הוויז לא הכניס אותו לשטח A, הוא רק עבר ליד שלט שכתוב עליו "שטח A הכניסה לישראלים אסורה". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לוייז הרבה פשלות, גם בנושא של בחירת מסלול בניגוד להגדרות -> כנראה שיש להם בעיה בהגדרות הבסיסיות של המפה (בהתאם לנושא הפוסט - כנראה לא מוגדר בצורה מדוייקת/ צורה לא טובה היכן זה שטח A ).

אני כותב זאת על סמך נסיון שלי שהוייז לקח אותי לדרך לא סלולה כאשר מוגדר במפורש לא לבחור בדרכים לא-סלולות...(ואני, ה"גאון של אמא", הקשבתי לוייז )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Buki כתב:

זה מופעל כברירת מחדל. הוויז לא הכניס אותו לשטח A, הוא רק עבר ליד שלט שכתוב עליו "שטח A הכניסה לישראלים אסורה". 

אכן כך קצת נבהלתי ולכן עשיתי מהר פרסה,  הוויז גם אמר לעשות פרסה לא להיכנס לשם. 

למזלי שמתי גם לב לשלט לא להמשיך בדרך הזאת. 

בנוסף נושא אחר האוטו הצליח לנסוע דרך בין עירונית מרחק הלוך חזור שהוא מרחק 330+- ק"מ ללא תדלוק נוסף של טנק דלק וגם רשם לי במחשב הדרך צריכת דלק 6.7 ליטר ל 100 ק"מ,  החלפתי מצבר כי היה תקול אבל לא יודע אם זה עזר לצריכת הדלק,  בהתחלה שנסעתי הלך לי חצי טנק על 165 ק"מ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להילחץ, שלטים כאלה נמצאים בהרבה מקומות בכבישים שעוברים בשטח C שעליהם מותר לישראלים לנסוע. השלט רק אומר לישראלים לא לפנות מהכביש שעובר בשטח C לכביש שמוביל לשטח A. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, הוויז אמר לך לבצע פרסה, אז למה לטעון שהוא כמעט הכניס אותך לשטח A?
זה כמו לטעון שהוא כמעט הכניס אותך באין כניסה שהיה מולך אבל אז אמר לך לפנות ימינה.

מן הסתם התבלבלת איפשהו והוא אמר לך לפרסס, לא קרה כלום.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...